999 rezultate për

televizive

Televizioni kombëtar bojkoton Spanjën Qeveria Spanjolle, nëpërmjet Ministrisë së Edukimit, Kulturës dhe Sportit është duke kërkuar një televizion që të transm
Fabregas, sa turp! (VIDEO) Barcelona vazhdon të mos njohë humbje edhe pas javës së 6-të tëndeshjen e vështirë në Sevilla me rezultat 3-2. Takim ky
Futbolli spanjoll po falimenton "Një vit më parë parashikova që futbollit në Spanjë, klubeve të tij, u kanë mbetur edhe 10 vite jetë, duke iu referuar p
Primera Division "ndez" motorët Si gjithmonë në fund fiton futbolli. Primera Division do të nisë ashtu siç ishte në program: këtë fundjavë dhe pa ndrysh
La Liga rrezikon startin? Për para e të drejta televizive gjithmonë do të ketë mosmarrëveshje mes klubeve e këtu nuk përjashtohet edhe një kampion
Aktorët televizivë më të paguar në SHBA (FOTO-LAJM) Ashton Kutcher është klasifikuar si aktori më i paguar televiziv në SHBA, pas fitimeve 700 mijë $ për çdo episod të seri
Sa të bukura janë VIP-at pa make-up (FOTO LAJM) I shohim vazhdimisht në emisione të ndryshme, klipe televizive, ... dhe shumica e të rinjve duan të duken të bukura si a
Euro 2012, më i shtrenjti i historisë (VIDEO) Euro 2012 do të jetë edicioni më i shtrenjtë i historisë së Kampionateve Europiane, falë 355 milionë eurove të arkëtuara
Inagurohet kulla televizive më e lartë në botë (VIDEO) Eshtë hapur Tokyo Sky Tree Tower, kulla televizive më e lartë në botë. Kulla e gjatë 634 metra ka 450 kate dhe ka hyrë n
U hodh nga kulla 318 metrash Ky njëri i njohur si "njeriu fluturak" u hodh dje me parashutë nga lartësia 368 metra. Kjo është hedhja e parë nga ku
Eksploziv ndaj antenës televizive, arrestohet 22 vjeçari Një 22-vjeçar nga Kolonja është arrestuar nën akuzën e shkatërrimit të pronës. Sipas policisë Alvaro Jaçe dyshohet se ka
3 javë pezullim për Lamelan (VIDEO) Gjesti anti-sportiv ndaj Stephan Lichtsteiner në ndeshjen e djeshme mes Juventus dhe Romës i ka kushtuar shtrenjtë argje
Disiplina "fal" Super Marion Nuk do të ketë dënim ekstrem prej 9 ndeshjesh pezullim për Mario Balotellin. Komisioni i Disiplinës pranë Federatës Angl
Vipat shqiptarë dhe Ezel (FOTO LAJM) Një takim mbresëlënes për dashurinë dhe hakmarrjen, mbrëmjeve në “Tv Klan”, “Ezel” për shumë persona nuk mund të lihet
Kombëtarja, 1.25 mln euro për të drejtat televizive Komiteti Ekzekutiv i FSHF-së ka dhënë dje “Ok” për të negociuar me një kompani gjermane që ka ofruar 1.25 milionë euro p
Rikthehet Adi Krasta me "A Show" “Duam Krastën!”. Kjo ishte thirrja gati unanime e pjesës dërrmuese të komentuesve nëpër forume e blogje interneti, ndërs
Zbehet aventura televizive e Chelsea Clinton Aventura televizive e Chelsea Clinton si reportere në televizionin NBC News mund të përfundojë së shpejti. Vajza e i
Eleminimi që i kushton shumë United Eliminimi i nga Champions League mund t’i kushtojë Manchester United rreth 20 milion paund më pak vetëm nga të drejtat t
Si ndikojnë programet televizive te fëmijët Profesori Arafat Shabani thekson madje se pasojat e të parit shumë televizor, veçanërisht të pamjeve filmike të dhunshme
10 makinat klasike televizive (FOTO LAJM) Filmi është një “industri” e vërtetë publiciteti për makinat. Por cilat janë 10 makinat më klasike të shfaqura në filma?