999 rezultate për

telefoni

Thellohet skandali! Zbulohen 19 video të abuzimit s*ksual në telefonin e Abaz Dokut Thellohet skandali i abuzimit seksual me 15-vjeçaren në periferi të Tiranës, ku për momentin janë arrestuar 4 persona, m
Të pafalshme, gabimet që bëni kur karikoni telefonin tuaj (FOTO LAJM) Ju nuk e keni bërë me vetëdije, por mënyra se si karikoni telefonin tuaj mund të jetë e gabuar. E një gjë e tillë nd
Sherri i bujshëm me Tunën pas përgjimeve telefonike, flet për herë të parë Dafina (VIDEO) Dafina Zeqiri ka folur sot në emisionin “NIN” në Klan Kosova me Alaudin Hamitin për përplasjen e famshme me kolegen e sa
"Raiola nuk më hap as telefonin" ylli i Serie A tregon vuajtjet me menaxherin e krisur (FOTO LAJM) Henrikh Mkhitaryan është në një udhëkryq të madh, pasi nuk e di se ku do të luajë sezonin e ardhshëm. Armeni është i h
Të ftuarit i "ikën truri" në emision me kolegen: Ta mora telefonin ta bëra copash (VIDEO) Moderatori Ermal Peçi ishte i ftuar së fundmi në emisionin "Glamour zone", në drejtimin e Ester Bylykut. Gjatë emisi
Aplikacione të rrezikshme për telefonin tuaj që duhet t’i fshini sa më parë (FOTO LAJM) Bota e smartfonëve sa na e ka lehtësuar jetesën, po aq e ka bërë më të lehtë për “hajdutët” që të vjedhin të dhënat tona
Japonia pritet të dënojë të gjithë ata që ecin në rrugë teksa shohin telefonin Japonia ka marrë një vendim "drastik" për të gjithë ata kalimtarë të cilët shohin telefonët gjatë ecjes. Shumë shpejt
Flet babai i vajzës së përdhunuar nga roja i shkollës: S'dal dot jashtë, do e vras vetë! Babai i 15-vjeçares që u përdhunua nga roja i shkollës ka kërkuar drejtësi. Në një prononcim për mediat ai ka thënë s
Këshilla për ruajtje të shëndetit gjatë përdorimit të telefonit Përdorimi i tepërt i telefonit celular ju shkakton dhimbje të tmerrshme të të qafës dhe shpatullave. Nëse ju e mbani
Leje Policisë për përgjime telefonike dhe filmime, zbulohen propozimet për ndryshimet në ligj Këshilli i Ministrave ka propozuar disa ndryshime në ligjin për Policinë e Shtetit, të cilat priten të kalojnë në komisi
Kurti zhvillon bisedë telefonike me Zaev Kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti dhe kryetari i Unionit Social Demokratik të Maqedonisë së Veriut, Zoran Za
Kurti zhvillon një bisedë telefonike me Presidentin e Maqedonisë Kryeministri në detyrë i Republikës së Kosovës, Albin Kurti sot zhvilloi një bisedë telefonike me Presidentin e Maqedoni
E keni vënë re këtë detaj te celulari i partnerit? Mund të jetë shenjë tradhtie Nëse jeni të shqetësuar se partneri apo partnerja ju tradhton, ka disa shenja të cilat ja vlen të merren në konsideratë.
Këshillat e psikologut: Mos e përdorni më telefonin tuaj për alarm, dëmet që sjell Shumë pak prej nesh mund të kenë një orë të cilën e mbajnë si alarm për t’u zgjuar. Shumica zgjedhin që alarm të mbaj
Moderatorja shqiptare publikisht për Çiljetën: Jo korrekte, nuk më hapi telefonin (VIDEO) Moderatorja e emisionit "Glamour", Ester Bylyku në puntatën e mbrëmjes së djeshme u shpreh se e ftuara më jokorrekte në
"U zbulua një mesazh", Artan Hoxha tregon çfarë u gjet në telefonin e njërit prej viktimave në Durrës Gazetari Artan Hoxha deklaron se hetuesit kanë gjetur një mesazh në te;efonin e viktimave në Durrës, që mund të çojë dir
Detaje nga arrestimi i Orges Bilbilit: U bë agresiv, arriti t'a bënte copash telefonin Orges Bilbili, 30-vjeçarin nga Lushnja i dyshuar për disa krime i cili u arrestua disa ditë më parë pas një përplasje me
E DHIMBSHME/ ''Babi, merr frymë të lutem'': Vajza i thotë lamtumirë të atit nga telefoni Një grua, babai i së cilës vdiq si pasojë e infektimit me koronavirus, ka treguar detaje prekëse rreth momenteve të fund
Voltani Ademi bisedë telefonike me Manastirliun: Ja çfarë i kërkova ministres Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi ka zhvilluar një bisedë telefonike me ministren e Shëndetësisë, Ogerta M
COVID-19/ Rrëfimi rrëqethës: Dëgjova frymën e fundit të nënës sime nga telefoni Një vajzë ka treguar se si duhej të dëgjonte frymën e fundit të nënës së saj përmes telefonit, ndërsa i kishte vënë të d