999 rezultate për

tera

Dy viktima dhe dhjetëra të infektuar, si është gjendja prej koronavirusit në Shqipëri Ditën e sotme është shënuar viktima e dytë nga koronavirusi në Shqipëri. Mësohet se viktima është 66 vjeçari nga Lush
42 të infektuar me koronavirus, si duket gjendja në Shqipëri Ka shkuar në 42 numri i të prekurve nga koronavirusi në vend. Gjatë ditës së sotme u shtuan 4 raste te reja prandaj
"Më kanë thënë terapistët", Bebe Rexha i bën thirrje të gjithëve për koronavirusin Këngëtarja me origjinë Shqiptare Bebe Rexha e cila e ka shprehur publikisht problemin e saj me shëndetin metal, ka bërë
Zbulohet gjendja: Tre pacientët me koronavirus në spital janë në gjendje të mirë! Mjeku Pëllumb Pipero thotë se gjendja shëndetësore e tre pacientëve me koronavirus në spitalin infektiv janë në gjendje
VENDIMI/ Mbyllet tërësisht Italia, shpallet e tëra zonë e kuqe Qeveria italiane shpalli sonte në mbrëmje vendimin për të mbyllur totalisht Italinë duke e shpallur tërësisht zonë të ku
Haradinaj flet për dëshminë e tij në gjykatë lidhur me veteranët Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka njoftuar se ka dhënë dëshminë e tij për rastin e vete
"Mbaroi shkëlqimi yt", Sonila Meço fiton bastin me pronarin e televizionit (VIDEO) Moderatorja shumë e dashur për publikun, Sonila Meço ishte e ftuar në "Why not", ku ka folur gjatë për karrierën e saj n
Rama e puthi në ballë, kush është veterani 100-vjeçar që mori pjesë në Kongresin e PS-së Ziqiri Mero, 100 vjeç, u ngjit sot në skenën e Pallatit të Kongreseve, si delegati më i moshuar i Kongresit, por u preza
Meta për 2 marsin: Alert vetëm puçistët, dhjetëra amerikanë po vijnë Presidenti Ilir Meta ka deklaruar se nuk duhet të ketë asnjë shqetësim për manifestimin e 2 marsit. "Zero shqetësim,
Pas Ibrahimovic, Milani gati të rikthejë një tjetër veteran Rënia e Milanit nisi në verën e 2012-ës, kur skuadra e drejtuar nga Massimiliano Allegri dështoi të fitojë titullin kamp
3 mitet që besojnë të gjithë, mjekët flasin për arsyet e vërteta që nuk mbeteni shtatzënë Me kaq shumë materiale që kemi lexuar për temën e shtatzënisë, shumë prej tyre në mënyrë të pashmangshme janë të informu
Autoblinda e dhjetëra efektivë policie zbarkojnë në Durrës Agjentët Operacionit Forca e Ligjit kanë zbarkuar edhe në Durrës. Makina të shumta policie, autoblinda e kontrolle në p
Melasa, diamanti i zi që zgjidh dhjetëra probleme shëndetësore Melasa është një lëng i trashë, i errët, i nxjerrë gjatë procesit të rafinimit të kallam sheqerit. Ai përmban nivele të
Mihajlovic shtrohet përsëri në spital për një terapi antivirale Trajneri i Bologna, Sinisa Mihajlovic është shtruar përsëri në spital. Poliklinika Sant'Orsola e Bolognës në një njoftim
Vetëm se i kapi dorën koleges, Justin Timberlake and Jessica Biel nisin terapitë (FOTO LAJM) Në dhjetor, Justin Timberlake pretendoi se ishte i pirë kur u kap mat duke shtrënguar duart me kolegen e tij Alisha Wain
Valverde apo Setien? Mesfushori veteran i Barcelonës jep këtë përgjigje Sergio Busquets mendon se Barcelona i ka të gjitha mundësitë për t’i fituar trofetë në këtë sezon dhe vlerëson punën e b
Policia "kreh" 4 qytete për orë të tëra, arrestohet vëllai i shefit të Policisë Një aksion blic i Policisë së Shtetit ka vënë në pranga disa persona të cilat akuzohen për trafik droge. Aksioni anti
Kosova shpenzoi rreth 60 milionë euro për pensionet e veteranëve për 1 vit 57 milionë euro janë shpenzuar vetëm gjatë vitit paraprak si pagesë për veteranët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Mini
Hetimet për tërmetin, ndërtuesit arratisen, lënë banorët pa shtëpi (VIDEO) Pas tërmetit të 26 nëntorit, një bllok banimi në liqenin e thatë është i braktisur. Bashkia Tiranë ka vendosur shiri
Rruga "përpin" autobusin, 6 viktima e dhjetëra të plagosur (VIDEO) Të paktën gjashtë persona kanë humbur jetën dhe 16 të tjerë janë plagosur pasi një gropë e madhe “gëlltiti” një autobus