999 rezultate për

taulant

Taulant Xhaka i përgjigjet De Biasit (FOTO) Taulant Xhaka dhe Gianni de Biasi po e vazhdojnë "luftën" me fjalë mesë tyre. Strategu italian gjatë një interviste në e
De Biasi i përgjigjet Xhakës: Nuk është shenjtor, as Pele apo Maradona! Taulant Xhaka ka akuzuar rëndë dje De Biasin se është larguar nga kombëtarja vetëm prej tij, duke mos marrë asnjë përgj
Kryemadhi replikë Taulant Ballës: Ne jemi parti tolerante… E ftuar në televizionin news 24, deputetja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka folur ndër të tjera edhe për deklaratat e deput
Shkëlzen Berisha shpërthen në akuza: Taulant Balla ha bukë si shpifës Shkëlzen Berisha, djali i ish-kryeministri Sali Berisha ka shpërthyer në akuza ndaj kryeministrit Edi Rama, të cilin e q
Protesta e opozitës, reagon Taulant Balla: Ju tregoj qëllimin e vërtetë të Bashës Protesta e opozitës sot është në ditën e 5 të saj dhe deklarata të forta kanë ardhur nga ndërkombëtarët të cilët kanë kë
Graniti dhe Taulanti mesazhe emocionuese për Kosovën (FOTO LAJM) Granit e Taulant Xhaka, dy yjet e Kosovës që luajnë në Arsenal, përkatësisht Basel, kanë uruar përvjetorin e nëntë të pa
“Çudit” Topalli: Katër deputetë të PS-së më kanë dedikuar poezi Ish-Kryetarja e Kuvendit të Shqipërisë, Jozefina Topalli, teksa kujton eksperiencën e saj në parlament i kërkon falje çd
Jozefina Topalli për sjelljen e ashpër: I kërkoj ndjesë kujtdo, vetëm Taulant Ballës jo! “I kërkoj falje kë mund të kem ofenduar pa dashje, përveç Taulant Ballës. Ai nuk e meriton”. Ish-kryetarja e Kuvendit pë
Komisioni për CEZ, Balla: Do ndiqet penalisht çdo dëshmitar që nuk betohet! Kryetari i Komisionit Hetimor të CEZ, Taulant Balla tha pas shtyrjes së mbledhjes së Komisionit se do të ndiqen penalish
Debati me Taulant Ballën për CEZ, ja si hyri në sallë Shkëlzen Berisha ( FOTO LAJM) Momentalisht në Kuvend është duke u zhvilluar mbledhja e Komisionit Hetimor për CEZ ku i pranishëm për të dëshmuar është
Plas sherri mes Shkëlzen Berishës dhe Taulant Ballës në Kuvend Djali i ish-kryeministrit Berisha, Shkëlzen Berisha ndodhet në komisionin hetimor për të dëshmuar për çështjen e privati
CEZ/ Nuel Kalaj: Nuk do të dëshmoj në komisionin e Ballës! S’kam lidhje me Berishën Nuel Kalaj dëshmitari i çeshtjes CEZ ditën e sotme ka reaguar ndaj akuzave të kreut të komisionit Hetimor Taulant Balla.
I çmendur, psikopat, shpifës, plas sherri mes Shkëlzen Berishës dhe Ballës (VIDEO) Shkëlzen Berisha, djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, ditën e djeshme u paraqit për herë të parë në mbledhjen e Komi
Reforma Zgjedhore, nuk ka dakordësi mes socialistëve dhe demokratëve Përfaqësues të zyrës së OSBE-së në Tiranë vunë përballë njëri-tjetrit anëtarë të dy forcave kryesore politike në vend pë
Zbulohet e dashura bukuroshe e Taulant Xhakës (FOTO LAJM) Futbollisti i Kombëtare shqiptare dhe i skuadrës së Baselit, Taulant Xhaka është shfaqur gjithmonë shumë i rezervuar sa
Dëshmitari për CEZ-in,në 6 vite bëri 100 lëvizje jashtë Shqipërisë Në komisionin e CEZ janë publikuar sot edhe dokumente nga sistemi Tims për hyrje-daljet e dëshmitarit Nuel Kalaj, i asht
Taulant Balla parkon mbi trotuare, 8 gjoba pa paguar Të biesh në hall me njeriun që bën ligje, por që nuk i zbaton. Ky është halli i policisë së shtetit me deputetin e mazho
Hetimi për CEZ, Taulant Balla: Policia të sjellë me forcë dëshmitarin Kalaj Nuel Kalaj nuk është paraqitur per të treten herë radhazi, për të dhënë dëshminë në Komisionin Hetimor për privatizimin
Lum ofertash për Xhakën, në garë dhe Dortmundi Tre klube të Bundesligës gjermane dhe një skuadër e La Ligas spanjolle janë të gatshëm që të afrojnë Taulant Xhakën.
Barcelona kërkon Taulant Xhakën Sipas burimeve të “Sportskeeda”, trajneri Luis Enrique preferon së tepërmi lojtarin e Kombëtares shqiptare. Dhe përve