999 rezultate për

terheqjen

Daçiq falënderon Surinamin për tërheqjen e njohjes së Kosovës Zëvendëskryeministri i parë dhe Ministri i Punëve të Jashtme të Republikës së Serbisë, Ivica Daçiq, ka falënderuar Surin
VMRO kërkon tërheqjen e Ligjit për gjuhët Deputeti i partisë VMRO-DPMNE-së ka kërkuar tërheqjen e ligjit për gjuhët duke i bërë thirrje koalicionit qeveritar që t
Serbia paralajmëron tërheqjen e njohjes për Maqedoninë Serbia mund tërheqë njohjen e Maqedonisë nëse kjo e fundit do të zyrtarizojë votën pro hyrjes së Kosovës në UNESCO. Bëhe
Serbia paralajmëron tërheqjen e njohjes për Maqedoninë Serbia do të tërheqë njohjen e Maqedonisë nëse kjo e fundit do të zyrtarizojë votën pro hyrjes së Kosovës në UNESCO. Bë
24-vjeçari mendon tërheqjen nga futbolli pas gabimit që bëri në finale (VIDEO) Është vetëm 24 vjeç, gëzon shëndet të plotë, por po mendon tërheqjen nga futbolli. Arsyeja? Një gabim në ndeshjen e dytë
Rosberg parashikon tërheqjen e Hamiltonit nga F1 Sezoni i ri i Formula 1 mund të nisë me një befasi. “Bombën” e lëshon ish-kampioni i botës, tashmë i tërhequr, Nico Rose
Julio Cesar njofton tërheqjen nga futbolli Një tjetër emër i rëndësishëm i futbollit ka vendosur të tërhiqet nga futbolli i luajtur në fund të sezonit. Portieri br
Separatistët katalonas bëjnë thirrje për tërheqjen e parave nga bankat Lëvizjet separatiste katalanase u bënë thirrje mbështetësve për të reaguar duke tërhequr paratë e tyre nga bankat, pasi
Debate për ligjin e mbetjeve, Shalsi pranon tërheqjen Ditën e sotme është mbledhur komisioni i veprimtarisë prodhuese ku janë zhvilluar debate në lidhje me ligjin e mbetjeve.
VMRO kërkon tërheqjen e pr/ligjit për shqipen VMRO-DPMNE kërkon të tërhiqet propozim-ligji për gjuhën shqipe dhe të kalojë në debat publik. Sipas tyre është shkelur k
VV kërkon shtyrjen e seancës dhe tërheqjen e Veselit nga kandidimi për kreun e Kuvendit Deputeti e "Vetëvendosjes", Glauk Konjufca kërkoi në fjalimin e tij që seanca e radhës të mbahet nesër duke shtuar ndërk
Agron Çela njofton tërheqjen nga gara, por… i kanë vjedhur profilin në FB Deputeti i LSI-së, Agron Çela ka reaguar ditën e sotme për “Top-Channel” në lidhje me një postim që ishte bërë në “Faceb
Buffon zyrtarizon Szczesny-in, lajmëron tërheqjen nga futbolli Portieri i Juventus, Gianluigi Buffon e ka pranuar se pas një viti mund të tërhiqet nga futbolli i luajtur. Ikona e port
Buffon flet per tërheqjen nga futbolli Portieri legjendar i Juventusit ka folur sot për ditën e fundit të tij në futboll. Gardiani i portës juventine d
Kumanova, mbrojtja kërkon tërheqjen e trupit gjykues Është parashikuar të mbahet sot seanca gjyqësore e radhës për çështjen e Kumanovës. Gjatë seancës pala mbrojtëse ka kërk
VMRO-ja kërkon tërheqjen e Xhaferit VMRO-DPMNE-ja, me anë të një deklarate për shtyp, i kanë bërë thirrje Lidhjes Social-demokrate që të tërheqë Talat Xhafe
PDIU përshëndet tërheqjen e Ramës në Kavajë Shpëtim Idrizi nën emrin e partisë që drejton PDIU-së ka reaguar në lidhje me tërheqjen e dy kandidatëve për kryetar bas
“Rama nuk lejoi që në Kavajë të ndodhte një 21 Janar i dytë” Gazetari dhe analisti Andi Bushati, në një shkrim të tijin botuar në portalin Lapsi.al, shkruan se Rama, duhet falënderu
Festë në çadër teksa Rama njoftonte tërheqjen nga zgjedhjet e Kavajës (VIDEO) Protestuesit në çadrën e PD-së e kanë pritur me entuziazëm të madh lajmin e tërheqjes së PS-së nga zgjedhjet në Kavajë.
VMRO-ja mohon tërheqjen e Gruevskit VMRO-DPMNE-ja përmes një deklarate për medie, ka mohuar tërheqjen e Nikola Gruevskit nga kryesia dhe pranimin e tij për