999 rezultate për

teatri

Veliaj i vetëkënaqur pas shembjes së Teatrit: Mua s'ma hedh njeri! Presidenti ka bërë një hile, duke iu drejtuar Gjykatës Kushtetuese. Kështu u shpreh në studion e emisionit “Opinion”, kr
Kryemadhi: Betohem! Teatri do rindërtohet siç ka qenë Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi rithekson qëndrimin e saj se Teatri Kombëtar do të ndërto
Nuk njeh pendesë! Rama përgjigjet pse u shemb në mes të pandemisë duke e quajtur "ngrehinë" "Ajo ngrehinë nuk plotëson asnjë kusht që mund të zhvillohet aktiviteti në mënyrë të sigurtë..." Kryeministri Edi Ram
Monika Kryemadhi: Shembja e Teatrit, varri i Edi Ramës dhe Erion Veliajt! Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi deklaroi se prishja e Teatrit është varri i Edi Ramës dhe Erion Veliajt. Në një int
"Jam këtu për fëmijën tim jo për tullat", shoqërohet në polici aktori Ervin Bejleri Shoqërohet në polici aktori i njohur i humorit Ervin Bejleri. Mësohet se aktori është shoqëruar pas protestës së sotm
Shembja e teatrit dhe dhuna e policisë: Nisin hetimet tek Prokuroria Ditën e djeshme Policia bashkiake shembi Teatrin Kombëtar, në orët e para të mëngjesit, ngjarje e cila u pasu me inciden
Dalin pamjet, reperi i njohur shqiptar merr pjesë në protestën e teatrit (VIDEO) Këngëtari Arkimed Lushaj i njohur si Stresi ka qenë në protestën e sotme për Teatrin. Reperi është parë duke marrë pj
Basha premton të mos i ndahet Ramës me protesta: Do t'a ketë fundin e shpejtë! Kryedemokrati Lulzim Basha ka deklaruar se kudo që ka protesta, opozita do të jetë aty. Me premtimin se kudo që do ke
Mbyllet protesta e Aleancës për Teatrin por nuk dorëzohen: E radhës ditën e mërkurrë Ka përfunduar protesta e organizuar nga Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit, ku morën pjesë edhe përfaqësues të partive opoz
Provokim për dhunë? Shashkat e hedhura në protestën e teatrit plagosin gazetaren (VIDEO) Në këto momente po zhvillohet protesta e qytetarëve pas shembjes së Teatrit Kombëtar. Gjatë protestës një shtetas, i
Berisha del mes protestës për teatrin: Duhet shpallur ditë zie! Pak më parë, protestës që po mbahet pas shembjes së teatrit i është bashkuar edhe ish-kryeministri Sali Berisha. "Sot
Plasin kapsollat, dyshohet një i lënduar tek protesta pas shembjes së teatrit (FOTO LAJM) Ka ndodhur një incident në Bulevardin ku po zhvillohet protesta për shembjen e Teatrit Kombëtar. Pak më parë, artistë
Aida Shtino në mbështetje të protestuesve për shembjen e Teatrit Kombëtar (FOTO LAJM) Mes protestuesve në shesh është vënë re edhe prania e ish-moderatores së emisionint “Njerëz të Humbur”, Aida Shtino.
Teatri u shemb, Mehdi Malkaj në protestë: Kjo është kuja! Teatri nuk ka vdekur është këtu. Rroftë Teatri! Këtu tek ne në fillim doli banda, pastaj doli kontrabanda, pastaj anti-k
Rama as shqetësohet nga protesta, flet për teatrin dhe e quan gërmadhë "Në të ashtuquajturin Teatër Kombëtar, ku arsyeja e mosarsyes e bashkuar me politikën e pengimit të çdo pune, krijuan vi
Protesta për Teatrin Kombëtar, Ambasada e SHBA jep mesazhin e rëndësishëm Sapo ka filluar protesta e thirrur nga Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit Kombëtar, Ambasada e SHBA në Tiranë ka bërë një r
Vetëm pak metra nga protesta, Rama provokon e futet i pashqetësuar tek Teatri i Operas Ndërkohë që Tirana është mbushur me protestues, Rama "provokon" dhe shkon tek Teatri i Operas së Baletit, duke injoruar
Nis protesta për teatrin, Sali Berisha ashpërson gjuhën dhe flet për vdekje Ish kryeministri Sali Berisha ka reaguar pak para protestës që pritet të nisë në këto momente për shembjen e teatrit.
Pak minuta para fillimit të protestës, RENEA blindon shtëpinë e Ramës në Surrel Edhe pak orë na ndajnë nga protesta e thirrur nga Aleanca për mbrojtjen e Teatrit, teksa forcat RENEA dhe anti-terror po
Deputeti i CDU i dënon shembjen e Teatrit: A kishin të drejtë ata që votuan kundër negociatave? Deputeti i CDU, Johann Wadephul ka reaguar i zhgënjyer lidhur me shembjen e Teatrit Kombëtar. Wadephul, i cili është