999 rezultate për

tayna

Oriola pozon super joshëse në bikini, por Tayna e tepron me komentin (FOTO LAJM) Teksa po flitet për një ndarje të mundshme me futbollistin Eros Grezda, Oriola po i "vë flakën" rrjeti me fotot e saj su
Nga Tayna te Berisha, çmenduritë e fansave për VIP-at shqiptarë (FOTO LAJM) Ditëve të sotme, për shkak të rrjeteve sociale, fansat e VIP-ave bien edhe më shumë në sy. Ama edhe cmendurirat e tyr
"Të josh dhe të bëj budalla", Tayna godet me foton e fundit (FOTO LAJM) Reperja e njohur, Tayna, është shfaqur mjaft provokuese në rrjetet sociale. Ajo ka postuar një foto ku shfaqet e vesh
Tayna i përmendi emrin në këngën e fundit, reagon menjëherë Eni Koçi (FOTO LAJM) Ditën e sotme këngëtarja Tayna lançoi projektin e fundit e quajtur “Bass”, i cili pritet të jetë të jetë një nga hitet e
E arriti qëllimin, Tayna hedh hapin e parë drejt karrierës ndërkombëtare Tayna është më shumë se gati për sukses ndërkombëtar! Para pak orësh, këngëtarja njoftoi bashkëpunimin i radhës, me gjig
Më e lumtur se kurrë, Tayna shënon arritjen më të madhe në karrierë (FOTO LAJM) Vetëm pak më parë, Tayna ka bërë të ditur në Instagram se ka hedhur një hap të madh në karrierën e saj. Ajo ka njoft
"Pse po të rriten të pasmet çdo ditë", Tayna i kthehet ndjekësit (FOTO LAJM) Tayna ka publikuar në Instagram disa foto nga klipi i saj që pritet të publikohet të dielën. Tayna shihet me flokë në
Ka refuzuar 86 djem? Tayna sapo i preu shpresat atyre që e kan fiksim (FOTO LAJM) Ndonëse është një nga reperet më të komentuara në media, Tayna është treguar gjithmonë shumë e rezervuar për jetën e saj
Upss! Këngëtarja akuza të rënda ndaj Taynës: Më mori të dashurin dhe koncertet Kur reperja shqiptare, Doruntina Shala (Tayna), lançoi këngën e saj të dashurisë “Sicko”, të shkruar nga vetë ajo, rival
Të gjithë po e krahasojnë me Kylie Jenner, Tayna ndez rrjetin me këtë foto (FOTO LAJM) Kohët e fundit Tayna ka publikuar herë pas here momente ku shfaqet ndryshe në pamje, pasi këngëtarja po xhiron klipin e
Tayna "vjedh" sërish vëmendje, poza të nxehta gjatë setit fotografik (FOTO & VIDEO) Këngëtarja e njohur shqiptare Tayna, ka 2 vite që ka vjedhur zemrat e publikut, kur u shfaq për herë të parë më Columbia
Nga Tayna te Ledri, shumat marramedëse që humbasin për shkak të pandemisë këngëtarët shqiptarë Pandemia e Koronavirusit ka shkaktuar shumë probleme ekonomike për të gjithë, por më të prekurit me siguri janë këngëtar
Eksperimentoi përsëri, Tayna ndryshon look dhe duket yll (FOTO LAJM) Tayna është një nga ato artiste që guxon të eksperimentojë shumë me pamjen e saj. Pak ditë më parë, ajo i dekoloroi flok
"Zonjushë me të pasme false", Tayna akuzon publikisht reperen gjermane për vjedhje (FOTO LAJM) Reperja Tayna është zemèruar me një repere gjermane për shkak të pasthirrmës me të cilën mori vëmendje dhe u bë e veçant
Theu karantinën, zbulohet arsyeja pse Tayna udhëtoi papritur drejt Zvicrës (FOTO LAJM) Me anë të postimeve të ndryshme, ditën e djeshme Tayna tregoi se udhëtoi drejt Zvicrës, duke ‘thyer’ kështu edhe karanti
"A ka koronë për ty?", Tayna thyen përsëri karantinën dhe udhëton drejt një shteti tjetër (FOTO LAJM) Reperja Tayna qëndroi për një kohë të gjatë e izoluar në shtëpinë e saj në Kosovë për shkak të pandemisë së koronavirusi
"Më e mirë e ëma se e bija", Tayna pozon si rrallëherë krah mamasë (FOTO LAJM) Reperja shumë e suksesshme e tregut muzikor shqiptar, Tayna ka festuar ditëlindjen e të ëmës. Me këtë rast reperja e ka
Publikon fotot provokuese, Kejvina dhe Tayna "shpërthejnë" në komente ofenduese (FOTO LAJM) Që prej se ka filluar karantina modelja Kejvina Kthella ka publikuar pa ndalur foto dhe video provokuese të cilat janë k
Karantina i ka prishur linjat, Tayna zbulon me këtë foto sa kilogram ka shtuar (FOTO LAJM) Qëndrimi në të njëjtin vend për shumë kohë i ka bërë të gjithë jo vetëm të kalojnë kohën maksimale me më të dashurit e t
Pa operacione plastike? Kjo video e Taynës disa vite më parë po bën xhiron e rrjetit (VIDEO) Tayna është një nga emrat më të suksesshëm të momentit në muzikë në Shqipëri. Reperja ka treguar me anë të postimeve të