999 rezultate për

tayna

Tayna e fiksuar pas këtij detaji, e zbulon Instagrami i saj (FOTO LAJM) Tayna është një nga reperet më të suksesshme dhe më seksi të momentit e cila me muzikën e saj ka arritur të fitojë zemra
Pas aksidentit Tayna anulon koncertin, çfarë po ndodh me reperen (FOTO LAJM) Artistja e talentuar Tayna është padiskutim shumë e suksesshme dhe mjaft e kërkuar me koncerte të shumta. Ajo është shum
Dalin pamjet e aksidentit ku u përfshi Tayna (FOTO LAJM) Mbrëmjen edjeshme reperja e njohur, Tayna është përfshirë në një aksident rrugor. Mediat kosovare shkruajnë se reperj
Aksidentohet në Prishtinë reperja Tayna Reperja Tayna është askidentuar në Prishtinë mbrëmjen e sotme. Menaxheri i Taynas, Rinor Hykolli , e ka konfirmuar pë
Tayna u shndërrua në Cruella De Vil dhe është gati për Halloween (FOTO LAJM) Tayna vijon të gëzojë suksesin e hiteve të njëpasnjëshme verore që solli këtë sezon. “Bye Bye” është kënga e fundit e
Tayna dhe Rina bëjën paqe? Reperet bëhen bashkë për herë të parë (FOTO LAJM) Përpos hiteve që kanë sjellë herë pas here në tregun muzikor shqiptar, Rina dhe Tayna janë komentuar shpesh edhe për arm
Flasin apo jo? Don Phenom injoron Taynën në mes të intervistës (VIDEO) Ndonëse bashkë kanë krijuar një super hit, Tayna dhe Don Phenom prej kohësh thuhet se nuk flasin. Ata nuk ndjekin një
Pantallona komplet transaperente, Tayna fshin menjëherë pas publikimit foton (FOTO LAJM) Prej disa ditësh reperja e cila njihet për hitet e suksesshme, Tayna ndodhet në SHBA. Menaxheri i reperes tha se ajo ndo
Pushime të vonuara, por Tayna po i kalon në vendin super luksoz (FOTO & VIDEO) Tayna ka ditë që ka nisur pushimet në Amerikë. Tayna e ka përmbyllur suksesshëm turneun e koncerteve të këtij sezoni.
Çunat në aksion, Tayna tregoi sekretin si mund t'ja vidhni zemrën (FOTO LAJM) Siç e do zakoni, pas një sezoni shumë të lodhshëm me koncerte të shumta e me këngë të reja, Tayna ka vendosur të pushojë
Për pushime në SHBA, kush është këngëtari shqiptar që shoqëron Taynën? (FOTO LAJM) Për këngëtaren e njohur Tayna kjo verë ka qenë e mbushur me koncerte dhe projekte të vazhdueshme muzikore. Prej disa dit
Përgatituni, pas hiteve rep Tayna ka gati një baladë (FOTO LAJM) Tayna ka përfunduar me sukses turneun e koncerteve të sezonit të verës dhe tani filloi pushimin e merituar. Mirëpo kraha
Rivalja i bëri "diss" Taynës për menaxherin seksi? (VIDEO) Këngëtarja Arta Memedi kishte disa kohë që nuk vinte me projekte muzikore, por duket se ka qenë duke punuar për një “dis
Bjonde, e kuqe, e zezë, Tayna nuk ndalet me ndryshimin e look-ut (FOTO LAJM) Tayna është një ndër personazhet më eksperimentues të ekranit shqiptar. Edhe pse nuk ka shumë vite në skenë, ajo bren
Pas njëmijë e një suksesesh, Tayna na përshëndet "maja" e Amerikës (FOTO LAJM) Ky ka qenë padiskutim viti i Tayna-s, e cila arriti të bëhej super e famshme dhe e suksesshme brenda një kohe shumë të s
Mediat greke çfarë nuk paskan shkruar për Taynan, lënë "gojë hapur" reperen (FOTO LAJM) Suksesi i Tayna-s duket se i ka kaluar trojet shqiptare dhe fama e talenti i saj kanë arritur deri në Greqi! Vetë rep
Pas suksesit me Dafinën, Tayna vjen me një bashkëpunim me këngëtaren e njohur shqiptare? (FOTO LAJM) Tayna është padyshim një nga reperet që me suksesin e saj goditi si një meteor të gjithë tregun muzikor, duke arritur që
Tayna, Kejvina dhe Vildane bashkë në plazh, mereni vetë me mend se ç'bëhet (FOTO LAJM) Tayna, Kejvina Kthella dhe Vildane Zeneli janë emra shumë të dëgjuar të publikut shqiptar. Të treja janë shumë aktive në
E kritikuan se vetëquhet "kosovare" jo "shqiptare, reagon Tayna (FOTO LAJM ) Ditën e djeshme, Rita Ora mbështeti publikisht Taynën dhe Dafina Zeqirin, duke u shprehur se vajzat kosovare janë të pap
Dafina dhe Tayna performojnë për herë të parë bashkë, "shkundin" publikun (VIDEO) Ato para pak ditëve kanë publikuar bashkëpunimin ‘Bye Bye’. E mbrëmë Tayna dhe Dafina Zeqiri kanë performuar bashkë n