999 rezultate për

telefoni

"Alo, Edi jam'', qytetarja i kërkon kryeministrit qumësht nga telefoni Kryeministri Edi Rama ndodhet në një komunikim live me qytetarët teksa po merr në telefon me radhë ata që kanë adresuar
Tragjike! Vdiq në spital nga COVID-19, gjyshja ua dha lamtumirën nga telefoni fëmijëve (FOTO LAJM) Koronavirusi po merr jetë të pafajshme në të gjithë botën, kryesisht të moshuar të cilët janë të detyruar të vdesin vetë
Mënyrat më të sigurta për të pastruar celularin pa e dëmtuar Të gjithë e dimë më mirë tani më shumë se kurrë se nëse s'pastroni telefonin, atëherë larja e duarëve është e kotë. Koro
PSG synon zëvendësimin e Tuchel, Leonardo telefonin Allegrin Duket se kampioni aktual francez nuk është i gatshëm të vazhdojë bashkëpunimin me trajnerin aktual, Thomas Tuchel. Ma
"Më recitonte poezi nga telefoni", Zbulohet lidhja e Klajdi Harunit me Anxhela Peristerin (VIDEO) Klajdi Haruni dhe Anxhela Peristeri ishin në një lidhje live me emisionin "Ftesë në 5", ku treguan si po i kalojnë ditët
KORONAVIRUSI/ Pastrimi i telefonit, më i rëndësishëm se maska! Përhapja e koronavirusit ka shkaktuar panik në të gjithë botën dhe OBSH ka njoftuar se mënyra më e mirë për ta parandalu
15-vjeçarja dhunohet brutalisht nga 20 adoleshentë: I marrin telefonin dhe kartën e bankës Një grup prej 20 të rinjsh kanë dhunuar një adoleshente 15-vjeçare në NY. Sipas Daily Mail, të rinjtë e kishin ndjeku
Jo vetëm iu përkeqëson dhimbjen e kokës, përdorimi i telefonit dikon edhe në efektin e ilaçeve Sipas studimit të botuar në American Academy of Neurology u gjetën prova se përdoruesit e telefonave pinë më shumë qetës
Gabimet më të mëdha që bëni kur karikoni telefonin tuaj Është e vështirë të kalojmë një ditë pa përdorur telefonin. Tani është bërë pjesë e jetës tonë dhe nuk e heqim dot ng
15 aplikacione që duhen larguar menjëherë nga telefoni i femijëve tuaj (FOTO LAJM) Pothuajse çdo femijë në mbarë botën zotëron të paktën një telefon, kjo njëkohsisht bënë që ata të kenë qasje në gjitha a
Këshilla si të mbroni sytë nga kompjuteri dhe telefoni Si të mos mjaftonin kompjuterët, tani syve u është shtuar edhe një armik tjetër, “smartphone”-t dhe ‘iPad’-t, që na dety
E rëndë! Karikuesi i telefonit i merr jetën 20 vjeçarit, plagos të dashurën e tij (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Rusi ku një djali i ri ka ndërruar jetë ndërsa e dashura e tij është plagosur. Medi
Para se t’ua lini telefonin në duar fëmijëve, lexojeni këtë Pavarësisht sa shumë smartphone-ët e kanë thjeshtuar jetën tonë, por shpesh harrojmë sa shumë ndikojnë ato në jetën e fë
Gruaja 36-vjeçare telefonon pa pushim emergjencën, arsyeja do ju habisë Një grua 36-vjeçare nga Ohio është arrestuar nga policia pasi bëri disa telefonata për tu ankuar se prindërit nuk i pagu
Gabimet më të mëdha që bëni kur karikoni telefonin tuaj Është e vështirë të kalojmë një ditë pa përdorur telefonin. Tani është bërë pjesë e jetës tonë dhe nuk e heqim dot ng
Të karikosh telefonin me anë të trurit, pajisja që lexon mendjet Ideja e karikimit të telefonit vetëm duke e vështruar atë mund të duket futuriste dhe aspak e mudnur, por në fakt ajo do
Profesori ngacmon seksualisht nxënësen: Hape telefonin, kur të marr, se më çmende! Një nxënëse e shkollës së mesme artistike “Jakov Xoxa” në Fier, ka denoncuar në emisionin “Stop” ngacmimin seksual nga a
Ngjarje e turpshme, të moshuarit i shesin një gur për celular Një ngjarje sa e turpshme aq edhe e rëndë ka ndodhur në qytetin e Ferizajit. Sipas informacioneve një person i moshua
Haradinaj thotë se ka pasur bisedë telefonike me Grenellin, taksa nuk hiqet Ramush Haradinaj zbuloi se ka pasur një telefonatë me të dërguarin e posaçëm të SHBA-së ambasadorin Richard Grenell, me
WhatsApp bën ndryshimin e rradhës, do ju pëlqejë të gjithëve! Dark Mode është opsioni më i mirë që ka nxjerrë ndonjëherë Instagram-i dhe Messenger-i. Ky opsion të errëson pamjen e