999 rezultate për

taulant

Vodhën studimin dhe e publikuan si të tyrin, kërkohet dorëheqja e zv.ministrit dhe deputetes Deputeti demokrat Luçiano Boçi denoncoi sot plagjiaturën e bërë nga dy funksionarë të lartë të shtetit shqiptar si zv.mi
Basir Çollaku përfundon në prokurori, zbardhen detaje nga marrja në pyetje Gazetari Basir Çollaku ka dëshmuar për rreth 30 minuta mesditën e sotme në prokurorinë e kryeqytetit pas kallëzimit të T
E FUNDIT/ Babai i Stresit padit Taulant Ballën Taulant Balla do të jetë i paditur për shpifje në gjykatë nga babai i këngëtarit Arkimed Lusha, Sali Lusha. Balla ka
Kush është “Taulanti nga Librazhdi”? Tregon Babalja "Taulanti nga Librazhdi" i përmendur në audiopërgjimet e Fredi Alizotit akoma nuk dihet se kush është dhe Prokuroria nuk
A mund të ndryshohet sistemi TIMS me Photoshop? Demokrati thumbon Ballën Deputeti demokrat Ervin Salianji ka thumbuar keq deputetin socialst Taulant Balla. “Duke u përgatitur për në gjykatë.
Taulant Xhaka i bën surprizë Granitit, kjo është skuadra ku do të transferohet Granit Xhaka është shëndërruar së fundmi në një nga lojtarët më të mirë të Arsenal, por mesa duket edhe vëllai i tij, Ta
E bujshme / Taulant Xhaka transferohet në Premier League Mesfushori i Kombëtares shqiptare, Taulant Xhaka mund të transferohet në Premier League angleze në merkaton e janarit, t
Taulant Balla krah për krah me kryebashkiakun që i këndoi Enver Hoxhës (FOTO LAJM) Këto ditë në media, opozita ka lëshuar disa akuza për deputetin dhe kryetarin e Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste
Dalin përgjimet e reja të Alizotit me Taulantin, kërcënimi ndaj shefit të policisë Deputeti i PD-së, Enkelejd Alibeaj ka bërë publike sot dokumentet e përgjimeve të Fredi Alizotit, ku ai i thotë drejtori
Gjermania kërkon informacione për Taulant Ballën, letër qeverisë Akuzat e ngritura javët e fundit ndaj kreut të grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, sa i takon miqës
Deputeti demokrat publikon përgjimet: Janë të Taulant Ballës Deputeti demokrat Ervin Salianji, ka publikuar në një status në rrjetin social Facebook disa dokumente ku janë zbardhur
I bëri presion Alizotit të pranonte aktrimin, reagon Taulant Balla “Unë nuk e kam takuar kurrë”, kështu u shpreh Taulant Balla jashtë gjykatës së Tiranës, ku u pyet për deklaratat e Alizo
Del videoja, Fredi Alizoti tregon presionet nga Taulant Balla dhe Ardi Veliu (VIDEO) Deputeti i PD-së, Ervin Salianji ka publikuar një video të re në Opinion ku hedh poshtë versionin e prokurorisë, se zëri
Berisha nxjerr videon e Taulant Ballës me bosin e kokainës (VIDEO) Ish-kryeministri Sali Berisha këmbëngul në faktin se Taulant Balla është fotografuar në prani të një personi të arrestua
Opozitës nuk i del inati, zbardhet letra që largon Ballën nga Bashkimi Evropian Opozita kërkon largimin e Taulant Ballës nga Delegacioni Parlamentar i Stabilizim Asociimit: Shoqërohet me trafikantë dr
"Zv/ministri i Arsimit është kopjac", studenti i nxjerr dokumentin (FOTO LAJM) Zëvendës ministri i Arsimit, Ervin Demo së fundmi është akuzuar për plagjiaturë nga studenti Taulant Muka. Muka me a
Dëshmoi në Prokurori, Balla tregon çfarë tha Kreu i grupit parlamentar i PS, Taulant Balla prej disa ditësh është akuzuar se ka kërcënuar ish-nënkomisarin Nuhu për c
Çështja Xhisiela”, Taulant Balla merret në pyetje nga Prokuroria Kreu i grupit parlamentar i PS, Taulant Balla prej disa ditësh është akuzuar se ka kërcënuar ish-nënkomisarin Nuhu për c
Oficer Nuhu këmbëngul: Ka pamje filmike të Taulant Ballës dhe Artur Bushit Në një intervistë për emisionin ‘Kjo Javë’ ish oficeri Emiljano Nuhu, foli nga arratia pas deklaratave të SHÇBA-së, në l
Arrestimi i djalit të deputetit, reagon Taulant Balla Menjëherë pas arrestimit të djalit të deputetit në Lezhë, ka reaguar edhe kreu i Grupit Parlamentar të PS, Taulant Balla