999 rezultate për

test

Beatrix Ramosaj i nënshtrohet testit të Covid-19, zbulon përgjigjen (FOTO LAJM) Shumë personazhe të njohur janë infektuar me Covid-19 këto kohë. Në fakt situata në vendin tonë ka qenë në përgjithësi a
Protesta të reja për rastin "Monstra" Nga gjithsej 8 personat që u kapën nga policia për shkak të protesës për “Monstrën”, dy prej tyre po qëndrojnë prapa gri
Testoni aftësitë tuaja vëzhguese! Sa topa shihni në foto? (FOTO LAJM) Të zgjidhësh enigmat është një mënyrë shumë e mirë për të ushtruar mendjen, e cila ka nevojë për stimulim të vazhdueshëm
Shkon në pesë numri i viktimave nga protestat në Mianmar (FOTO LAJM) Policia në Mianmar ka hapur zjarr ndaj protestuesve më 28 shkurt, duke vrarë të paktën katër persona dhe plagosur dhjetë
Interi gati për Genoan, testet ndaj Covid-19 rezultojnë negativë Të gjitha testimet e lojtarëve të Interit kanë rezultuar negative. Inter dhe Genoa do të ndeshen sot në kaudër të jav
Bedri Ajdari: Të lirohen protestuesit e arrestuar Bedri Ajdari si njëri nga organizatorët e protestës së sotme për rastin “Monstra”, nëpërmjet një postimi në fejsbuk, ka
Pa mëshirë, policia maqedonase e tepron duke goditur të moshuarin pa faj (VIDEO) Sot gjatë protestes ku qytetarët dolën për rastin "Monstra" ku u bashkuan edhe ata të rastit Alfa si dhe familjaret e Al
MPB: Janë lënduar 7 policë, 8 protestues janë arrestuar (VIDEO) Zedhenesi i MPB-së Toni Angelovski për gazetën Lajm ka bë bilancin e protestës së sotme. “Janë lënduar shtatë policë
Protestuesit nuk tërhiqen, ka të lënduar (VIDEO) Një grup protestuesish vazhdon të qëndroj tek Bit Pazari, duke mos u tërhequr. Ndërsa edhe forcat speciale janë qënd
Përplasje me policinë, nisin arrestimet e protestuesve për rastin "Monstra" (VIDEO) Kanë nisur arrestimet e protestuesve në Shkup për rastin "Monstra". Burimet bëjnë me dije se policia ka vënë në prang
Tension në Shkup kundër dënimit të shqiptarëve, policia bllokon rrugën Nën moton “Drejtësi dhe Liri”, filloi protesta kundër vendimit të Gjylatës Penale për rastin “Monstra”. Protestusit u gr
COVID-19/ Pse nuk rriten testimet në Shqipëri? Brataj zbulon arsyen Drejtori i Urgjencës Kombëtares, njëherësh anëtar i Komitetit Teknik të Ekspertëve Skënder Brataj ka deklaruar se masat
Bilancet me Covid-19 në Maqedoni gjatë 24 orëve të fundit Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë bërë 2.972 testime, ndërsa janë regjistruar 582 raste t
Jo vetëm Tirana! Ky qark ka shifra alarmante të COVID-19 (FOTO LAJM) Për shkak të popullsisë, duket sikur Tirana është një ndër qarqet me problematike në vend për COVID-19, por në fakt nuk
Burgosja e shqiptarëve në Maqedoni, nesër Protestë në Shkup (FOTO LAJM) Shkruan: Krenar Osmani Burgosja dhe dënimi i të shqiptarëve të pafajshëm në farsën gjyqësore “Monstra” si dhe në rast
Maqedonasi krcënon shqiptarët se do t'i "shkelë me kamion" nëse dalin në protesta te Monstra (FOTO LAJM) Policia e Maqedonisë së Veriut ka gjetur personin i cili kërcënoi shqiptarët se do “ti shkelë me kamion nëse të premten
Shifra të frikshme! Kaq viktima e kaq të infektuar të rinj u shënuan sot në Shqipëri Janë bërë publike të dhënat e fundit nga ministria e Shëndetësisë për situatën e pandemisë në vend. Të dhënat janë po
Bilanci i fundit, rritje e rasteve të reja me Covid-19 në Maqedoni Edhe pse ditët paraprake u shënua një ulje rasteve të reja pozitive me Covid-19, gjatë 24 orëve të fundit sërish kemi pa
Gjermania kundër testeve të shpejta ndaj koronavirusit Mësuesit dhe personeli i kopshteve ditore do të vaksinohen kundër koronavirusut më herët se ishte planifikuar më parë. P
Pa asnjë sëmundje shoqëruese, koronavirusi i merr jetën 16 vjeçarit Një 16 vjeçar ka humbur betejën me koronavirusin në Britaninë e Madhe. Adoleshenti është i riu i dytë në Mbretërinë e