999 rezultate për

telefoni

A mendoni se kufjet e telefonit janë të pastër? Shikoni ato me zoom dhe do befasoheni (VIDEO) Kur shikojmë kufjet përmes syrit të kamerës dhe zmadhimit të madh, shohim se sa të pista janë ato. Përndryshe sfida e
Fiku telefonin për dy ditë, 28 vjeçarja denoncon të fejuarin si të humbur Dashuria pa asnjë dyshim që nuk njeh kufij. Një vajzë e re në Tiranë e humbi aq shumë toruan për njeriun e zemrës, saqë
Sherri nisi përmes telefonit, si i shpëtoi atentatit 24-vjeçari në mes të Tiranës (VIDEO) Atentati ndaj 24-vjeçarit Nardi Abazi mbrëmjen e sotme u realizua në rrugvn 5 maji në Tiranë. Nga pamjet shihet mjet
Modelja turke në telashe, i hakojnë telefonin dhe i publikojnë foto nudo (FOTO LAJM) Ish-modelja bukuroshe, Kardelen Ergin dhe biznesmeni turk Erdal Acar u martuan në korrik të vitit 2016. Në dhjetor të vi
Nuk e keni ditur më herët: Si të aktivizoni logon e Apple tek telefoni juaj A e dinit se logo e kompanisë Apple në telefonat smart nuk është vetëm pjesë e dizajnit por ka një funksion të fshehtë?
Mos i neglizhoni/ Këto janë sinjalet që tregojnë se dikush iu ka hakuar telefonin tuaj Hakerat janë rritur shumë kohët e fundit dhe të gjithë duhet të tregohemi të kujdesshëm. dyshoni se jeni hakuar, lexo
48-vjeçarja nga Tirana "ndan" të dashurin 10 vjet më të ri pas kallëzimit në polici Një grua që e ka burrin në burg dhe që ra në dashuri me një djalë beqar, ka kërkuar mbrojte në polici, jo prej burrit
Ulërimat e Contes përmes telefonit bënë xhiron në rrjet, për Terry është një "deja vu" (VIDEO) Antonio Konte mungoi në pankinën e Interit në dy ndeshjet e fundit, si shkak i dënimit të marrë për protestat ndaj gjyqt
"Do të vras", 48 vjeçarja ndahet nga i dashuri 10 vjet më i ri dhe e kallëzon në polici Një grua që e ka burrin në burg dhe që ra në dashuri me një djalë beqar, ka kërkuar mbrojte në polici, jo prej burrit të
Si të aktivizoni logon e Apple te telefoni juaj A e dinit se logo e kompanisë Apple në telefonat smart nuk është vetëm pjesë e dizajnit por ka një funksion të fshehtë?
Ish-konkurrenti i nxjerr të gjitha: Produksioni shantazhonte Tean dhe Beartin, kam biseda (FOTO LAJM) Emisioni "Për'puthen" premton skandale të reja, të paktën nisur nga një postim i pak minutave më parë të ish-konkurrenti
Kërcënoi me pistoletë lodër dhe i mori telefonin, policia arreston 21 vjeçarin Policia e Tiranës ka arrestuar dy persona, pasi akuzohen për vepra të ndryshme penale. Specialistët për Hetimin e Kri
Përdorimi i internetit: Shqipëria e fundit në Europë ndërsa Kosova mban rekord 69% e individëve shqiptarë nga mosha 16 deri në 74 vjeç, kanë përdorur internetin në tre muajt e fundit, sipas të dhënav
Prokuroria çmonton telefonin e Tires, zbardhen mesazhet me familjarët e pacientëve Prokuroria e Tiranës i ka shtrirë hetimet lidhur me rastin "Tire Alldervishi", e cila akuzohet për mashtrim, pas denonci
Larg të bijës, Ledri ndan foton e ëmbël nga telefoni me Poem Blu (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, Ledri Vula udhëtoi drejt Kosovës ndërsa partnerja Sara Hoxha dhe vogëlushja e porsalindur kanë qëndrua
Zhdukja e biznesmenit italian në Shqipëri, misteri: Telefoni bie, askush nuk e hap! Ende vijojnë hetimet për zhdukjen e biznesmenit italian Davide Pecorelli, ndërsa ADN-ja e kockave të gjetura brenda auto
Detaje nga arratisja e Moisi Habilajt: Telefoni i fikur prej të shtunës, lidhja me gjyqin e Tahirit Mediat italiane kanë dhënë detaje lidhur me ”zhdukjen” e papritur të Moisi Habilajt, nga banesa ku ishte duke vuajtur ar
Përgjimet e telefonit mund të zbardhin të vërtetën, Elona Kalesha nuk shpëton dot nga burgu! Shqiptarja 36-vjecare, Elona Kalesha, e cila u arrestua për vrasjen e ciftit Shpëtim dhe Teuta Pasho në Itali do vijojë
Shkencëtarët besojnë se ju mund të rregulloni një ekran të prishur në telefonin tuaj për 20 minuta Shkencëtarët nga Koreja e Jugut besojnë se ata kanë dalë me një mënyrë të mirë për të riparuar xhamat e thyer të telefon
Çfarë duhet të bëni dhe çfarë jo nëse ju bie telefoni në ujë Të gjithëve na ka ndodhur të paktën njëherë që telefoni të na ketë rënë në kontakt me ujin dhe të na jetë ngrirë gjaku s