999 rezultate për

tayna

E tepron Tayna, pozon vetëm me të brendshme Ajo është ndër artistet që për një kohë të shkurtër ka arritur të jetë ndër më të komentuarat në estradën shqiptare.
Çfarë e lidh "Sadnën" me Taynan? Aktorja indiane bën veprimin e papritur (FOTO LAJM) Aktorja indiane Sara Khan është shumë e njohur në vendin tonë me rolin e “Sadnës” në serialin “Bidaai” i cili dikur theu
Topless nga vaska, Tayna "tërbon" rrjetin (FOTO LAJM) Prej disa ditësh Tayna është “arratisur” drejt Amerikës, ku ka realizuar dhe një set fotografik mjaft provokues. Reperja
Elvana Gjata vs Tayna, cilës i shkojnë më shumë bikinit? Elvana dhe Tayna kanë bërë të njëjtën veshje. Këngëtarja e njohur shqiptare, Elvana Gjata, njihet për stilin e veçant
Njëra më joshëse se tjetra, Elvana dhe Tayna bëjnë "xing" me bikinit e shtrenjta (FOTO LAJM) Tayna publikoi në Instagram dy foto nga Los Angeles, duke marrë vëmendjen e të gjithëve me linjat e saj dhe padyshim edh
"Nëse dashuria me shikim të parë do të ishtë një person", Tayna tregon se kush do ishte (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur kosovare, Tayna ka ndarë së fundmi disa foto ku shfaqet mjaft tërheqëse përpara pasqyrës. E veshu
Nga një shtet te tjetri, me kë po i kalon pushimet luksoze Tayna (FOTO LAJM) Nga një destinacion te tjetri, diku më bukur e diku më luks, pushimet e Taynës duket se do jenë të gjata. Pas Los Ang
E provoi me Tayna, tani Vinicius Junior ngacmon moderatoren shqiptare (FOTO LAJM) Braziliani Viniciues vazhdon të pëlqejë vajzat shqiptare. Gea Braha u bë e njohur 5 vite më parë kur u bë pjesë e pro
Godet Tayna: Jam ëndrra e çdo vjehrre (FOTO LAJM) Tayna është një nga reperet më të suksesshme të momentit. Prej disa ditësh, reperja ndodhet në SHBA, ku po shijon di
Tayna provokon keq fansat, shfaqet shumë hot Tayna i ka provokuar keq ndjekësit e saj. Reperja e njohur shqiptare, Tayna, ndodhet në Kaliforni. Atje po argëtoh
Publikohet foto, Tayna shijon plazhet e Amerikës me deputetin shqiptar (FOTO LAJM) Tayna është bërë shpeshherë objekt diskutimi për sa i përket udhëtimeve të saj në Amerikë, e për më tepër në kohë pandem
E keni vënë re? Ky detaj në këngët e Taynës është mjaft interesnat (FOTO LAJM) Tayna është padiskutim një ndër reperet më të njohura shiqptare, e cila prej më shumë se dy vitesh ka realizuar disa pro
Sherr mes reperave? Tayna prish marrëdhëniet edhe me Mozzik Ditët e fundit në media është folur se dy këngëtaret, Tayna dhe Dafina nuk kanë më raportet e mira me njëra-tjetrën si d
Upss! Tayna i jep fund marrëdhënies edhe me Mozzik (FOTO LAJM) Ditën e djeshme u përhap me shpejtësi lajmi se Tayna dhe Dafina nuk i kanë më raportet si më parë dhe marrëdhënia e tyre
Pse të gjithë po dyshojnë se Tayna dhe Dafina nuk i kanë punët mirë bashkë (FOTO LAJM) Një vit më parë Dafina Zeqiri dhe Tayna sollën bashkëpunimin e tyre të parë, të titulluar “Bye Bye”, i cili u kthye menj
Sot është një nga më të njohurat! Tayna tregon nga çfarë hoqi dorë për të kapur majat (FOTO LAJM) Tayna është një nga reperet më të dashura dhe të njohura nga publiku shqiptar. Së fundmi ajo ka rrëfyer se të qenit e
E bëri sërish, Tayna tërheq vëmendjen e Tyga (FOTO LAJM) Ashtu siç edhe kishte paralajmëruar, Tayna ka publikuar projektin më të fundit muzikor. Kënga mban titullin “Qe Qe”,
Luana apo Tayna? Vajzat ngjashmëri të frikshme (FOTO LAJM) Nuk është hera e parë që po dëgjoni se vajzat e njohura të ekranit po shkojnë gjithnjë e më shumë drejt "ideales" duke p
Një vajzë si Tayna, reperia i dhuron prindërve një vilë (FOTO LAJM) Tayna është një nga reperet më të suksesshme në vendin tonë. Edhe pse vetëm 23 vjeç, ajo ka fituar shuma marramendëse pr
Super sukses, Tayna dhe Dafina arrin rekord në muzikën shqiptare (FOTO LAJM) Bashkëpunimi i Taynës me Dafina Zeqirin ka qenë një nga projektet më të suksesshme të dy artisteve. Edhe pse ka kaluar d