999 rezultate për

telefoni

A po ndikon telefoni në peshën tuaj, përgjigjen studiuesit Një studim i ri tregon se të qëndroni për një kohë të gjatë në telefon mund të rrit shanset për mbi peshë. Personat t
Këngëtarja shqiptare rrëfen momentin kur është tradhtuar nga i dashuri Era Rusi ishte e ftuar në emisionin "E diell" ku një nga temat ishte historia e hidhur e dashurisë/ Gjatë emisionit k
Ra në kurthin rus, Zaev ndryshon numrin e telefonit dhe merr masa të repta Kryetari i Qeverisë Zoran Zaev dhe Kabineti ti tij ndërmarrin masa për përforcimin e efikasitetit dhe sigurisë në zbatim
E frikshme, çfarë ndodh kur përdorim telefonin gjatë natës Të gjithë e përdorim telefonin para se të flemë për të shfletuar në rrjete sociale, për të luajtur ndonjë lojë apo për t
Pse nuk duhet ta marrin telefonin në tualet? Telefonat celularë janë kthyer në një pjesë të pandashme të jetës sonë dhe shumë nuk i heqin nga dora as kur hyjnë për t
10 gjëra esenciale që s' duhet të mungojnë në çantën e plazhit 1.Çanta Ajo e cila duhet të mbajë pak a shumë çdo gjë që na duhet për plazh, duke filluar nga peshqirët, kremrat, syz
Mos merrni telefonin në tualet, përhapen infeksione Telefonat celularë janë kthyer në një pjesë të pandashme të jetës sonë dhe shumë nuk i heqin nga dora as kur hyjnë për t
Jepet alarmi: Mos përdorni më telefonin në tualet Telefonat celularë janë kthyer në një pjesë të pandashme të jetës sonë dhe shumë nuk i heqin nga dora as kur hyjnë për t
Është seioze, mos e merrin telefonin në tualet Telefonat celularë janë kthyer në një pjesë të pandashme të jetës sonë dhe shumë nuk i heqin nga dora as kur hyjnë pë
Dibër, policia bën për spital gazetarin (VIDEO) Policia e Dibrës ka dhunuar korrespodentin e News24 Enver Doçi gjatë kohës që ai ushtronte detyrë. Doçi po filmonte d
Nëna duke folur ne telefon shpëton për mrekulli djalin e saj nga rënia nga ballkoni (VIDEO) Një nënë bëri një lëvizje me shpejtësinë e dritës, për të shpëtuar djalin e saj që të mos binte nga ballkoni. Ngjarja
Kriza politike në Shqipëri, Meta bisedë telefonike me zv.kryeministrin e Italisë (VIDEO) Ministri i Brendshëm por njëkohësisht edhe zv.kryeministri i Italisë, Matteo Salvini ka folur ditën e sotme për situatën
Si të bëjmë baterinë e telefonit të zgjasë më shumë Telefonat celularë, apo smartphone kanë nevojë edhe për ruajtje të baterisë së tyre prej litiumi, përgjatë të gjithë koh
Dako: Edhe pas përgjimeve Rama ma hap telefonin Kryetari i Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako këtë të enjte në Opinion ka folur për përgjimet e reja të publikuara nga
Këngëtares serbe i bëjnë gjëmën pasi i vjedhin telefonin: Fotot porno bëjnë xhiron e rrjetit (FOTO LAJM) Dikush i ka vjedhur telefonin këngëtares serbe Dara Bubamara dhe ua ka dorëzuar fotot nudo disa mediave. Vetë këngëta
Nëse e shikoni këtë të moshuar menjëherë kapni telefonin Binak Uka 76 vjeçar nga fshati Bokshiq i komunës së Klinës, është zhdukur mëngjesin e sotëm. I moshuari nuk e ka marrë m
Ishte "live" në Instagram, yllit të Liverpool i bie telefoni në tokë duke festuar (VIDEO) Pa Georginio Wijnaldum, Liverpool nuk do të kishte fituar Ligën e Kampionëve këtë sezon. Mesfushori holandez erdhi ng
Dalin rregulla të reja në aplikimin e Lotarisë Amerikane Departamenti Amerikan i Shtetit njoftoi se tani kërkon nga aplikantët për vizë të japin hollësi për llogaritë në median
Deshifrohen mesazhet e telefonit ndërmjet Ramës dhe Sorecës Ka qenë vetëm një moment pakujdesie që ambasadori i Bashkimit Europian në Tiranë, Luigi Soreca ka hapur telefonin gjatë
Si të bëni një këllëf telefoni të kombinueshëm me veshjen tuaj Ashtu si i kombinojmë veshjet përpiqemi të kombinojmë edhe këllëfin e celularit. Shumë përdorues zgjedhin të përdorin nj