999 rezultate për

tayna

U diskutua pafund ngacmimi i yllit të Realit, Tayna tregon mesazhet (FOTO LAJM) Futbollisti i Real Madritit Vinicius Jr ka qenë së fundmi në vëmendje për shkak të komenteve e mesazheve që i dërgonte r
Taynës i ndodh incidenti me fansin në koncert, ndërhyn truproja (VIDEO) Taynës i ka ndodhur një ngjarje aspak e këndshme në koncertin e fundit. Teksa po këndonte në një prej clubeve të natës,
Një muzë frymëzimi, kështu duket Tayna mes Romës (FOTO LAJM) Reperja shumë e dashur nga publiku Taynasë fundmi ka vizituar Italinë. Reperja po qëndron në Romë ku edhe do ta ketë
Tayna e di mirë ç'tu thotë atyre që e quajnë të shëmtuar (FOTO LAJM) Ka kaluar një vit që nga dita që dikush iu lut Taynës të bëjë hundën “sepse do ishte më mirë.” Tani, duhet të përballet
U bë fenomeni i 2019, Tayna llaston veten me super bishën (FOTO LAJM) Tayna i ka bërë vetes dhuratën e parë për festat e Krishtlindjes dhe Vitit të ri! Një automjet luksoz i markës "BMW X
Tayna surprizon fansat: Publikon këngë të re dhe po bën namin në rrjet (VIDEO) Reperja e njohur Tayna, këtë mbrëmje i ka surprizuar të gjithë fansat e saj. Ajo ka publikuar një këngë të re, për të ci
Vinicius Jr ngacmon sërish Tayna (FOTO LAJM) Kohë më parë, ylli i Real Madridit, Vinicius Junior tregoj së është një fans i saj duke publikuar këngën e saj të fundit
Ylli i Real Madrid nuk i ndahet Taynës, i lë publikisht komentin dyshues (FOTO LAJM) Reperja e njohur Tayna me sukseset e saj ka kaluar kufijtë. Kohë më parë, ylli i Real Madridit, Vinicius Junior trego
Tayna pa komplekse, tregon hapur dashurinë për reperin e njohur (FOTO LAJM) Tayna tashmë është kthyer në reperen më të komentuar në media dhe më e ndjekura në rrjete sociale ku numëron mbi 1 milio
Gjithë ky talent e ka një shpjegim, Tayna ndan fotot nga fëmijëria (FOTO LAJM) Reperja e hiteve “Sicko”, “Bye Bye”, “Columbiana” etj, Tayna, mori famë të madhe në një periudhë të shkurtër kohore dhe
"Më e bukura në botë", Tayna s'paska faj, mami i këngëtares qenka yll (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Tayna është shumë e ndjekur në rrjetet sociale nga ku poston momente të ndryshme nga jeta e saj.
Kejvina Kthella maskohet si Tayna për Halloween dhe duket identik si reperja (FOTO LAJM) Përpos transformimeve të frikshme, këtë Halloween VIP-at u transformuan edhe si personazhe të famshëm dhe një ndër to is
Fans si ky i Taynës, vizatoi këngëtaren në kokë (FOTO LAJM) Hyri fuqishëm në tregun shqiptar dhe tani tayna është kthyer në reperen më të dashur të publikur shqiptar. Falë muzikës
Kujt ia priste mendja! Tayna zbulon 2 gjërat që mban gjithmonë me vete (FOTO LAJM) Tayna është ndjerë nostalgjike për fillimet e saj të karrierës dhe ka bërë dy postime mjaft emocionuese. Reperja e nj
Tayna nxjerr SMS e reperit shqiptar, vajza bëhuni gati (FOTO LAJM) Tayna theu sërish rekordet me këngën "Sicko" e cila është pëlqyer shumë nga publiku dhe ka arritur 3 milion shikime në Y
Flokët i lyen gjithmonë, por këtë detaj Tayna nuk e heq (FOTO LAJM) Tayna është një nga reperet më të njohura e të komentuara të momentit, si për karrierën edhe për ‘look-un’ e saj. Që
Capital T i nxjerr sekretin Taynas: U ka dashuru (FOTO LAJM) Para pak ditësh Tayna publikoi këngën e saj më të re, ku vihej re që gjatë klipit kishte shumë skena erotike, por kënga
Arrin 1 milion shikime, Tayna ndez rrjetin me lëvizjet provokuese Tayna është një ndër reperet më me emër në estradën shqiptare, e cila në një kohë të shkurtër ka arritur një sukses të p
Kënga e e re e Taynës po bën namin, por askush nuk e kapi këtë detaj (VIDEO) Mbrëmë Tayna publikoi këngën që fansat po e prisnin me padurim. "Sicko" mban titullin projekti i cili po shkon drejt 1 m
Tifoze e zjarrtë si Tayna, merr të gjithë vëmendjen në stadium (FOTO LAJM) Reperja shumë e suksesshme dhe e komentuar në media, Tayna ishte e pranishme mbrëmë në ndeshjen Kosovë - Mal i Zi. Darda