999 rezultate për

tatuazhe

Kuptimi i tatuazheve të yjeve të Botërorit (FOTO LAJM) Botërori "Brazil 2014", që të dielën luan aktin e fundit me finalen e madhe Gjermani-Argjentinë, është cilësuar si Botër
Erdogan kapet me futbollistin: Ç'të duhet tatuazhi?! (FOTO-VIDEO) Edhe pse shumica e myslimanëve i konsiderojnë si të ndaluar (haram) tatuazhet, ato janë mjaft të popullarizuara në Turqi
Shpërfytyrohet për të qënë ndryshe, fotot të lënë pa fjalë Një model gjerman, ka shokuar botën me mënyrën sesi e ka shndërruar trupin e tij në një "vepër arti". Ai ka pafundësisht
Brazil 2014, ja tatuazhet e kampionëve (FOTO-LAJM) Nga “Impossible is nothing” e Claudio Marchisios tek shenjat rrugore te pulpa e De Rossit, apo tek vizatimet tribale të
Dhjetë lojtarët me më shumë tatuazhe (FOTO-LAJM) Në këtë kohë e gjithë vëmendja është tek Kupa e Botës. Ndoshta kjo është edhe një mënyrë e mirë qe futbollistët të rekla
Një Ferrari me tatuazhe (FOTO-LAJM) Një i ri brazilian ka transformuar Ferrarin e tij F430 me tatuazhe. Në fillim e ka lyer me ngjyrën e lëkurës dhe pastaj
Brad dhe Angelina, tatuazh të njëjtë në simbol të dashurisë Brad Pitt dhe Angelina Jolie, siduket kanë vendosur ta gdhendin të trup dashurinë e tyre 10 vjeçare, me një tatuazh të n
Tifozi 69-vjeçar, 83 tatuazhe për skuadrën e zemrës (FOTO LAJM) Delneri Martins Viana, është një ish-ushtar brazilian, 69 vjeç, i cili pjesën më të madhe të trupit e ka të mbuluar me t
52 vjeçarja e verbër mbulon trupin me tatuazhe (FOTO LAJM) Një grua e fiksuar pas tatuazheve shpreson të futet në librin e rekordeve Guinness pasi e ka mbushur trupin me vizatime
Beckham, më mirëi veshur apo i zhveshur? (FOTO LAJM) Reklamuesit derdhin plot 4 milionë dollarë për kohën e çmuar të transemtimit gjatë Super Bowl, i cili tërheq 100 milionë
Duhanpirësit kanë më pak shanse të prishin tatuazhet Gjysma e njerëzve të cilët kanë bërë një tatuazh janë penduar herët a vonë. Sipas një studimi i cili analizon faktorët q
Rihanna e fiksuar pas tatuazheve (FOTO LAJM) Ajo është mjaft e fiksuar pas tatuazheve dhe numëron plot 20 të tilla në trup. Por duket se përsëri nuk është e kënaqur
Ivone dhe Raul Meireles, çifti më special i futbollit (FOTO LAJM) Raul Meireles dhe bashkëshortja e tij Ivone janë pa diskutim çifti i vitit në futboll. Futbollisti portugez i kaloi push
I çmendur pas Miley Cyrus, 22 tatuazhe të saj në trup (FOTO LAJM) Fiksimi i tij ndaj këngëtares Miley Cyrus është aq i madh saqë ai ka bërë plot 22 tatuazhe në trup për këngëtaren. Carl
Tatuazhet e Krishtlindjeve (FOTO-LAJM) Shumë persona të dhënë pas festave të fundvitit ndihen jo mirë kur festat kalojnë dhe pemët dhe zbukurimet do të duhet t
Tatuazhet e çuditshme të lojtarëve (FOTO-LAJM) "Një lojtar nuk mund të gjykohet nga goditjet e dënimit, një lojtar mund të shikohet nga ..." tatuazhet. Kënga e famshme
Tatuazhet në futboll, tmerr apo bukuri (FOTO LAJM) Jo gjithmonë tatuazhi që ju bëni u del sic e kishin menduar, ndodh që edhe të zhgënjeheni, mund t’ju ndodh që rezultati
Tatuazhi i ri i Ritës (FOTO LAJM) Si dy mikesha të ngushta, Rita Ora dhe modelja Cara Delevingne shpenzojnë vazhdimisht kohë bashkë. E për këtë arsye, nuk
Tatuazhet më të famshme në futboll (FOTO LAJM) Një nga gjërat më negative të tatuazheve është fakti që nëse vendos për të bërë një tillë duhet të mendohesh mirë pasi m
David Beckham ekspozon tatuazhet (FOTO LAJM) Ish-futbollisti i njohur anglez David Beckham ka ekspozuar tatuazhet e tij ndërkohë që ka kaluar një ditë relaksuese në