999 rezultate për

terheqjen

Gruevski: Kompanitë braziliane të vijnë në Maqedoni Kryeministri i Maqedonisë së bashku e ekipin e tij, u ka treguar Brazilianëve ditën e djeshme mundësit që Maqedonia u of
Indonezi, ofertë e çmendur për Shevchenkon Ish sulmuesi i Milanit, 36-vjeçari Andriy Shevchenko mund t’i rikthehet futbollit. Sipas disa zërave nga Indonezia, ekip
Kartat e studentit, zyrat e aplikimit hapur edhe në fundjavë Bashkia e Tiranës i ka bërë thirrje sot studentëve që të aplikojnë për Kartën e Studentit, si dhe ata që tashmë kanë apl
"Branitellat", PDSH tenton tërheqjen e ligjit nga kuvendi Kreu i grupit parlamentar të PDSH-së, Imer Aliu ka deklaruar sot se partia që ai përfaqëson do të tentojë të merret vesh
Asnjë shqiptar në delegacionin e Gruevskit (VIDEO) Kryeministri Nikolla Gruevski edhe gjatë vizitës më të fundit që po ndërmerr në SHBA dhe Kanada nuk ka marrë asnjë minsi
PDK kërkon tërheqjen e Kodit Penal Partia Demokratike e Kosovës përmes përfaqësuesit të saj ka kërkuar sot në Kryesinë e Kuvendit të Kosovës që të tërhiqet
A po e parashikonte Meta tërheqjen e Hoxhës?!(VIDEO) Tërheqja nga gara e kandidatit të mazhorancës për President, Artan Hoxha duket se ishte një opsion që nuk përjashtohej n
Australia shpejton tërheqjen e trupave nga Afganistani Australia do të tërheqë trupat e saj nga Afganistani më herët se sa ishte planifikuar. Njoftimi ësht bërë nga kryeminist
Rossi: Nuk mendoj tërheqjen Valentino Rossi qetësoi të gjithë tifozët e tij duke theksuar se nuk ka ndërmend të tërhiqet nga Moto GP, të paktën jo n
Vajza e sëmurë, Santorum mendon tërheqjen Përgjatë gjithë ditës së sotme, Rick Santorum nuk ka planifikuar asnjë takim në funksion të fushatës së tij zgjedhore. K
Van Nistelrooy mendon tërheqjen nga futbolli Sulmuesi hollandez Ruud van Nistelrooy po mendon tërheqjen nga futbolli profesionist pas përfundimit të këtij sezoni edh
Basha bisedime për tërheqjen e investitorëve hungarezë Kryetari Bashkisë së Tiranës gjatë një vizite në Budapest në takimin me homologun e tij të Bashkisë së Budapestit ranë d
Spanja, Del Bosque mendon tërheqjen Vicente del Bosque mendon të dalë në pension pas përfundimit të kontratës me Spanjën. Trajneri i kampionëve të botës në
Tevez në hall të madh, mendon lamtumirën E pabesueshme, por e vërtetë. Carlos Tevez ka hyrë në një depresion të thellë dhe çdo ditë e më shumë lajmet mbi momenti
Kërkesat e GDN-së të padrejta Sekretari shtetëror në të ashtuquajturën Ministri për Kosovën dhe Metohinë në Qeverinë e Serbisë, Oliver Ivanoviq ka th
Dhuna në Siri, Liga Arabe kërkon tërheqjen e vëzhguesve Pas shtimit të dhunës ndaj protestuesve nga regjimi i presidentit Bashar al-Assad Bordi këshillues i Ligës Arabe ka kërk
Turqia njofton tërheqjen e trupit diplomatik në Siri Turqia ka njoftuar gjatë ditës se do të evakuojë familjet e diplomatëve të saj nga Siria, pasi misionet e saj në këtë ve
Rasmusen takon Obamën për tërheqjen e trupave nga Libia Sekretari i NATO dhe presidenti i SHBA-së Obama takohen gjatë ditës së sotme në lidhje me tërheqjen e trupave nga Libia.
Drews ofron dialog, serbët kërkojnë tërheqjen e KFOR-it Komandanti i KFOR-it, gjenerali Erhard Drews ka lënë mundësinë që nesër të zhvillojë një takim me përfaqësuesit serb në
MPJ mohon tërheqjen e njohjeve Ministria e Punëve të Jashtme e Republikës së Kosovës sqaron opinionin rreth propagandës së fundit të plasuar në medie n