999 rezultate për

televizionit

Kejdi Jashari: “Synoj botën e artit dhe televizionit” Quhet Kejdi Jashari, është 17 vjeçe dhe sapo ka përfunduar vitin e dytë të gjimnazit. Të gjitha misse-t prezantohen njës
KRD ndëshkon mediat në Maqedoni Që nga dita e shpalljes së zgjedhjeve e deri në fillimin e fushatës parazgjedhore, Këshilli i Radiodifuzionit (KRD) ka k
Ndroqi: Vendimi i sotëm në gjykatë Ylli Ndroqi në një konferencë për mediat u shpreh se televizioni Ora News do të vazhdojë me forcë në rrugën e saj si med
Prokuroria sërish kërkon bllokimin e llogarisë së televizionit A1 Prokuroria Publike sërish ka kërkuar bllokimin e llogarisë bankare të televizionit A1, pas vendimit për zhbllokim të kës
Apeli: Paraburgim pronarit të A1, Ramkovski Gjykata e Apelit në Shkup ka rikonfirmuar masën e paraburgimit për pronarin e televizionit A1, Velija Ramkovski dhe 13 b
Maqedoni, TV A1, studio para qeverisë Gazetarët maqedonas të televizionit A1 kanë ngritur studion përpara godinës së qeverisë në Shkup, në shenjë proteste nda
SEEMO dënon bllokadën e Televizionit A1 në Shkup Organizata e mediave të Evropës juglindore, SEEMO, me seli në Vjenë, ka shprehur shqetësim për shkak të bllokadës polico
I vihet “dryni” serverit të televizionit A1 Mëngjesin e së premtes janë vendosur pllomba në televizionin A1. Është pllombuar edhe serveri dhe qendra kompjuterike. N
Google sfidon televizionin! Google zbarkon në Youtube me shërbimin më të ri, “pay per view”, duke hedhur njnë tjetër hap në “luftën” kundër televizi
"Mad Man" triumfon në Emmy 2010 Janë ndarë në Los Angeles çmimet Oscar të televizionit. “Med Men”, është vlerësuar seria më e mirë televizive dramatike
Sulmohet selia e televizionit Al Arabiya Të paktën katër persona kanë vdekur dhe 16 të tjerë janë plagosur mëngjesin e so
Selanik, digjen makinat e televizionit te bashkise Dy bomba artizanale jane vendosur ne makinat e nje stacioni televiziv ne Selanik. Sipas informacioneve, rreth ores 4:30
Samsung e Yahoo shpikin internetin nëpërmes televizionit Kompanitë Samsung e Yahoo kanë bashkuar forcat dhe kanë mundësuar që interneti të zhvendos
Intervistë me Silvana Lutaj, spikere e Televizionit Alsat M nga Rijad Murati, LajmVajza që erdhi nga Shqipëria për ta ndihmuar motrën e saj në studime u b&