999 rezultate për

telefoni

Dalin rregulla të reja në aplikimin e Lotarisë Amerikane Departamenti Amerikan i Shtetit njoftoi se tani kërkon nga aplikantët për vizë të japin hollësi për llogaritë në median
Deshifrohen mesazhet e telefonit ndërmjet Ramës dhe Sorecës Ka qenë vetëm një moment pakujdesie që ambasadori i Bashkimit Europian në Tiranë, Luigi Soreca ka hapur telefonin gjatë
Si të bëni një këllëf telefoni të kombinueshëm me veshjen tuaj Ashtu si i kombinojmë veshjet përpiqemi të kombinojmë edhe këllëfin e celularit. Shumë përdorues zgjedhin të përdorin nj
Mos i bjer më këtij telefoni! Topi rrëfen sherrin me Berishën kur futi Xhuvelin në qeveri Ish-presidenti Bamir Topi rrëfen përplasjet e forta me Sali Berishën në 2005 pasi Partia Demokratike fitoi zgjedhjet par
Hakerët nënshtruan What Up, por si ta kuptoni se është prekur edhe telefoni juaj Përdoruesve u është thënë që të përditësojnë aplikacionet e tyre të WhatsApp për shkak të një gabimi në siguri që lejon
"Muhabete telefoni", si e justifikon Rama "fshirjen" e Dakos dhe Sejdinit Kryeministri Edi Rama ka folur në konferencën e sotme me gazetarët për emrat që ka kandiduar nën siglën e PS si edhe mos
Si James Bond, Kujtim Gjuzi nxjerr numrin e telefonit pas marrjes së mandatit (FOTO LAJM) Kujtim Gjuzi u betua sot si deputet në Kuvendit e Shqipërisë. Me sa duket nga entuziazmi, ai publikoi dje numrin e ti
Erdhi policia, lëviz! Kush është personi që koordinonte grupin nga parkingu i Rinasit? Grabitësit e Rinasit kanë patur edhe një koordinator që qendronte jashtë zonës ku po zhvillohej grabitja për të parë lëv
Diletta Leotta flet për fotot private që iu hakëruan nga telefoni (FOTO LAJM) Prezantuesja e njohur e emisioneve sportive në Itali, që aktualisht punon për transmetuesin e kampionatit italian DAZN,
Ja çfarë rrezikoni nëse mbani telefonin poshtë jastëkut Policia e New York -ut ka publikuar disa fotografi që tregojnë më së miri arsyen se përse nuk duhet ta mbani telefonin c
Gjeti një iPhone në fund të detit, befasohet kur e hap atë (VIDEO) Bëhej fjalë për një telefon iPhone të cilin e kishte humbur dikush para 9 muajve. Ai u gjet nga zhytësit dhe fatmirës
Telefoni i grupit të Admir Murataj çohet në Izrael, pritet të zbardhet e gjithë ngjarja Aparati celular i gjendur brenda furgonit me mbishkrimin hetimi tatimor që u përdor në grabitjen e miliona eurove në Rin
McGregor le nam, merr telefonin e një fansi dhe i hipën sipër (VIDEO) Pas tërheqjes nga MMA, duket se Conor McGregor po kalon një moment të keq. Së fundmi, një video e skandaloze po qarku
Jepet pretenca për Balilin, sa vite burg kërkon Prokuroria? Pas dështimit në tre seancave gjyqësore, prokurori Ened Nakuci dha sot pretencën për Klement Balilin dhe kërkoi 18 vjet
Vjehrra nga Kavaja i përgjon nuses telefonin dhe i zbulon dashnorin Ademi nga Kavaja u dashurua me një vajzë nga Lushnja, por prindërit e kundërshtuan dashurinë e tyre për shkak se nëna e
Vrau 50 besimtarë, terroristi kërkon të drejta në burg Vrasësi i akuzuar për sulmin në Christchurch pretendon se ai është duke u trajtuar padrejtësisht pas grilave dhe ka bërë
Punonjësi i bashkisë i thyen telefonin qytetarit, ndrërhyn Lindita Nikolla: Qetësohu zemër (VIDEO) Një debat që ka degraduar në shtyrje dhe përplasje mes banorëve dhe punonjësve të Bashkisë në Mirditë, ka ndodhur pak pa
Dëgjonte muzikë teksa bënte dush, vdes 14-vjeçarja 14 vjeçarja nga Moska, Yulia Vysotskaya, ka vdekur si pasojë e një goditje nga energjia elektrike pasi i kishte rënë tel
Shpëtoni nga karikusja, ky telefon mban 50 ditë bateri Smartfoni i kompanisë teknologjike "Avenir" ka baterinë me kapacitetin më të madh të ndërtuar ndonjëherë. Dy trendet
Ja pse ylli Ajax-it nuk i hapi telefonin trajnerit Tite David Neres është një nga të rinjtë më interesantë të Ajaxit dhe që po befason të gjithë në Champions League. Goli në "B