999 rezultate për

telegram

Krasniqi ngushëllon Boehner Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Jakup Krasniqi, ka ngushëlluar kryetarin e Dhomës së Përfaqësuesve të Shte
Berisha telegrame urimi Netanyahut dhe kryeministrit kinez Kryeministri Berisha i ka dërguar sot telegram urimi Kryeministrit të Republikës Popullore të Kinës, z. Li Keqiang, me r
Përvjetori i pavarësisë, Hoxhaj merr telegrame urimi nga homologet e vendeve mike Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Enver Hoxhaj ka marrë telegrame të shumta urimi me rastin e shënim
Vdekja e Sulejmanit, Diaspora e Amerikës telegram ngushëllimi Diaspora shqiptare në SHBA ka shprehur ngushëllime dhe me dhimbje ka pranuar lajmin e ndarjes nga jeta të themeluesit dh
Vrasja e nxënësve, Thaçi telegram ngushëllimi Obamës Kryeministri i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi ka ngushëlluar presidentin e SHBA-ve, Barack Obama për tragjedinë e n
Uragani Sandy, Jahjaga telegram ngushëllimi Obamës Me rastin e stuhisë që ka prekur Bregun Lindor të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Presidentja e Republikës së Kosovës
Clinton uron myslimanët për Kurban Bajram Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Enver Hoxhaj, ka pranuar një telegram urimi për festën e Kurban Ba
Jahjaga telegram ngushëllimi për vdekjen e presidentit të Ganës Presidentja e Republikës së Kosovës Atifete Jahjaga i dërgoi një telegram ngushëllimi presidentit të ri të Republikës së
Aksidenti ajror, Hoxhaj ngushëllon homologun e tij ukrainas Në telegram, Ministri Hoxhaj ka shprehur dhimbjen e thellë të Qeverisë dhe popullit të Republikës së Kosovës, për viktim
AGPK ngushëllon familjen Hamzaj Asociacioni i Gazetarëve Profesionistë të Kosovës ka dërguar një telegram ngushëllimi për vdekjen e publicistit të njohu
Tërmeti, Hoxhaj ngushëllon homologuan italian Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Enver Hoxhaj, i ka dërguar një telegram ngushëllimi Ministrit të P
Tragjedia, partitë shqiptare mesazhe ngushëllimi Ngushëllime për tragjedinë e Himarës, ku humbën jetën 13 studente të Universitetit të Elbasanit "Aleksandër Xhuvani", ka
Ivanov uron KE: Të gatshëm për në BE Presidenti i Republikës së Maqedonisë, Gjorge Ivanov, i ka uruar Ditën e Evropës presidentit të Këshillit të Evropës, He
Hoxhaj përcjell ngushëllime për popullin amerikan Ministri i Punëve të Jashtme, Enver Hoxhaj i ka dërguar një telegram ngushëllimi sekretares Amerikane të Shtetit Hillary
Jakup Krasniqi bën thirrje për unitet -Manifestimi tradicional “Epopeja e UÇK”-së kanë nisur sot në Prekaz, në nderim të komandantin legjendar, Adem Jashari,
Krasniqi telegram urimi Peshkopit Teodosije Me rastin e festës së Krishtlindjeve Ortodokse, kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Jakup Krasniqi, i dërgoi n
Klinton ngushëllon familjen e Glogorovit Sekretarja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (SHBA), Hillari Klinton, ka dërguar telegram ngushëllimi familjes Gligoro
Thaçi telegram ngushëllimi për Gligorov Kryeministri Thaçi i ka dërguar një telegram ngushëllimi kryeministrit të Maqedonisë, Nikola Gruevski dhe familjes Gligo
Presidentja uron LDK-në përmes telegramit Meqë është në Pragë për varrimin e Vaclav Havelit, presidentja Atifete Jahjaga i ka dërguar telegram urimi LDK-së me ras
BDI, telegram ngushëllues për Turqinë “I nderuari Kryeministër Erdogan, më lejoni që në emër të Bashkimit Demokratik për Integrim dhe në emrin tim personal t’