999 rezultate për

tedi

Pas shkarkimit të Mourinhos rritet vlera e Manchester United Manchester Unitedit përfitoi nga shkarkimi i Jose Mourinho nga pozita e trajnerit të klubit, përkundër që u detyrua t’ia
Gerrard: Mourinho, trajneri më i mirë i Unitedit që prej Fergusonit Ish-mesfushori legjendar i Liverpoolit e tani trajner i Rangers, Steven Gerrard, i ka dalë në mbrojtje Jose Mourinhos, i
Shikoni sa ka shpenzuar Mourinho gjatë qëndrimit te Unitedit Shpenzime të çmendura nga ana e Mourinhos vetëm për akomodimin e tij në Manchester United, shkruan Albeu.com. Drejtu
Unitedit shkarkoi Mourinhon, Neville i del në mbrojtje portugezit Ish-lojtari i Manchester Unitedit, Gerry Neville beson se shkarkimi i menaxherit Jose Mourinho ishte rezultat i një inve
Deklarata e Man. United që përzuri Mourinho-n (FOTO LAJM) Manchester Unitedi e ka shkarkuar Jose Mourinhon nga posti i trajnerit pas dy viteve e gjysmë në krye të klubit dhe i ka
Unitedin e pret ferri, këto janë supersfidat që do të luaj skuadra e Mourinhos Sot, në Nyon të Zvicrës, u mbajt shorti i 1/8 të finales së Ligës së Kampionëve dhe një nga ndeshjet më interesante të k
Van Dijk me fjalë të mëdha për Shaqirin Liverpooli arriti një fitore fantastike ditën e djeshme ndaj Manchester United me rezultatin 3-1 në "Anfield Road".
Kjo është nota e Shaqirit pas dy golave të shënuar ndaj Unitedit (FOTO LAJM) Liverpooli arriti një fitore fantastike sot ndaj Manchester United me rezultatin 3-1 në "Anfield Road". Heroi i kësa
Shaqiri i pandalshëm, shënon golin e dytë personal ndaj Unitedit (VIDEO) Liverpooli ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Manchester United në "Anfield Road". Ai që ka shënuar është përsëri Xh
Super Shaqiri, Liverpool kalon përsëri në avantazh ndaj Unitedit (VIDEO) Liverpool ka kaluar përsëri në avantazh ndaj Manchester Unitedit në "Anfield Road". Ai që ka shënuar është sulmuesi
Zyrtare: Smalling rinovon kontratën me Unitedin Chris Smalling ka nënshkruar kontratë të re me Manchester Unitedin deri në verën e vitit 2022. Njoftimi për rinovimin
Valencia dyfishon rezultatin ndaj Manchester Unitedit (VIDEO) Valencia ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Manchester United në "Mestalla". Është një autogol nga mbrojtësi anglez,
Mourinho tregon dashurinë e tij për Unitedin Trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho, i ka kundërshtuar spekulimet se ai dëshiron të largohet nga klubi anglez,
Chelsea rivalizon Manchester Unitedin për Koulibalyn Chelsea dhe Manchester United janë në një betejë për mbrojtësin e Napolit Kalidou Koulibaly. Të dyja klubet angleze d
"E urrej ende Manchester Unitedin" Dy herë tentoi Sir Alex Ferguson ta transferonte bomberin legjendar të Premier Leagues dhe po kaq herë ai i refuzoi. Ala
Muastafi flet për golin që shënoi ndaj Manchester Unitedit Shkodran Mustafi, mbrojtësi shqiptar i Arsenalit, shënoi golin e parë në barazimin 2:2 mes Manchester Unitedit dhe Arse
Nuk ka fitues, Unitedit dhe Arsenali ndajnë pikët (VIDEO) Manchester United ka pasur fat në ndeshjen e sotme kundër Arsenal pasi që barazoi në dy raste, në njërin prej të cilëve
Special One: Unitedit nuk i duhet një mrekulli Trajneri portugez i Manchester Unitedit, Jose Mourinho, i ka kundërshtuar deklaratat e tij para një javë, tani duke thën
Unitedit barazon rezultatin ndaj Southampton (VIDEO) Manchester United ka barazuar rezultatin ndaj Southmpton në "St. Mary's Stadium". Ai që ka shënuar është mesfushori
Southampton befason Unitedin Southampton ka kaluar në avantah ndaj Manchester United në "St. Mary's Stadium". Ai që ka shënuar është futbollisti