999 rezultate për

tatuazhe

Tatuazhet, kryeveprat e pikturës përfundojnë në lëkurë (FOTO-LAJM) Duket se tatuazhi nuk është më një dedikim i vogël, apo një simbol që mbanë domëthënien e diçkaje. Nuk kufizohet vetëm
Ky është njeriu leopard (VIDEO) Artisti i tatuazheve, Larry Leopard nga Texasi ka marrë pamjen identike me atë të leopardit, duke filluar me tatuazhet e
Tatuazhet e padëshiruar, njerëzit duan t'i fshijnë (FOTO-LAJM) Mania e bërjes së një tatuazhi, si kujtim i veçantë apo ide e rastit, po shoqërohet gjithnjë e më shumë me pendesë dhe d
Vlorë, tatuazhet "pushtojnë" plazhin (VIDEO) Det, diell, relaks, bikini dhe tatuazhe. Këta janë disa nga elementët që hasen më shpesh në pikun e sezonit turistik në
Ivone-Raul Meireles, çifti i tatuazheve (FOTO LAJM) Update - Raul Meireles dhe bashkëshortja e tij Ivone po kalojnë pushimet në Miami teksa janë fotografuar duke shëtitur n
Femrat me tatuazhe konsiderohen të "lehta" nga meshkujt Tatuazhi ka një konceptim jo fort të mirë nëse shihet në trupin e një femre. Të paktën në syt e meshkujve, përçon një me
Borussia Dortmund, një dashuri e shprehur në tatuazhe (FOTO LAJM) Edhe pak orë na ndajnë nga finalja e "Wembley" mes Bayern Munchen dhe Borussia Dortmund. Trofeu i këtij viti në Champion
Futboll, pasion i shprehur në tatuazhe (FOTO LAJM) Një nga gjërat më negative të tatuazheve është fakti që nëse vendos për të bërë një tillë duhet të mendohesh mirë pasi m
Ata që pretëndojnë rritje rroge, duhet të bëjnë tatuazhe (FOTO-LAJM) Punonjësit që do të pranonjnë të bëjnë një tatuazh me logon e firmës në vende të dukshme të trupit të tyre do të kenë rr
Itali, mjeshtri i tatuazheve të futbollistëve (FOTO LAJM) Quhet Andrea Costa dhe është mjeshtër i tatuazheve në Itali. Ai është pak i njohur por në fakt është autori i tatutazhev
Feja "detyron" Drew Barrymore të heqë tatuazhet Përkushtimi në fenë hebraike ka bërë që aktorja hollivudiane Drew Barrymore të heqë gjashtë tatuazhe që ajo ka në trup.
Shkonin për të bërë tatuazh, 41-vjeçari përdhunonte adoleshentet Një 41 vjeçar nga qyteti i Pogradecit është arrestuar të hënën nga policia pasi akuzohet se ka abuzuar seksualisht me dy
Justin Bieber çon në 8 numrin e tatuazheve (FOTO LAJM) Justin Bieber vazhdon ta "pasurojë" trupine tij me tatuazhe. Këtë herë, Bieber ka vizatuar në pjesën e parakrahut një b
Kujdes me tatuazhet Ngjyra e tatuazheve është infektuese. Sipas “Food and Drug Administration”, pas disa rasteve të shënuara në SHBA, ku u k
Tatuazhet dhe piercing-at rrisin konsumimin e alkoolit Rritja e pranisë së tatuazheve dhe piercing-ve në trup rrit konsumimin e alkoolit. Kështu kanë deklaruar një grup studiu
Atletet e "përjetshme" (FOTO LAJM) Këto mund të duken disa nga tatuazhet më të çuditshme. Pothuajse e gjithë këmba është e mbuluar me tatuazh, dhe duket s
Vajza me 56 tatuazhe në fytyrë Vajza e re belge, e cila tre vjet të shkuara e gjeti veten me 56 tatuazhe në fytyrën e saj, vazhdon të ketë të njëjtën p
Tatuazhet e David Beckham (FOTO LAJM) Vetëm pak ditë më parë ylli anglez i Los Angeles Galaxy dhe bashkëshorti i Victoria, David Beckham hodhi në treg linjën
Yjet që janë penduar për tatuazhet (VIDEO) Shumë prej atyre personave që bëjnë tatuazhe, pendohen për veprimin. Disa të tjerë nuk kanë më domethënien për të cilën
Yjet e sportit me hobi të pazakontë Djaloshi i keq i futbollit, Joey Barton, ka zbuluar dashurinë e tij befasuese ndaj artit. Mesfushori i ri i skuadrës QPR