999 rezultate për

taulant

Habit Taulant Balla: Më nxorën pistoletën, më mbajtën peng Taulant Balla tregoi në 'Real Story' në News24, një rast në vitin 2007 kur është marrë peng në Shijak ku ndodhej si vëzh
Maxhoranca nuk heq dorë nga shkarkimi i Metës Maxhoranca nuk heq dorë nga komisioni hetimor për shkarkimin e presidentit Ilir Meta edhe pse Komisioni i Venecias në op
Presidenca reagon për raportin e Komisionit të Venecias: Taulant Balla manipuloi dokumentin "Dokumenti që Tao Tao, lolot dhe mediat rilindase kanë publikuar dhe shpërndarë me email, sms apo me titra përhapin laj
Xhaxha për herë të parë, Taulant Xhaka emocionoi me urimin për mbesën e porsalindur (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, futbollisti i njohur shqiptar, Granit Xhaka, u bë baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij, Leonit
Taulant Balla flet pas kërkesës ndaj Bundestag-ut Taulant Balla e quan për DW historik autorizimin që Bundestagu i dha qeverisë gjermane për çeljen e negociatave të BE pë
Kush do ta marrë drejtimin e Shkodrës pas largimit të Ademit? Zbulohet vendimi i PS Voltana Ademi vazhdon të drejtojë Bashkinë e Shkodrës, pasi PD-ja i dogji PS-së kandidatin Valdrin Pjetri. Por numri dy
Socialistët mbledhin firma: Të ngrijë Taulant Balla deri në përfundim të hetimeve Një grup socialistësh drejtuar nga ish-ministri socialist Arben Malaj kanë nisur me mbledhjen e firmave për ‘vetëngrirje
Basha del nga prokuroria: Taulant Balla duhet të ishte në pranga Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha, ditën e sotme u paraqit në Prokurorinë e Krimeve të Rëndë për tu marrë në pyetj
"Toyota Yaris" Basha mbërrin në Prokurori Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha pritet që në orën 09.00 të shkojë tek Prokuroria e Krimeve të Rënda. Shefi i se
Rrihet në mes të Librazhdit babai i Taulant Ballës Rrihet në mes të Librazhdit babai i Taulant Ballës, Kasem Balla. Sipas kryetarit të PD-së për Elbasanin, Aurel Bylykb
PAMJET/ Hajde po ta mbajti! Si e nxorri në pritë Taulant Balla ish-deputetin e PD-së për ta arrestuar LIVE (VIDEO) Ish-deputeti i PD, Bardh Spahia u arerstuar mbrëmë live teksa po mbërrinte në Top-Channel. Ai ishte shpallur në kërk
"Mother Jones" dhe skandali i 675 mijë dollarëve Gjithçka nisi përtej oqeanit. Aty ku mediat amerikane sjellin të dhëna se Lulzim Basha ka paguar për takimin me kreun
Shkullaku-Ballës: Nano dhe Rama të kanë shtrembëruar shtyllën kurrizore! Deputeti: Shko futu në çadër Taulant Balla është përplasur këtë të enjte me gazetarin Armand Shkullaku në emisionin Opinion. Teksa po diskutoheshi
PD: Ky biznesmen i joni po e pëson nga hakmarrja e Taulant Ballës Një ditë pas protestës së Opozitës së bashkuar në Tiranë, dega e Partia Demokratike në Elbasan shkruan se, qeveria po bë
Habit Taulant Balla: Partia "Bindja Demokratike" lojë e Berishës? Kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla, ka bërë thirrje për fillimin e punimeve për Komisionin e Posaçëm të Refo
Me flokët "bisht pëllumb", del fotoja kur Taulant Balla ishte kingu i Çermenikës (FOTO LAJM) Ditët e fundit një video e kreut të PD-së, Lulzim Basha kur punonte si përkthyes vite më parë është bërë virale në rrjet
Holanda kthen vizat? Taulant Balla: Propozuesja, mike e Bashës Kreu i grupit parlamentar i Partisë Socialiste, Taulant Balla i ftuar në rubrikën “Opinion” në foli për rezolutën e parl
Plagosi me thikë të riun në Institut, arrestohet autori Ka rënë në prangat e policisë, 17-vjeçari me iniciale F.K, i cili plagosi me thikë mbasditen e djeshme në rrugën “Taulan
Dosja Babale, PD hedh akuza ndaj prokurorisë Partia Demokratike akuzoi Prokurorinë se ka penguar qëllimisht hetimin e plotë të dosjes "Babale". Sekretari për Çes
Kam folur edhe me Taulant Ballën! Dalin përgjime të tjera të Fredi Alizotit (VIDEO) Ervin Salianji ka bërë publike, përgjime te rëja në lidhje me dosjen hetimore të fabrikimit të dëshmitarit Fredi Alizoti