999 rezultate për

teatrit

Asnjë ditë në skenë, Kimikati firmos pro shembjes së Teatrit Ditën e sotme në media u shpërnda me urgjencë një lajm që 53 artistë të teatrit kanë nënshkruar pro shembjes. Siguri
U "kryqëzua" pasi doli pro shembjes së teatrit, princesha bën kthesën e madhe Bashkia e Tiranës më në krye Erion Veliajn po bën çmos për të arritur shembjen e teatrit. Pavarësisht kundërshtive,
Zbulohet projekti me 68 mijë m2, kulla 21 katëshe tek Teatri i Ri Një kërkesë dyfaqëshe nga ana e biznesmenit Shkëlqim Fusha i hapi rrugën në kohë rekord një projekti që synon të transfo
Dalin detaje të reja, si do të jetë projekti me kulla rreth teatrit Një kërkesë dyfaqëshe nga ana e biznesmenit Shkëlqim Fusha i hapi rrugën në kohë rekord një projekti që synon të transfo
Teatri, Vlahutin pranon të takohet me artistët Artistët vazhdojnë protestën për Teatrin pavarësisht miratimit të ligjit. Edhe gjatë ditës së some kanë nisur protest
Sa i kushtuan lali Erit aktorët e blerë? Andi Bushati Kam folur me shumë miq të mij që janë ndjerë të shkurajuar, ditët e fundit, teksa shihnin si shites
Flet Ndriçim Xhepa: Veliaj më postoi foton si administrator pallati për hakmarrje "Kam pesëmbëdhjetë vjet që e jap këtë kontribut të vogël qytetar për komunitetin ku banoj." Përgjigjet Ndriçim Xhepa
Altin Basha: Për çfarë u morëm vesh me Veliajn Regjisori i njohur Altin Basha ka dhënë një intervistë të gjatë për gazetën “Panorama”, ku sqaron marrëveshjen e arritur
Artistët e qytetarët nisin protestën kundër shembjes së Teatrit (VIDEO) Protesta kundër shembjes së Teatrit ka nisur fuqishëm këtë pasdite. Qytetarët dhe artistët janë mbledhur këtë pasdite
Enver Petrovci: Më punuan rreng, unë nuk e mbështes shembjen e Teatrit Më datë 1 korrik 2018, media shqiptare në internet u mbush me lajmin me titull: “Enver Petrovci: Për mua është budallall
Çani tregon arsyen pse Rama nuk heq dorë nga shembja e Teatrit Kombëtar Debati për Teatrin tashmë prej ditësh është bërë kryetemë në media, rrjete sociale apo edhe në statuset e fytyra të njoh
Elia Zaharia reagon sërish: Nuk jam për shembjen e Teatrit Aktorja e Teatrit Elia Zaharia pas gjithw lajmeve nw media, ka deklaruar se ajo nuk ka hedhur asnjë firmë për shembjen e
Majko rikthehet në Kuvend pas përplasjes me Ramën, ky ishte veprimi i parë (FOTO LAJM) Pandeli Majko është rikthyer sot në Kuvend ku kartoni i tij i duhet më shumë se kurrë Ramës për të kaluar disa ndryshime
Regjisori i njohur i përgjigjet ashpër princeshë Elias për Teatrin Pak ditë më parë Princesha Elia Zaharia firmosi pro shembjes së Teatrit Kombëtar. Ky aprovim i saj u komentua gjatë
Pasi doli pro shembjes së Teatrit, reagon për herë të parë Princeshë Elia Pak ditë më parë Princesha Elia Zaharia firmosi pro shembjes së Teatrit Kombëtar. Ky aprovim i saj u komentua gjatë
Rikthehet sherri Rama-Majko për Teatrin, ministri jep dorëheqjen (VIDEO) Debati Rama-Majko në Kuvend u kthye në temë dite dy ditë më parë ndërkohë që në Kuvend po votohej ligji që i hap rrugë s
Ik se do të kesh pasoja! Një ministër e spiunoi Majkon tek Rama para votimit U deshën 12 orë debate për të mbërritur tek votimi i projekt-ligjit që i hap rrugë projektit të ndërtimit të një Teatri
Teatrin e vranë! Basha nuk ka këllqë që të bëjë këtë zotim Nga Albeu.com Me 75 vota memecësh dhe shurdhësh, Edi Rama i dha fund shpresës për një shtet ligjor në Shqipëri d
Basha: Ligji i miratuar në Kuvend antikushtetues Kreu i PD, paralajmëroi protesta në mbështetje të artistëve për të penguar shembjen e godinës së vjetër të Teatrit. K
Ministrja e Ramës injoron artistët në protestë: Teatri do të prishet, pikë! Pavarësisht se nuk është përballur kurrë vetëm për vetëm me artistët, ministrja e Ramës, Mirela Kumbaro vazhdon të mbroj