999 rezultate për

tayna

Tayna sapo theu rregullat e karantinës? (FOTO LAJM) Qeveria e Kosovës ka anuluar prej ditësh fluturimet nga SHBA, por duket se kjo nuk e ka ndaluar Taynën të kthehet në sht
Nuk pritej, Tayna habit fansat kur e pyesin a është e dashuruar (FOTO LAJM) Tayna gjatë kësaj kohe po qëndron e mbyllur në shtëpi, bashkë me familjen e saj. Reperja nuk i harron fansat, ajo së
U rrëzua në mes të skenës, Tayna i mburret publikisht fansit (FOTO LAJM) Disa ditë më parë një incident i vogël i ndodhi reperes së njohur, Tayna. Ajo u rrëzua teksa performonte në skenë dhe
Tayna lë nam, rrëzohet në mes të skenës gjatë koncertit (VIDEO) Reperja e njohur Tayna është kthyer në një ndër reperet më të suksesshme dhe ndër më të komentuarat në media. Përpos pro
E ngacmoi publikisht, Tayna i përgjigjet yllit të Realit (FOTO LAJM) Reperja e njohur Tayna me sukseset e saj ka kaluar kufijtë. Kohë më parë, ylli i Real Madridit, Vinicius Junior trego
Në mes të koncertit, fansja i lidh këpucën Taynës (VIDEO) Tayna ka arritur të kthehet në reperen më të suksesshme në tregun muzikor shqiptar. Këngët e saj kthehen menjëherë në hi
Tayna publikon mesazhet private, çfarë mendon i ati kur ajo "çmendet" në koncerte (FOTO LAJM) Megjithëse u bë e suksesshme në një periudhë të shkurtër kohore dhe fama e saj vazhdon të rritet dita-ditës, Tayna vazhd
Tayna tregon të pasmet (FOTO LAJM) Tayna është shumë aktive si në koncerte po ashtu edhe në rrjetet sociale. Fotot nga më të ndryshmet nuk mungojnë por
Ngjashmëri e "frikshme", me look-un e ri Taynën do e ngatërroni me Era Istrefin (VIDEO) Tayna është reprja shqiptare e cila ka arritur suksesin në një kohë mjaft të shkurtër edhe madje njihet mbarë në Shqipër
Momenti i sikletshëm, Taynës i shpërthen këmisha në koncert Nuk është hera e parë por duket se është bërë e zakonshme. Tayna është përballur me një moment të sikletshëm. Repe
Tayna "fëlliq" Kejvinën, publikon videon ku modelja shfrenon fjalorin (VIDEO) Tashmë miqësia e ngushtë me Kejvinës dhe Taynës është e njohur për të gjithë. Përveç komenteve me superlativa për një
Zbulohet kush e shoqëron Taynën në Shtetet e Bashkuara (VIDEO) Sikur s’ka lezet të shkosh diku dhe të mos kesh dikë të të shoqërojë, për të ndarë qoftë edhe një batutë apo një mendim
Mega hiti doli, publikohet zyrtarisht kënga e Tayna dhe Mozzik (VIDEO) Ditën e djeshme në internet doli kënga e Mozzik dhe Tayna. Ndonëse, "Edhe ti", ishte planifikuar të publikohej më 28
Të gjithë prisnin këngën me Mozzik, Tayna merr vendimin e papritur (FOTO LAJM) Të gjithë po presin me padurim bashkëpunimin mes Taynës dhe Mozzikut, një bashkëpunim ky që pritet të bëjë namin. Kjo pa
Tayna e thotë publikisht, ky është burri që dashuron reperia (FOTO LAJM) Reperja Tayna është adhuruese e “flaktë” e reperit më të mirë në histori, Eminem. Ajo këtë e ka treguar shpesh herë e
S’do ta besoni sa kohë iu desh Taynës dhe Mozzik për të bërë gati super hitin! (FOTO LAJM) Në fillim të muajit shkurt, dy reperët më në zë të momentit, Mozzik dhe Tayna do të sjellin bashkëpunimin e tyre të parë
Flet menaxheri: Ja kur publikohet bashkëpunimi bombë i Mozzik dhe Taynës Prej disa kohësh po aludohej se dy reperët më në zë të momentit, Mozzik dhe Tayna, po sjellin bashkëpunimin e tyre të pa
Sherri me Taynën, Majk ja kthen hapur në të njëjtin emision (VIDEO) Reperja e njohur Tayna ishte e ftuar të shtunën e 4 janarit në “Shiko kush luan”. Gjatë lojës “Paintball” reperja u pyet
Çmendi rrjetin, Tayna "thyhet në mes" për një foto (FOTO LAJM) Reperja e njohur Tayna, në një kohë të shkurtër, është kthyer në një ndër reperet më të suksesshme të Showbizit shqiptar
Tayna sot bën namin, por Armina Mevlani shprehet publikisht: Nuk e njoh (FOTO LAJM) Fashionistja me stilin unik, Armina Mevlani ishte e ftuar së fundmi në "Shiko kush luan", ku së bashku me Jonida Maliqin