999 rezultate për

tatuazhe

Kurora, tigër dhe tribalë, ja të gjitha tatuazhet e Neymar (FOTO LAJM) Futbolli nuk është pasioni i vetëm i Neymar pasi ylli brazilian i Barcelonës pëlqen shumë edhe tatuazhet. Në trupin e ti
Motori i parë me tatuazhe (FOTO-LAJM) Pasioni për tatuazhet dhe motoçikletat nuk njeh kufij. Game Over Ciklet ka krijuar një motor me tatuazhe. Tomasz Lech dh
Çetniku Miliçiç provokon kroatët me tatuazhet e Dujiç dhe Kalabiç (FOTO-VIDEO) Darko Miliçiç provokon rëndë popullin kroat me tatuazhet që kishte në barkun e tij. Ish-basketbollisti i disa skuadrave
Shtang fëmijët, shikoni Babagjyshin me tatuazhe (FOTO LAJM) 94% e trupit të tij është e mbuluar me tatuazhe dhe sapo afrojnë festat, ai është njeriu më i dashur për fëmijët. Nëse n
Nga Rihanna tek Jolie, ja VIP-at që i kanë fiksim tatuazhet (FOTO-LAJM) Tatuazhet janë një mënyrë për të komunikuar emocionet e personave që i bëjnë ato por shkrimet dhe vizatimet në lëkurë mu
Politikanët nacionalistë të Ballkanit që u bënë tatuazhe (FOTO LAJM) Tatuazhet me personalitete politike nacionalistë në Ballkan po bëhen mjaft popullore. Një traditë e mëparshme e tatua
Lori Hoxha rrëfen varësinë nga tatuazhet (FOTO LAJM) Bukuroshja Lori Hoxha, e cila për hir të së vërtetës kritikohet shumë nga ndjekësit në Instagram, ka postuar disa foto t
Harron drogën dhe alkoolin, i dedikohet tatuazheve (FOTO LAJM) Përpos këngës, pasioni më i ri i Miley Cyrus është që të bëjë tatuazhe. Nuk ndodh shpesh që këngëtarët të ndërmarrin nis
Jessie J modifikon tatuazhet, pendohet që i ka bërë Shumë prej këngëtareve botërore kanë të gdhendura në trupin e tyre tatuazhe të ndryshme, e një ndër to është edhe Jessie
Di Maria-Rojo, kush ka më shumë tatuazhe te United? (FOTO LAJM) Angel Di Maria theu rekordin e merkatove në futbollin anglez duke u transferuar nga Real Madrid te Manchester United për
Roma merr Holebas, greku i fiksuar pas tatuazheve (FOTO LAJM) Pasi mori Kostas Manolas Roma bën të sajën edhe një tjetër futbollist të Olympiakos dhe kombëtares greke, Jose Holebas.
Cheryl do heqë tatuazhet? Cheryl Cole e cila shquhet mësë shumti për tatuazhet në trupin e saj, është gati që të heqë tatuazhin e burrit të parë.
Thyen rekordin me tatuazhet e “The Simpsons”, hakmerret ndaj të atit (FOTO LAJM) Një 27 vjeçar, për të marrë hak ndaj të atit ka marrë një vendim të rëndësishëm të jetës së tij, duke bërë tatuazh duart
Mania ndaj tatuazheve, ja kush është tendenca e fundit (FOTO LAJM) Tendenca më e fundit e tatuazheve janë ato të bardha dhe jo më me ngjyra. Kjo gjë është refektuar mësë shumti tek person
Ky është mashkulli më idiot në botë (FOTO GALERI) 24 vjeçari Vin Los nga Kanadaja, konsiderohet si "mashkulli më idiot" në botë. Kanadezi ka fituar këtë epitet në botë
Tatuazhe Botërori, ja çmenduritë e Brazil 2014 (FOTO-LAJM) Kampionati botëror ka përfunduar ditën e diel me fitoren e Gjermanisë, por tatuazhet që janë bërë do të mbetet përgjithm
Kuptimi i tatuazheve të yjeve të Botërorit (FOTO LAJM) Botërori "Brazil 2014", që të dielën luan aktin e fundit me finalen e madhe Gjermani-Argjentinë, është cilësuar si Botër
Erdogan kapet me futbollistin: Ç'të duhet tatuazhi?! (FOTO-VIDEO) Edhe pse shumica e myslimanëve i konsiderojnë si të ndaluar (haram) tatuazhet, ato janë mjaft të popullarizuara në Turqi
Shpërfytyrohet për të qënë ndryshe, fotot të lënë pa fjalë Një model gjerman, ka shokuar botën me mënyrën sesi e ka shndërruar trupin e tij në një "vepër arti". Ai ka pafundësisht
Brazil 2014, ja tatuazhet e kampionëve (FOTO-LAJM) Nga “Impossible is nothing” e Claudio Marchisios tek shenjat rrugore te pulpa e De Rossit, apo tek vizatimet tribale të