999 rezultate për

tayna

Ky është i dashuri ideal për Taynën (FOTO LAJM) Tayna është rëpëria me origjinë nga Kosova e cila i ka ngjitur shkallët e suksesit njëra pas tjetrës për një kohë shumë
Tayna "kall" Kosovën ndërsa fansja i bën gjëmën, tregon "prapaskenat" e koncertit (FOTO LAJM) Tayna është padyshim një nga reperet më të dashura jo vetëm nga publiku shqiptar por edhe nga ai i diasporës. Së fundm
Tayna në studio, nis punën për "bombën" e radhës (FOTO LAJM) Tayna po vazhdon punën pa u ndalur me lansimin e projekteve të njëpasnjëshme. Së fundi në një prononcim për Indeksonl
Pas diplomimit, Tayna ka një arsye tjetër për të festuar (FOTO LAJM) Reperja kosovare Tayna, ka publikuar së fundmi në llogarinë e saj në Instagram një foto të vetën me kapelën e studentit
Tayna u diplomua, Xum Allushi i "ndjell ters" (FOTO LAJM) Reperja kosovare Tayna, ka publikuar së fundmi në llogarinë e saj në Instagram një foto të vetën me kapelën e studentit
Sherri mes repereve, Fifi tregon të vërtetën e konfliktit me Taynën Pak kohë më parë një sher i madh "plasi" mes dy këngëtareve të njohura Fifit dhe Taynës, ku të përfshira ishin dhe reper
Tayna "çmendet" pas Malumës, kënga e rradhës është latine? Reperja Tayna do sjellë nesër këngën e re. Në fotografitë që ka publikuar në rrjetet sociale tregon se është një projekt
Tayana me bikini tërbon malazezët (FOTO LAJM) Një nga këngëtaret më të komentuara dhe më të suksesshme momentalisht është edhe Tayna. Sensacioni i vitit 2018, duke
Tayna ngre temperaturat, publikon foto vetëm me bikini (FOTO LAJM) Reperja e njohur dhe shumë e talentuar, Tayna po i shijon pa fund ditët e para të verës. Ndonëse temperaturat janë rr
Tayna kthen kokën pas, shikoni si dukej ajo para 3 vitesh (VIDEO) Tayna është një nga reperet më të dashura për publikun shqiptar por jo vetëm. Ajo gjithashtu është tepër aktive në rr
Pasi i publikuan foton në krahët e personazhit të njohur, Tayna habit fansat (FOTO LAJM) Tayna është një nga reperet që gjithmonë ka ditur të tërheqë vëmendjen e mediave rozë. Pak muaj më parë u fol se rep
Tayna ndan me fansat pasionin e saj mbi librat (VIDEO) Reperja nga Kosova , Tayna është kthyer tashmë në emrin më të komentuar në rrjet. Ajo ka korrur suksesh të menjëhersh
Tayna super në formë, mahnit fansat në Gjermani (FOTO+ VIDEO) Tayna është një nga reperet më të dashura për publikun shqiptar por jo vetëm. Reperja e nga Prizreni, është mjaft e
Tayna bëhet nostalgjike, nuk harron rrënjët nga vjen(FOTO LAJM) Tayna është një nga artistet dhe reperet më të ndjekura të momentit. Suksesi i saj i menjëhershëm shpesh është paragj
Tayna i mbyll gojën fansit: Janë lekët e mia (FOTO LAJM) Tayna është një nga reperet me të suksesshme në vendin tonë e cila në një kohë shumë të shkurtër u kthye në të preferuar
Tayna nuk ia pranoi faljen, Melinda nxehet keq (FOTO LAJM) Pas ofendimeve e thumbimeve me vargje këngësh, reperja Melinda Ademi vendosi që nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale
E shante me "libër shpie", sot Melinda i kërkon falje Tayna-s (FOTO LAJM) Pas diss-eve të shumta për njëra-tjetrën në tekstet e këngëve të tyre, reperja Melinda Ademi vendosi t'i japë fund dhe i
Tayna tregon nëse ka të dashur Gjatë një paraqitje në “E diell”, ajo u pyet nëse është në lidhje me dikë dhe Tayna u përgjigj shkurt. “Jo”, tha ajo
Sot një bishë e vërtetë, por si dukej Tayna para se të bëhej e famshme (FOTO LAJM) Tani ajo për hir të së vërtetës është mjaft e bukur dhe joshëse, mirëpo si ka qenë këngëtarja para se të bëhej e famshme
Ndryshe nga gjithë, Tayna merr prindërit me vete në pushime (FOTO LAJM) Pas punës së lodhshme e publikimit të disa projekteve, këngëtarja ka vendosur të arratiset pak për pushime. Reperja k