999 rezultate për

taulant

Barcelona kërkon Taulant Xhakën Sipas burimeve të “Sportskeeda”, trajneri Luis Enrique preferon së tepërmi lojtarin e Kombëtares shqiptare. Dhe përve
E dini pse Taulant Xhaka nuk bëhet kapiten i Bazelit? Taulant Xhaka ka rinovuar kontratën e tij me Bazelin edhe për pesë vite. Kështu ai do të jetë pjesë e skuadrës kampione
Taulant Xhaka ka një mesazh prekës për vëllain e tij (VIDEO) Taulant Xhaka ka publikuar një mesazh dhe një video emocionuese nga përqafimi me vëllain e tij, Granit Xhakën. “Nuk k
Graniti sërish më i mirë se Taulanti Mbrëmë ishte hera e tretë që vëllezërit Xhaka ndeshen kundër njëri tjetrit dhe sërish ka trimfuar Graniti. Arsenali i
Arsenali gjunjëzon Baselin, Graniti mposht sërish Taulantin (VIDEO) Arsenal ka treguar forcën e saj kundër Baselit, skuadër të cilën e ka mposhtur 1:4, për të përfunduar si lider i Grupit
Taulanti komenton përballjen kundër Granitit: Është shumë e vështirë Sonte do të zhvillohet ndeshja e tretë këtë vit ndërmjet dy vëllezërve Taulant Xhaka dhe Granit Xhaka, kur Basel dhe Ars
Ethet e Championsit, Graniti sfidon Taulantin për herë të tretë Mbrëmja e sotme në Ligën e Kampionëve sjell një përballje shumë interesante, pasi për herë të tretë do të vendosen përba
Ankesa e rrallë e kamerierit/ "Na e shpifi Taulant Balla, nuk paguan asnjëherë" Një “denoncim” i pazakontë është bërë këtë herë nga “kamarieri dixhital”, i ardhur në adrësë të Berishës. Ish-kryemi
Taulant Xhaka uron ditën e Pavarësisë (VIDEO) Në ditën e Pavarësisë nuk kishte si të mungonte as një mesazh domethënës nga Taulant Xhaka. Mesfushori i kombëtares ka b
Berisha “sulmon” sërish Ballën, ja çfarë i bën në FB (FOTO LAJM) Ish-Kryeministri Sali Berisha ka postuar llogarinë e tij në Facebook një vendim të Gjykatës së Apelit Tiranë, ku rezulto
Motra e Taulant Ballës irritohet keq me Veliajn: Të vjen një kodosh arrogant.... (FOTO LAJM) Motra e deputetit socialist Taulant Balla ka shpërthyer mbrëmë ndaj Bashkisë së Tiranës dhe kryebashkiakut Veliaj pasi v
Taulant Balla sulmon partinë e Blushit: Pjellë e PD-së Deputeti i PS-së, Taulant Balla ka komentuar ditën e sotme përmes një statusi në “Facebook” prezantimin e partisë “Libra
"Rimartesa e LSI-se me PD-në", reagon Taulant Balla Afrimi i zgjedhjeve ka shtuar edhe zërat për koalicionet e ardshme para apo paszgjedhore. Në lidhje me këtë, komento
Taulant Xhaka e kujton me një foto të veçantë duelin e Beogradit (FOTO) Të gjithë shqiptarëve iu kujtohet ndeshja e Beogradit dy vite më parë, e cila u ndërpre për të mos u luajtur më, teksa k
DEBATI I PLOTË/ Blushi: Taulant, je i pasur, por i shpifur. Ju përçmoj. Balla: Udhë e mbarë! Taulant Balla dhe Ben Blushi kanë pasur një rivalitet të madh brenda PS-së. Pas prishjes së Blushit me Ramën, ka qenë Ba
Graniti-Taulantit: Të uroj sukses ty dhe ekipit kombëtar vëlla Mesfushori shqiptar, Granit Xhaka i ka uruar suksese vëllait të tij Taulantit dhe Shqipërisë në ndeshjen kundër Spanjës.
Taulant Xhaka tërbon gazetarin sportiv në Lihtenshtejn Mesfushori i kombëtares shqiptare, Taulant Xhaka, nuk i ka lënë përshtypje aspak të mirë një gazetari të gazetës sportiv
Graniti e Shkodrani mundin Taulantin (VIDEO) Arsenal ka shënuar fitore kundër Baselit me rezultat të pastër 2:0, në kuadër të Grupit A të Ligës së Kampionëve. Të
Trajneri i parë i vëllezërve Xhaka : Ja si kujdesej Granit për Taulantin Në vigjilje të duelit mes Taulant dhe Granit Xhakës, e përditshmja zvicerane “Blick” ka vizituar trajnerin e parë të dy
Graniti i përgjigjet në këtë mënyrë Taulantit (FOTO) Pas Taulant Xhakës, i cili ka qenë i pari që ka folur mbi sfidën emocionuese që do të ketë me të vëllain mbrëmjen e nesë