999 rezultate për

tayna

E pritshme, Tayna dhe Dafina "bllokojnë" rrjetin me klipin e ri (VIDEO) Tayna dhe Dafina e ndezën fundjavën me këngën e tyre më të fundit! Pak minuta më parë është publikuar klipi i zjarrtë
"Bye bye"! Po vjen super bashkëpunimi i Tayna-s dhe Dafina Zeqirit (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri dhe Tayna e kanë gati hitin e radhës! Dy prej artisteve më të pëlqyera të showbiz-it shqiptar kanë bash
"Gjithçka brenda një viti e gjysmë", Tayna shfaqet e lodhur në maksimum (VIDEO) Ajo ka publikuar disa hite të paharrueshme këtë verë, por nëse doni të dini se çfarë fshihet vërtet pas këtij suksesi, a
Tayna nuk i lë vend imagjinatës, pozon me fustan të kuq dhe pa të brendshme (FOTO LAJM) Tayna është kthyer në një nga reperet më të pëlqyera në tregun muzikor shqiptar. Këngët e saj janë kthyer në hite dhe
Ishte Kida e para, tani Tayna thotë diçka për marëdhëniet mes tyre (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Kida ka qenë së fundmi në vëmendje të mediave dhe është përfolur gjatë për raportin e saj me artistë
E imagjinoni një bashkëpunim mes Dafinës dhe Taynës, çfarë thonë këngëtaret (FOTO LAJM) Tayna është kthyer në një nga reperet më të komentuara në media që kur publikoi videoklipin e parë e deri më sot që numë
Tayna mund t’i mërzisë miqtë e saj për këtë fakt, por ne nuk i vëmë dot faj (FOTO LAJM) Tayna është kthyer në një nga reperet më të komentuara në media që kur publikoi videoklipin e parë e deri më sot që numë
Tayna zhvishet gjatë koncertit, "tërbohet" publiku (VIDEO) Tayna është ndër artistet më aktive këtë sezon si me koncerte ashtu edhe me projekte muzikore. Reperja dje ka mbajtur ko
Bëhuni gati, Tayana super bashkpunim me një këngëtare shumë të njohur Tayna në bashkëpunimet e deri tanishme nuk ka asnjë duet me ndonjë artiste, të gjitha bashkëpunimet janë vetëm me djem.
Surpriza e kësaj vere, Tayna me dy super reperët shqiptar po "gatuajnë" diçka (FOTO LAJM) Pak ditë më parë Tayna zbuloi në koncertin e saj të radhës në Strugë, se ka gati dy hite të mëdha. Me sa duket, njëri
Kaq ndryshe dhe kaq bukur, kështu duket Tayna me look-un e ri (FOTO LAJM) Tayna është vazhdimisht në sjelljen e trendëve të reja. Ajo krahas talentit në muzikë, është një femër e bukur, seksi
Tayna bën ndryshimin drastik, do dashuroheni me pamjen e saj të re (VIDEO) Me siguri e keni vënë re se reperes Tayna i pëlqen të luajë me look-un e saj dhe vazhdimisht ka ndryshuar ngjyrën e flok
Tayna "ndez" atmosferën në Tiranë, e bën "tërmet"(VIDEO) Edhe pse ende është në fillimet e karrierës, Tayna sot është një nga emrat më të kërkuar dhe më të pëlqyer mbarë shqipta
Bashkëpuntorë të super hitit "Columbiana", çfarë ka ndodhur mes Taynës dhe Don Phenom? (FOTO LAJM) Bashkëpunimi i Taynës me Don Phenom i titulluar “Columbiana” theu rekorde klikimesh në Youtube dhe u kthye në hitin e ve
Hapur fare Tayna, po na dhemb shpina për të dalë në foto (FOTO LAJM) Tani çdo veprim i saj pwrbwn lajm. Tayna wshtw reperia shqiptare momentalisht mw e njohur nw vend dhe jo vetwm. Hitet
"Tayna dhe Rina më kopjojnë", kengetarja akuzon me fakte (FOTO LAJM) Arta Bajrami ka akuzuar dy reperet më të reja shqiptare Rina Balaj dhe Tayna-n për kopje! Ajo ka bërë disa postime të
Përgatituni për surprizën, me kë do të bashkëpunoj Tayna (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Tayna ka korrur sukses të madh me këngët e saj, e edhe kënga e fundit ‘Caliente’ u prit mjaft mirë n
Tayna publikon foto provokuese dhe "hedh thumbin", me kë ta ketë vallë?! Tayna është një prej repereve më të dashura nga publiku shqiptar por jo vetëm. Ajo arriti të vidhte zemrën e publikut që
Nuk shkoi aq mirë sa e nisën, Tayna injoron Feron me këtë veprim (FOTO LAJM) Fundjavën që lam pas të gjithë menduam se Tayna dhe Fero tashmë janë miq. Kjo si shkak i videos që Fero postoj në rrj
Përmbyset rivaliteti, Fero dhe Tayna shprehin publikisht admirimin për njëri-tjetrin (FOTO LAJM) Që me daljen e dy repereve në treg, Tayna dhe Rina janë parë nga publiku gjitnjë si rivale të njëra-tjetrës. Rina është