999 rezultate për

tean

Në hotel me Tean? Ish-konkurrenti "turpëron" Andin pasi doli çift nga Përputhen (FOTO LAJM) Tea është vënë së fundmi në shënjestër të Shqipes, e cila e akuzon se ajo dhe Bearti janë në një lidhje jashtë programit
Foto e konkurrentit të ri me Tean dhe Melisën po bën namin, reagon Andi 2 (FOTO LAJM) Para disa ditësh qarkulluan disa foto në rrjet, që tregonin Andin e ri në “PërPuthen”, në një festë ku ishin edhe Melisa
A ka krisje mes tij dhe Teas? Andi i përgjigjet fjalëve Pas një mungese prej ditësh, Andi është rikthyer më në fund në “PërPuthen”, e megjithëse ai sqaroi se kanë qenë probleme
Andi në telashe, djali nga Amerika vjen për t'i marrë Tean: Bëj çdo gjë për t'i fituar zemrën! Djali i tretë që i është bashkuar emisionit Për’Puthen është Andi. 24 vjeçari është shqiptar i Kosovës por që ka lindur
"Hedh spica", motra e Teas ka dy fjalë për Anën e Për'Puthen Ditën e sotme ndër të ftuarit në Për'puthen ishte edhe motra e vogël e Teas, Maria. E pyetur nëse ka diçka për t’i thënë
Deklaruan se janë vetëm për njëri-tjetrin, por çfarë mendon mami e Andit për Tean Për’Puthen ditën e sotme vjen me një paraqitje krejt tjetër, ku konkurrentët, moderatorja Bora Zermani dhe analisti Arja
Andi nuk duron dot më! Bën deklaratën e fortë dhe përfundimtare për Tean (FOTO LAJM) Pas transmetimit të takimit të Teas me Elvisin, Andi deklaron se që sot është në emision vetëm për Tean. "Jam këtu pë
Shqipja nuk ndalet! Sulmon publikisht Tean dhe Anën: Zero me bisht! Shqipe Hysenaj ishte e ftuar mbrëmjen e sotme në “Shiko Kush LUAN” me autore dhe moderatore Luana Vjollcën. Ish-konku
Bearti largohet papritur nga "Përputhen", deklarata për Tean jashtë emisionit (FOTO LAJM) Pas takimit të tij me Tean, Bearti është kthyer në një ndër djemtë më të komentuar në "Përputhen". Mirëpo, për arsye që
Ana vendos Arjonin me "shpatulla pas muri": O mua, o Tean Dy ditë më parë Ana ftoi në takim Arjonin, konkurenti i cili sot mbajti takimin e dytë me Tean. Kjo e fundit, u ndje dis
Pyetja që vendosi në siklet Tean: Sa i rëndësishëm është sek*i për ty në një marrëdhënie? Java u mbyll në “Për’Puthen” me takimin mes Teas dhe Arjonit. Takimi mes tyre shkoi shumë mirë dhe kjo u konfirmua dhe n
Kërkojnë partner në ekran, plas sherri LIVE mes vajzave të Përputhen (FOTO LAJM) Shqipja dhe Tea duket se nuk po kalojnë momente “paqeje” mes tyre. Shqipja ka postuar një foto ku shfaqet me Tean dhe ka
Kërkojnë partner në televizion, lind dashuria mes dy të rinjve shqiptarë? (FOTO LAJM) Të kapur për dore, Tea dhe Andi frekuentuan ambientet e një dyqani produktesh kozmetike. Ndonëse pritej që të ishte T
Ju kujtohet Tea e "Big Brother"? Bukuroshja martohet me korçarin në fshehtësi (FOTO LAJM) Tea Zhuli dhe Kristi Becka, dy ish-konkurrentët e famshëm të Big Brother Albania duket se janë martuar në fshehtësi. Kës
Stilistja e njohur nxjerr bllof Tean e "Big Brother", i publikon bisedat (FOTO LAJM) Ish-konkurrentja e spektaklit “Big Brother Albania” Tea Zhuli njoftoi pak ditë më parë se e kishte marrë shumë seriozish
Rama lutet për Altean, vogëlushen që u dogj me qumësht Ditën e sotme është nisur drejt Turqisë vogëlushja që u dogj me qumësht. Ajo pësoi djegie të rënda në trup, ndërsa pë
Luftëanija amerikane që po "dridh" botën (FOTO-VIDEO) Shkatërruesi më i madh i ndërtuar ndonjëherë në Forcat e Shteteve të Bashkuara, është lansuar për herë të parë të hënën
Veseli: Ja pse u ndava me Tean (FOTO LAJM) Dy ish lojtarët e "Big Brother 8", Tea dhe Veseli i kanë dhënë fund lidhjes së tyre shumë të debatuar. Referuar komentev
Marrja e statusit, Rama: Presim përgjigje pozitive në dhjetor Kryeministri Ed Rama shprehur sot vullnetin e fortë të qeverisë së tij për të ecur përpara në procesin e integrimit evro
Rumania do të shqyrtojë qëndrimin për Kosovën Nesër takohet kryeministri i Rumanisë, Vikctor Ponta me shefin e diplomacisë Titus Corlatean për të diskutuar rreth marr