999 rezultate për

televizive

Lady Gaga regjisore Këngëtarja Lady GaGa ka zbuluar se ajo kaloi fundjavën e kaluar duke punuar në dhomën regjisoriale, ku përfundoi dy proj
Albani dhe Miriam, rivalizojnë njëri-tjetrin në ekran Alban Skënderaj dhe Miriam Cani tashmë do të jenë rivalë, jo në jetën private por në atë televizive. Ashtu sikurse kemi
Bashkojnë forcat Stan Dragoti dhe Jim Belushi Stan Dragoti dhe Xhim Belushi, dy figurat botërore me origjinë shqiptare kanë nisur të bashkëpunojnë. Regjizori, Dragoti
Risitë televizive të këtij sezoni Ndërkohë që në ekrane ende nuk ka filluar sezoni i ri i programeve televizive, brenda mureve të televizioneve të ndryshm
Ku kanë përfunduar yjet e Beverly Hills? (FOTO LAJM) Brandon e Donna, Dylan dhe Kelly kanë qenë beniaminët televizivë më të dashur të viteve ‘90, që çmendën gjithë adoleshen
Deveja sulmon reporteren (VIDEO) Një reportere televizive pati një moment të vështirë kur një deve u përpoq të hante flokët e saj. Reporterja televizive,
Fushata, 200 mijë euro për reklamat televizive Partitë politike gjatë fushatës harxhojnë më shumë të ardhura për reklamat në në televizionet e ndryshme, por edhe në ga
Itali, Silvio Berlusconi sot në gjykatë Kryeministri i Italisë, Silvio Berlusconi, do të paraqitet sot në gjykatë për t’u përballur me akuzat e mashtrimit finan
Google TV në vjeshtë Eric Schmidt, shefi ekzekutiv i Google, u tha pjesmarrësve në një komferencë në Berlin se Google TV do të fillojë transm
BBC më iPlayer të ri iPlayer i rifreskuar përmban një dizajn të ri që bën më të lehtë gjetjen e programeve televizive, dhe poashtu ka edhe rr
Madonna ne nje komedi televizive Madonna do të bashkohet me komikun britanik Ricky Gervais, për t’i ndihmuar komikut dhe producentit, Jer
Premier League: Fitim rekord nga e drejta televizive Sipas asaj që raportoi tabloidi “The Sun”, Premier League është shumë pranë arritje
Vetevritet para kameres televizive ish-shefi i policise Eshte vrare ne nje program direkt televiziv ne Argjentine nje ish-shef i policise lokale i kerkuar per krime ndaj te dre
Prokuroria e Tribunalit të Hagës reagon ndaj paraqitjes televizive të Haradinajt Prokuroria e Tribunalit të Hagës konsideron se paraqitja televizive javën e kaluar e Ramush Haradinajt ,