999 rezultate për

telefoni

Pse nuk duhet të karikoni telefonin tuaj në makinë Një nga zakonet e shumë njerëzve në lidhje me përdorimin e telefonit të tyre celular është ta vendosin për karikim në ma
Pacientëve të COVID nuk ju lejohet telefoni, Rama: Nuk është dasmë reu i qeverisë shqiptare Edi Rama ka deklaruar gjatë fjalës së tij në konferencë me gazetarët se autoambulancat që presi
Për ju që rrezikoni me telefonin poshtë jastëkut gjatë natës, këtë duhet ta lexosh patjetër Pjesa më e madhe e njerëzve janë mësuar tashmë ta mbajnë në shtrat ose poshtë jastëkut telefonin celular. Kjo jo vetëm s
Rrahu dhe i theu telefonin ish-burrit, arrestohet 35 vjeçarja në Vlorë Një 35-vjeçare është arrestuar nga policia e Vlorës pasi akuzohet se një ditë më parë ka ushtruar dhunë fizike ndaj ish-
A duhet ta lësh baterinë e telefonit të ngarkohet gjithë natën? Mësoje një herë e mirë Kur kujtohesh që telefoni nuk ka bateri, e vë në karikim gjatë natës dhe kur zgjohesh është i mbushur. Është diçka që të
Ju ra telefoni në ujë? Këto janë veprimet që NUK duhen bërë Orizi, tharësja e flokëve dhe furra e sobës… janë disa nga gjërat për të cilat besohej se mund t’ua shpëtojë telefonin q
Pa panik, këto veprime duhet t’i bëni nëse telefoni ju bie në ujë Të gjithëve, ose më saktë thuajse të gjithëve, na ka ndodhur të na bjerë telefoni në ujë. Nuk duam të përshkruajmë reagi
Mos u nxitoni! Ja ç'duhet të bëni në raste se ju bie telefoni në ujë Të gjithëve, ose më saktë thuajse të gjithëve, na ka ndodhur të na bjerë telefoni në ujë. Nuk duam të përshkruajmë reagi
Pse duhet të ndaloni menjëherë së përdoruri telefonin në tualet? (FOTO LAJM) Shumë prej nesh janë të varur nga telefonat inteligjentë, por kjo mund të jetë më e dëshme se sa tingëllon në të vërtetë
S'ka vend për panik, ja ç'duhet të bëni në raste se ju bie telefoni në ujë Të gjithëve, ose më saktë thuajse të gjithëve, na ka ndodhur të na bjerë telefoni në ujë. Nuk duam të përshkruajmë reagi
Mësojeni tani nëse jeni të varur nga celulari Telefonat përveçse na ndihmojnë të komunikojmë ata kanë aftësi të shndërrohen sa hap e mbyll sytë në një udhëzues për
Ja çfarë ka ndodh me telefonin tënd nëse e ke të ndezur pikën jeshile te kamera Nëse tashmë e keni azhurnuar iPhone tuaj në iOS 14, mund të keni vërejtur një pikë të gjelbër në pjesën e sipërme të ekr
Të pafalshme, gabimet që bëni kur karikoni telefonin tuaj (FOTO LAJM) Ju nuk e keni bërë me vetëdije, por mënyra se si karikoni telefonin tuaj mund të jetë e gabuar. E një gjë e tillë nd
Rama, Meta dhe Ruçi e "lidhin në shtyllë", publikohet vendimi për bisedat telefonike Sipas vendimit të puvlikuar ditën e sotme në fletoren zyrtare, krerët më të lartë të shtetit shqiptar, Presidenti i Repu
Samsung hedh në treg telefonin e palosshëm Galaxy Z Fold 2, si duket dhe sa kushton (VIDEO) Samsung ka zbuluar zyrtarisht telefonin e ri që mund të paloset, Galaxy Z Fold 2, me një ekran më të madh se 7.6 inç dhe
Vdekja misterioze e 16 vjeçares shqiptare në Greqi, zbulohet sms-ja e fundit në telefonin e saj Detaje të reja zbardhen lidhur me vdekjen 16 vjeçares shqiptare Maria Hyseni në Trikala të Greqisë. Autoritetet dysho
Avokati i njohur: Asnjë duhanpirës me COVID-19 nuk ka vdekur, pse nuk lejohet telefoni?! Avokati Altin Goxhaj në një lidhje me skype me Fax News, ka komentuar mënyrën se si po përballet vendi me pandeminë e ko
10 këshilla si t’i mbroni sytë nga kompjuteri dhe telefoni Si të mos mjaftonin kompjuterët, tani syve u është shtuar edhe një armik tjetër, “smartphone”-t dhe ‘iPad’-t, që na dety
Tik tok "çmend" deputetin, pështyn telefonin duke folur me Ramën: Unë pëlqej pjeshkën (VIDEO) Deputetin e opozitës Halit Valteri tashmë mund ta gjeni edhe në “Tik tok”. Mes videove, shfaqet duke provuar edhe trend
Si të dezinfektoni telefonin pa dëmtuar ekranin Nëse jeni të shqetësuar për mundësinë se mund të infektoheni përmes sipërfaqeve që prekni, nuk jeni të vetmit. Studime t