999 rezultate për

telefoni

Diletta Leotta flet për fotot private që iu hakëruan nga telefoni (FOTO LAJM) Prezantuesja e njohur e emisioneve sportive në Itali, që aktualisht punon për transmetuesin e kampionatit italian DAZN,
Ja çfarë rrezikoni nëse mbani telefonin poshtë jastëkut Policia e New York -ut ka publikuar disa fotografi që tregojnë më së miri arsyen se përse nuk duhet ta mbani telefonin c
Gjeti një iPhone në fund të detit, befasohet kur e hap atë (VIDEO) Bëhej fjalë për një telefon iPhone të cilin e kishte humbur dikush para 9 muajve. Ai u gjet nga zhytësit dhe fatmirës
Telefoni i grupit të Admir Murataj çohet në Izrael, pritet të zbardhet e gjithë ngjarja Aparati celular i gjendur brenda furgonit me mbishkrimin hetimi tatimor që u përdor në grabitjen e miliona eurove në Rin
McGregor le nam, merr telefonin e një fansi dhe i hipën sipër (VIDEO) Pas tërheqjes nga MMA, duket se Conor McGregor po kalon një moment të keq. Së fundmi, një video e skandaloze po qarku
Jepet pretenca për Balilin, sa vite burg kërkon Prokuroria? Pas dështimit në tre seancave gjyqësore, prokurori Ened Nakuci dha sot pretencën për Klement Balilin dhe kërkoi 18 vjet
Vjehrra nga Kavaja i përgjon nuses telefonin dhe i zbulon dashnorin Ademi nga Kavaja u dashurua me një vajzë nga Lushnja, por prindërit e kundërshtuan dashurinë e tyre për shkak se nëna e
Vrau 50 besimtarë, terroristi kërkon të drejta në burg Vrasësi i akuzuar për sulmin në Christchurch pretendon se ai është duke u trajtuar padrejtësisht pas grilave dhe ka bërë
Punonjësi i bashkisë i thyen telefonin qytetarit, ndrërhyn Lindita Nikolla: Qetësohu zemër (VIDEO) Një debat që ka degraduar në shtyrje dhe përplasje mes banorëve dhe punonjësve të Bashkisë në Mirditë, ka ndodhur pak pa
Dëgjonte muzikë teksa bënte dush, vdes 14-vjeçarja 14 vjeçarja nga Moska, Yulia Vysotskaya, ka vdekur si pasojë e një goditje nga energjia elektrike pasi i kishte rënë tel
Shpëtoni nga karikusja, ky telefon mban 50 ditë bateri Smartfoni i kompanisë teknologjike "Avenir" ka baterinë me kapacitetin më të madh të ndërtuar ndonjëherë. Dy trendet
Ja pse ylli Ajax-it nuk i hapi telefonin trajnerit Tite David Neres është një nga të rinjtë më interesantë të Ajaxit dhe që po befason të gjithë në Champions League. Goli në "B
"Nuk më ka hapur telefonin", kandidati për deputet akuzon Bashën Kujtim Gjuzi, kryetar i Partisë Konservatore, i cili është vënë në qendër të vëmendjes ditët e fundit, nëse do të pranoj
Festimi i Balotellit bëhet viral në rrjet, italiani e shpjegon (VIDEO) Ndeshja mes Olympique Marseille dhe Saint Etienne vijon të komentohet në rrjet. Kjo pasi Balotelli menjëherë pas gol
Gafa e Krimeve të Rënda, arrestojnë memecin nga përgjimet telefonike Në operacionin e bujshëm "Rruga e gabuar" ku u vunë në pranga 22 persona rezulton që të jetë bërë edhe një gafë. Së
Më thuaj si e mban telefonin, të të them çfarë personaliteti ke #1 Të mbash celularin me një dorë dhe të shkruash më gishtin e madh. Nëse ju e mbani celularin me një dorë dhe njëkohësi
Së shpejti zgjidhja për fuqizimin e baterisë së telefonit Një nga problemet që po hasë thuajse gjithë shoqëria sidomos mosha e papë dhe e dytë është problemi I karikimit të bater
Polici pranon fajin por diçka nuk shkon me telefonin e tij Polici Vesel Veseli e ka pranuar fajësinë për keqpërdorimin dhe abuzimin seksual që i ka bërë nxënëses nga Drenasi. B
I doli një puçër në ballë, i riu nuk zhbllokon dot celularin Një djalë i ri nga Ilionis bëri një kërkesë interesante në lokalin e Apple, pasi për 24 orë nuk kishte çasje në telefoni
Zbulohet biseda telefonike, kështu e bindi Messi yllin holandez t’i bashkohet Barcelonës Babai i Frenkie de Jongut, John de Jong, ka zbuluar në radion holandeze se Lionel Messi i kishte telefonuar të birit të