999 rezultate për

taulant

Graniti i mërzitur, ja si e komenton përballjen me Taulantin në Champions Granit Xhaka është mërzitur që do të luaj sërish kundër vëllait të tij, Taulantit. Arsenal dhe Basel janë në Grupin A
Acarohet Taulant Xhaka, ja si reagon për zërat për largim nga Shqipëria Taulant Xhaka do të mbetet pjesë e Kombëtares, madje acarohet kur pyetet për diçka të tillë, ndoshta dhe me të drejtë.
Basel e nis me "manita", shkëlqen Xhaka (VIDEO) Basel e ka nisur në mënyrën më të mirë sezonin e ri pasi ka fituar 5-1 në transfertën kundër Vaduzit duke treguar edhe n
Zyrtare/ Taulant Xhaka zgjat "martesën" me Baselin Historia e "dashurisë" mes Baselit dhe Taulant Xhakës do të vazhdojë. Mesfushori i Kombëtares së Shqipërisë ka rinovuar
Taulant Xhaka flet për herë të parë për duelin me vëllain Taulant Xhaka nuk mundi që të lërë shumë gjurmë në Kampionatin Europian, por ai luajti ndoshta sfidën më emocionuese të
Ja fotot e reja të Taulant Xhakës me mbesën e Inis Gjonit (FOTO LAJM) Pas aludimeve nëse kishin qenë apo jo bashkë atë natë për të festuar në club në shoqërinë e njëri-tjetrit, aktorja Ana L
Ana Lika sqaron zërat për lidhjen me Xhakën Aktorja e "pa limit" Ana Lika është bërë protagoniste për shkak se është përfolur për një lidhje të mundshme me futbolli
Konfirmohet, Taulant Xhaka në lidhje me këtë bukuroshe (FOTO LAJM) Ishte përfolur shumë në ditët e fundit, pasi qarkulloi një video në media të ndryshme, ku dukej se në makinën e aktores
PS: Sulm politik ndaj Ballës Në emër të PS, deputeti Alfred Peza ka reaguar në lidhje me denoncimin e Taulant Ballës, për një sulm fizik të kryer nda
Ja çfarë rrefeu Malltezi për sherrin me Ballën Jamarbër Malltezi s'ka pranuar që të ketë qëlluar deputetin Taulant Balla në aeroportin e Romës, në Itali. Pas marrjes n
Taulant Xhaka sqaron zërat për largimin nga Kombëtarja Prej dy ditësh, portalet kanë qarkulluar në formë virale një lajm mbi të ardhmen e Taulant Xhakës në Kombëtare. Ajo shis
Bogdani mohon përplasjen mes Xhakës dhe De Biasit Erjon Bogdani i ka mohuar zërat se Taulant Xhaka ka pasur probleme me Gianni De Biasin. Ndihmës-trajneri te kombëtarj
Braçe merr hak për Ballën: Të vishen e ngjishen, nuk maskohen dot Lidhur me sherrin e Jamarbër Malltezit me Taulant Ballën, një reagim ka ardhur nga Erion Braçe, i cili nuk ka mundur të
Policia: Malltezi goditi Ballën në Romë Lidhur me ngjarjen e bujshme për dhunën e ushtruar ndaj deputetit socialist Taulant Balla, një reagim ka ardhur edhe nga
Zbulohet e dashura e Taulant Xhakës, i lidhur me aktoren e "Top Channel" (VIDEO) Mbesa e motrave Inis dhe Ingrit Gjoni mesa duket është e dashura e re e Taulant Xhakës. Dy vite pas ndarjes nga e fejuar
Ja pse dhëndri i Berishës goditi me grusht Taulant Ballën Ndonëse më herët akuzat mes dhëndrit të Berishës dhe deputetit socialist Taulant Balla kanë qënë të shpeshta, tashmë ata
Reagon babai i Xhakës për përplasjen me De Biasin dhe largimin nga Kombëtarja Gjatë ditës së sotme u raportua se në kampin kuq e zi janë të tensionuara marrëdhëniet mes trajnerit De Biasi e lojtarëv
Nisin përçarjet, dy futbollistë braktisin kombëtaren Pas kthimit të kombëtares shqiptare në Tiranë ditën e djeshme, kanë nisur të vihen re e të zbulohen problematikat dhe pë
Graniti uron Taulantin: Jam shumë i lumtur, histori e pabesueshme Granit Xhaka është shprehur shumë i kënaqur për fitoren e kombëtares shqiptare ndaj Rumanisë, duke e cilësuar atë mëse t
Vëllezërit Xhaka: 80% të rrogës ua japim... prindërve! Ylli i mesfushës së Zvicrës, Granit Xhaka dhe vëllai i tij, Taulanti, i cili luan për Shqipërinë, u japin prindërve të t