999 rezultate për

televizionit

Pas televizionit, Ermali përfshin Kejvinën në biznesin familjar (FOTO) Kejvina është velina e “Xing me Ermalin” dhe ky emision i ka haput shumë dyer bukuroshes nga veriu. Por Ermali gjithasht
Skandali i mishit në Kosovë, ekipi i televizionit Belg arrin në Prishtinë Skandali i importit të mishit me etiketa të falsifikuara në Kosovës ka gjetur vend edhe në mediat në Evropë. Ishin autor
Tërbohen motrat Vjollca, çfarë bënë bukuroshet e televizionit për 8 mars (VIDEO) 8 marsi është festuar mbrëmjen e djeshme nga të gjithë, përfshirë ëtu edhe VIP-at. Edhe motrat Vjollca nuk kanë ndenj
Nga Top Channel në Vizion Plus, Balla tregon a do largohet Bëri bujë shumë të madhe, shkarkimi i Sokol Ballës si drejtor i informacionit në Top Channel. Madje edhe zërat se shk
E shkarkuan nga posti në Top Channel, Balla shkon në Vizion Plus Bëri bujë shumë të madhe, shkarkimi i Sokol Ballës si drejtor i informacionit në Top Channel. Madje edhe zërat se shk
Sulmohen zyrat e televizionit opozitar në Tiranë (VIDEO) Zyrat e televizionit Zjarr TV janë sulmuar gjatë natës së mbrëmshme. Pamjet e publikuara sëfundmi në faqen e këtij telev
Foli në emision për seksin, dënohet me 3 vite burg moderatorja simpatike Doaa Salah, grua shtatzënë, një prezantuese e televizionit Al-Nahar në Egjipt, pyeti shikuesit nëse e kishin menduar ndo
Turqia i hakmerret televizionit kurd Turqia po vazhdon hakmarrjen ndaj popullatës kurde në Irak pas vendimit të këtyre të fundit që të shkojnë në referandum
Damiano i BB9 i kthehet televizionit, ja ku do e shihni në shtator Sezoni i ri televiziv po afron dhe me të po afrojnë edhe programet tuaj të preferuara. Së shpejti në TV Klan do të fi
A e vutë re këtë detaj në kurrizin e Ramës? (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama transmetoi live nëpërmjet televizionit të tij në Facebook ERTV një intervistë të dhënë për Vizion
Ndahet nga jeta ish-kampioni i mundjes Muhamed Malo Ish-kampioni i mundjes dhe biznesmeni i njohur Muhamed Malo është ndarë nga jeta në moshën 60-vjeçare. Muhamed Malo q
Zbulohet arsyeja pse Hysaj kërkoi zëvendësim ndaj Interit Elseid Hysaj nuk mundi që të luante dje në mbrëmje më shumë se 60 minuta, duke i kërkuar trajnerit Sarrit që ta zëvendës
Policia reagon kundër televizionit italian: Në Kosovë nuk kanë ekzistuar kampe rekrutimi të ISIS-it Policia e Kosovës ka reaguar menjëherë lidhur me reportazhin e televizionit italian "La Lene", ku flitej për kampin e re
Plas sherri në Ukrainë/ Deputetët rrihen para gazetarëve (VIDEO) Deputetët e parlamentit ukrainas Oleksandr Vilkul dhe Voldjmjr Parasjuk, janë rrahur keq në prezencë të gazetarëve, rapo
Gruaja shpërthen granatën, plagoset një person Një grua ka shpërthyer një granatë dore mëngjesin e sotëm në Zagreb, ku një person ka mbetur i plagosur dhe disa automje
Gazetarja e televizionit shtetëror turk thotë që lexoi deklaratën me presion nga ushtria Disa orë pasi u morr nga grupi puçist, televizioni shtetëror turk ka bërë të ditur se deklarata e "grush shtetit" është
Pamje interesante të tifozëve shqiptarë në transmetimin live të televizionit shtetëror turk (VIDEO) Pamje interesante gjatë transmetimit të drejtpërdrejtë në televitizion shtetëror turk pas përfundimit të ndeshjes ku Shq
UEFA habitet sërish: Kuqezinjtë festojnë me kundërshtarët Tifozët shqiptarë në Francë ende vijojnë të jenë në fokus të mediave ndërkombëtare, përfshirë edhe UEFA­n për sjelljen e
MPB thotë se nuk ka hyrë policia në TV21, por pamjet tregojnë të kundërtën Ministria e Punëve të Brendshme vlerëson se hyrja e personelit të sigurimit të ish-kryeministrit Nikola Gruevski në hapë
Tv “Telma” shkarkon nga puna 12 gazetarë Televizioni Tv “Telma” me vendim të udhëheqësisë sot ka shkarkuar 12 të punësuar, duke i shpallur tepricë teknologjike,