999 rezultate për

taulant

Ja pse dhëndri i Berishës goditi me grusht Taulant Ballën Ndonëse më herët akuzat mes dhëndrit të Berishës dhe deputetit socialist Taulant Balla kanë qënë të shpeshta, tashmë ata
Reagon babai i Xhakës për përplasjen me De Biasin dhe largimin nga Kombëtarja Gjatë ditës së sotme u raportua se në kampin kuq e zi janë të tensionuara marrëdhëniet mes trajnerit De Biasi e lojtarëv
Nisin përçarjet, dy futbollistë braktisin kombëtaren Pas kthimit të kombëtares shqiptare në Tiranë ditën e djeshme, kanë nisur të vihen re e të zbulohen problematikat dhe pë
Graniti uron Taulantin: Jam shumë i lumtur, histori e pabesueshme Granit Xhaka është shprehur shumë i kënaqur për fitoren e kombëtares shqiptare ndaj Rumanisë, duke e cilësuar atë mëse t
Vëllezërit Xhaka: 80% të rrogës ua japim... prindërve! Ylli i mesfushës së Zvicrës, Granit Xhaka dhe vëllai i tij, Taulanti, i cili luan për Shqipërinë, u japin prindërve të t
Granit Xhaka mesazh emocionues per Taulantin Ditën e nesërme do të shkruhet historia në Francë, kjo pasi dy vëllezër do të luajnë për herë të parë si kundërshtarë në
UEFA: Taulanti dhe Graniti si vëllezërit Boateng Janë dy vëllezër, e megjithatë në fushë mbrojnë ngjyrat e kombëtareve të ndryshme. Graniti luan me Zvicrën, e Taulanti m
Familja po "tradhton" Taulant Xhakën?! Përballja e nesërme mes Zvicës dhe Shqipërisë vazhdon të tërheq vëmendjen e gjithë mediave botërore. Por aq sa vet përba
UEFA sërish teste antidoping te Kombëtarja Futbollistët e kombëtares shqiptare iu nënshtrohen testeve antidoping. Në mesditën e së enjtes, përfaqësues të UEFA mbër
Granit Xhaka rrëfehet për duelin me Taulantin, ja kë kërkon në gjysmëfinale Granit Xhaka është i përqendruar te sfida ndaj Shqipërisë, e cila është gjithmonë e më pranë. Përballja me Taulantin, ka
"Taulantit të Partisë nuk i mungojnë denoncimet dhe dëshmitë" Partia Demokratike është kundërpërgjigjur në kohë reale pas deklaratës së deputetit socalist Taulant Balla, ku i bëri th
Balla: Berisha të sqarojë pse ndryshoi datën e lindjes Deputeti socialist Taulant Balla ka shkruar një status në rrjetin social "Facebook" ku i ka kërkuar ish kryeministrit Sa
Gashi tremb "për vdekje" Taulant Xhakën (VIDEO) Futbollistët e Kombëtares shqiptare duket se po e kalojnë shumë mirë njëri me tjetrin pasi mes tyre nuk mungon harmonia
Taulant Xhaka: Himnin tonë do ta këndojë edhe Graniti Taulant Xhaka ka thënë se është i gatshëm për lojë pas lëndimit që pasoi javë më parë me Baselin Mesfushori i Kombëta
Abrashi dëmtohet në shpatull, por nuk ka asgjë serioze Amir Abrashi ka pësuar një dëmtim të lehtë në shpatull pas një përplasje me një shok skuadre, por mjekët e Kombëtares ja
Kombëtares i shtohen edhe 4 futbollistët e fundit (FOTO) Gjatë ditës së sotme, Gianni De Biasi më në fund do të ketë të potë kontingjentin e lojtarëve, pasi do të bashkohen edhe
Taulant Xhaka ka lajme të mira për Kombëtaren tonë Taulant Xhaka është një ndër lojtarët kryesorë dhe më energjikë të Kombëtares dhe shihet si lojtari i pazëvendësueshëm n
DEBATI PA MIKROFONË / Ja përplasja mes Ballës dhe Blushit Ben Blushi ka replikuar shumë ashpër me kryeministrin Edi Rama duke e cilësuar këtë të fundit si kreun e një partie e ci
Taulanti dhe Graniti rrëfejnë përballjen që i pret në "Euro 2016" Taulant dhe Granit Xhaka janë kthyer në fenomen botëror, për përballjen e 11 Qershorit ndërmjet Shqipërisë dhe Zvicrës.
Rama-Berishës: Ti je për urgjencë... Teksa ish-kryeministri Berisha po fliste nga foltorja e Kuvendit duke akuzuar qeverinë, kryeministri Rama dhe deputeti T