999 rezultate për

tedi

Efekti Ronaldo, UEFA nis hetimet ndaj Manchester Unitedin Cristiano Ronaldo i cili u kthye në “Oldd Trafford” si kundërshtar i Manchester United duke përfaqësuar fanellën e Juven
Juventus mposht Unitedin, Ronaldo me shokë triumfojnë në "Old Trafford" (VIDEO) Juventus ka marrë një fitore të rëndësishme sonte ndaj Manchester United me rezultatin 0-1 në "Old Trafford", ndeshje e
Zhbllokohet ndeshja, Juventus kalon në avantazh ndaj Unitedit (VIDEO) Juventus ka kaluar në avantazh ndaj Manchester Unitedit në "Old Trafford". Ai që ka shënuar është sulmuesi argjentin
Pogba i mbyll derën Juventusit: Tek Unitedi ndihem si në shtëpinë time Mesfushori francez i Manchester Unitedit, Paul Pogba, i ka dhënë fund spekulimeve për kthimin e tij në Juventus, duke th
Martial kërkon të rinovoj kontratën me Unitedin Për të flitej shumë se kishte një marrëdhënie të keqe me trajnerin Jose Mourinho te Manchester United. Por tani Anth
​Pronarët e Unitedit i përgjigjen princit arab Pas raportimeve se princi arab, Mohammad bin Salman, dëshiron të blejë Manchester Unitedin, tani është bërë e ditur se f
Legjenda e Unitedit tregon se si ndalet Eden Hazard Ish mbrojtësi i "Djajve të Kuq" Wes Brown, mendon që taktikat e Alex Ferguson mund të ndihmojnë për ta ndal sulmuesin në
Legjenda e Unitedit: Juventusi e bëri Pogban futbollist profesionist Ish-mesfushori legjendar i Manchester Unitedit, Paul Scholes, beson se mesfushori francez i “Djajve të kuq”, Paul Pogba,
Zyrtare: Luke Shaw rinovon kontratën me Unitedin Flitej çdo ditë që mbrojtësi anglez, Luke Shaw do të rinovonte kontratën me "Djajtë e Kuq". Por sot ai ka hedhur fir
Juventus hidhet në sulm, ofron 65 mln £ për talentin e Unitedit Juventus po formon një ekip që të sundojë në çdo kompeticion që do të marrë pjesë. Ata po planifikojnë që të të ndër
Cantona: Unitedi duhet të kishte Guardiolën trajner jo Mourinhon Edhe pse e kishte mjaft të vështirë, legjenda e Manchester Unitedit, Eric Cantona, e ka pranuar se rivalët e ish-klubit
Legjenda e United lavdëron Cityn Legjenda e skuadrës së Manchester United, Eric Cantona ka theksuar se rivalët e Cityt zhvillojnë lojën më të bukur në An
Mbrojtësi anglez afër rinovimit me Unitedin Luke Shaw është në bisedime me Manchester Unitedin për të nënshkruar një kontratë të re. Kontrata e mbrojtësit të maj
​Pronarët e Manchester Unitedit nuk duan të shesin klubin Pas raportimeve se princi arab, Mohammad bin Salman, dëshiron ta blejë Manchester Unitedin, tani raportohet nga Sky Spor
Princi i Arabisë Saudite kërkon të blejë Unitedin Princi i Arabisë Saudite, Mohammad bin Salman, i cili vlen 964 miliardë euro, është duke planifikuar ta blejë Manchester
Shënoi ndaj Newcastle, goli i Martialit i kushtoi 8 milionë euro Unitedit Manchester United ishte duke kaluar një moment jo të mirë dhe rezultatet zhgënjyese deri më tani e kishin rrezikuar shum
Shifra marramendëse, shikoni sa paguan Unitedit për akomodimin e Mourinhos (FOTO LAJM) Jose Mourinho duket se po i kushton shumë klubit anglez, Manchester Unitedit. Përveç pagës së tij, ai jeton në “Hotel Lo
Zidane te Unitedit ? Agjenti i francezit sqaron gjithçka Agjenti i Zinedine Zidanit, Alain Migliaccio, ka bërë të ditur se ish-trajneri i Real Madridit nuk ka dëshirë të punojë
Dëmtohet përsëri mbrojtësi i Manchester Unitedit Luke Shaw ka pësuar edhe një lëndim tjetër dhe mund të mungojë në ndeshjet e Kombëtares së Anglisë kundër Kroacisë dhe S
Neymar fton Pogban te PSG Ylli i Paris Saint-Germain, Neymar po i kërkon Paul Pogbas të lë Manchester Unitedin që të transferohet te PSG. E ar