999 rezultate për

taulant

Nuk mund të mungonte! Si e uroi Taulanti-Granitin për ndeshjen ndaj Suedisë Shqiptarët sot do të bëjnë tifo për Zvicrën në sfidën me Suedinë. Edhe te Kombëtarja kuqezi ka lojtarë që mbështesin hap
Berisha sulmon edhe njëherë Ballën për Toyotën: Ka tre mbiemra Ish-kryeministri Sali Berisha njësoj si Basha, e ka konsideruar kapjen e 3.4 milionë eurove në Durrës si një vepër të T
Paratë ishin të një bande në Elbasan, Basha zbulon garantorin e milionave brenda "Toyota-s" Kryedemokrati Lulzim Basha ka përforcuar akuzat ndaj Taulant Ballës, Tahirit dhe Veliajt në lidhje me milionat e kapura
Taulanti në Facebook: Dy Xhaka, njëri me gola e tjetri me grushta (FOTO LAJM) Një foto me hashtagun “#Xhakabrothers”. Ky ka qenë reagimi i Taulant Xhakës i cili ndihet krenar që vëllai i tij i ka sh
Graniti shënon super gol dhe feston me shqiponjë, ja çfarë bëri Taulanti (VIDEO) Granit Xhaka ka shënaur një super gol në fitoren ndaj Serbisë dhe festoji me shqiponjë. Në videon e mëposhtme keni fe
"Çmendet" Taulant Balla, sulmon Robert Ndrenikën Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla u është përgjigjur ankesave të aktorëve të teatrit gjatë
Taulant Xhaka: Lamtumirë LEGJENDË Futbollisti i Kombëtares shqiptare, Taulant Xhaka ka shprehur ngushëllimet për familjen Vokrri, pas ndarjes nga jeta të
Taulant Xhaka pushime luksoze me të dashurën e tij në Indonezi (FOTO LAJM) Në janar të këtij viti, futbollisti i njohur Taulant Xhaka kurorëzoi me fejesë marrëdhënien e tij të dashurisë me bukuro
Taulant Xhaka, i përkushtuar ndaj të fejuarës (FOTO-LAJM) Taulant Xhaka po e shijon shumë fejesën e tij me bukuroshen Arbnora ku shpësh herë publikon foto të saj në profilin e ti
Taulant Balla zbulon autorin e audiopërgjimit të Agron Xhafajt Partia Demokratike publikoi vetëm pak ditë më parë audiopërgjimin që përfshinte vëllain e ministrit të Brendshëm Fatmir
Mori lirinë për babain e vdekur, del nga burgu kapoja e Elbasanit (VIDEO) Taulant Balliu ose ndryshe "Cikja" ka fituar lirinë e përkohshme për t'i dhënë lamtumirën të atit i cili ka ndërruar jet
"Opozitë kashtë e k*re", Taulant Balla lëshon keq gojën Pas akuzave të Partisë Demokratike se Saimir Tahiri vazhdon të endet i lirë, ka reaguar kreu i Grupit Parlamentar i PS,
Balla aksidenton një person, si u fsheh ngjarja Deputeti i Partisë Socialiste, Taulant Balla ditën e sotme u përfol se kishte ndihmuar një të aksidentuar në Elbasan.
E çuditshme, gruaja ngel shtatëzënë me fantazmën pirate Një grua e cila pretendon se është martuar me një fantazmë, ka befasuar shikuesit e 'Loose Women' kur tha se mund të jet
E konfirmojnë mediat zviceriane: Taulant Xhaka përfundon sezonin Taulant Xhaka ka pësuar një lëndim të rëndë në ndeshjen me Zurichun që u zhvillua gjatë të martën në mbrëmje. Duket s
Taulant Xhaka shënoi supergol, Graniti: Mbylleni gojën inatçinj Taulant Xhaka këtë fundjavë shënoi një super gol në sfidën që Bazeli mbylli në barazim 2-2 ndaj Young Boys. Goli nga
Kështu duket tani Taulanti që kërkonte një motër (FOTO LAJM) Taulanti, i quajtur në realitet Donald Kokona, ka luajtur në një ndër filmat më të famshëm shqiptar dhe një ndër rolet m
Xhaka përballet me Shaqirin, Taulanti ka një premtim për tifozët Arsenal do të mirëpres skuadrën e Stoke Cityt, në të cilën luan mesfushori me tipare sulmuese Xherdan Shaqiri. Granit
Taulant Xhaka përplaset me policët, shkaku për të takuar tifozët (FOTO LAJM) Mesfushori i kombëtares shqiptare, Taulant Xhaka, pasi ka zbritur nga autobuzi në të cilin gjendej së bashku me pjesën t
Abrashi dëmtohet dhe mbyll sezonin, shokët e Kombëtares i gjenden pranë (FOTO LAJM) Mesfushori i Kombëtares, Amir Abrashi, ka mbyllur sezonit pasi ka këputur ligament dhe dëmtimi i 27-vjeçarit kërkon një