999 rezultate për

telefoni

I bie telefoni në ujë ndërsa po e karikonte, humb jetën 26-vjeçarja Një 26-vjeçare ka humbur jetën, pasi ra në kontakt me energjinë elektrike. Sipas “The sun”, ngjarja ndodhi në Rusi, k
A e përgjoi Izraeli telefonin e Trumpit? Ndërsa po nisej për në Soçi, për të takuar presidentin rus Putin, Kryeministri izraelit Benjamin Netanyahu mohoi kategor
Karikoni telefonin për gjithë natën? Gabimi i madh që bëni të gjithë Studimet e fundit kanë treguar se gjatë gjithë kësaj kohe, kemi qenë duke i karikuar gabim telefonat tanë. Ideja e të
Shitet në ankand telefoni personal i Hitlerit me këtë çmim jasht pritshmërive (FOTO LAJM) Telefoni personal i Hitlerit dikur është shitur për 199,000 $ në ankand. Telefoni në ngjyrë të kuqe u shit nga Bunker
Nxorri telefonin në kamera, Çanit i vjen SMS skandaloz (FOTO LAJM) Moderatori dhe gazetari i njohur Arian Çani në nisje të sezonit të ri të emisionit të tij “Zonë e Lirë”, i ka ndodhur nj
Shqiptarët nuk ndalen në burgjet e Britanisë, flasin hapur me familjarët dhe miqtë nëpërmjet telefonit Të burgosurit shqiptarë në burgjet e Mbretërisë së Bashkuar përdorin celularë për të komunikuar me miqtë dhe familjet e
Shqiptarët kanë më shumë akses në celularë sesa në tualet! Teknologjia celulare ka përparuar aq shumë në vendin tonë sa përdorimi i shërbimeve të telefonit i ka kaluar ka kaluar a
Kërkon të xhonglojë telefonin, shikoni çfarë i ndodh djaloshit (VIDEO) Çudirat që bëjnë njerëzit nuk kanë fund dhe çudia e rradhës vjen nga Hollanda. Nëqoftëse të gjithë njerëzit xhonglojn
Plagosja në Vlorë/ Zbardhet dëshmia e ish-të dënuarit për vrasje: Më plasi telefoni në dorë Mbrëmjen se djeshme u plagos në Vlorë, Eljus Thartori përt të cilin u raportua fillimisht se në lagjen 10 Korriku ka ndo
"S'ke hall pa u paguar..", e fejuara tregon SMS-në në telefonin e Indritit Në lidhje me vrasjen e 26-vjeçarit Indrit Çelaj, grupi hetimor ka marrë edhe deklarime të personave të afërt, të tij, po
Ky është telefoni i parë me kamer 64 megapixel “Realme Xt” është telefoni i parë që del me një aparat fotografik 64 megapixel. Kompania ndau një prezantim të telefo
Pesë të vdekur në Kashmir, India dhe Pakistani në prag të luftës Pakistani dhe India shpesh shkëmbejnë zjarr në rajon, por tensionet janë rritur që nga 5 gushti kur New Delhi anuloi sta
Njihuni me tavolinën e "zgjuar" të së ardhmes (VIDEO) Kjo tavolinë e kafesë do ju çoj direkt në vitin 2030. Tavolina e mençur quhet “Coosno”. Nga jashtë mund të duket e th
8 kode të fshehta të telefonave celularë, përdorni sa më shpejt të jetë e mundur Praktikisht çdokush e ka në dorë një smartphone sot. Por a e dini që ekzistojnë disa kode sekrete të cilat mund t’ju ndi
Gjoba të majme për shoferët që përdorin telefonin në makinë Në Shkup dhe në rrethinë dje kanë ndodhur nëntë aksidente, në të cilat tre persona janë lënduar rëndë, ndërsa dy të tjer
I zbuluan telefonin në qeli, Gjykata kërkon dënim për të burgosurin Drejtoria e Përgjithshme e Burgjeve kërkon super-burgosjen e tij, për tre muaj dhe një mbikëqyrje të veçantë. Kjo kërkes
Shkenca ngre alarmin, "Digjital detox" çdo natë para gjumit Studimet e fundit nga “Digital Awareness” U.K. dhe konferenca “Headmasters and Headmistresses” kanë arritur në përfundim
Asnjeherë mos e mbani telefonin afër kur flini Smartfonët ose telefonat inteligjentë janë kthyer në aparate të domosdoshme për ne. Shkojmë me ta kudo, madje edhe në tu
Pajisjet telefonike pa tela të lançuara në treg nga 1983 deri te iPhone 1 (FOTO LAJM) Lista me 18 telefona të ndryshëm që janë lansuar brenda disa vitesh, është pëlqyer shumë nga shikuesit, shumica prej të
Përfundon eksperetiza në telefonin e 2 Janevës, s’ka detaje Përfundoi ekspertiza edhe e telefonit të dytë të prokurores speciale publike Katica Janeva, konfirmuan për MIA-n nga Pro