999 rezultate për

tatuazhe

Butrint Imeri bën tatuazh presonazhin e animuar, të preferuarin e djemve shqiptar (FOTO LAJM) Butrint Imeri nuk njihet si një personazh që i ka shumë qejf tatuazhet, megjithatë në trupin e tij ka disa të tillë.
Nga Skënderbeu te Joker-i, shqiptarët befasojnë me tatuazhet e tyre (FOTO LAJM) Të bësh një tatuazh për pjesën më të madhe të njerëzve duhet që ai të ketë kuptim,e e për këtë arsye shpesh adhuruesit p
Sudimi: Tatuazhet i dëmtojnë futbollistët, ndikojnë ndjeshëm në performancën e tyre Moda e tatuazheve në futbollin modern është diçka e cila praktikohet në masë dhe përllogaritet që rreth 50% e lojtarëve
Jonida dhe Romeo drejt konfirmimit të lidhjes, bëjnë tatuazh të dy bashkë (FOTO LAJM) Këngëtarja Jonida Maliqi ka rënë gjithmonë në sy për pamjen e saj. Jo vetëm stili në veshje, por edhe tatuazhet në tr
Mjeke thyen tabu me tatuazhe, kjo është më e veçanta në botë (FOTO LAJM) Dr Sarah Grey është padyshim një prej mjekëve më të veçantë botë, për shkak të tatuazheve të shumta që mban në trup. Ajo
S'do i besoni syve, këto janë tatuazhet më reale dhe të çuditshme (FOTO LAJM) Duken si reale, por në fakt janë thjesht tatuazhe. Më lartë po iu sjellim disa prej gjërave më të çuditshme që njerëz
Studiuesit japin alarmin: Bërja e një tatuazhi është e rrezikshme për shëndetin Boja nuk është e vetmja gjë që mbetet kur bëni një tatuazh. Tani, një studim i ri ka zbuluar se grimca të vogla metalike
Testohen tatuazhet "e zgjuar" që zbulojnë sëmundje në trupin tonë Yje, shigjeta, trekëndësha dhe lule. Në pamje të parë mund të duken skica të thjeshta tatuazhesh. Por këto skicime mb
Mendohuni mirë para se të bëni tatuazhe për të cilat do të pendoheshit (FOTO LAJM) Nëse keni menduar ndonjëherë të bëni një tatuazh, këto imazhe do t’iu bëjnë të mendoni dy herë dhe të kini kujdes para s
Përmes tatuazheve shoqëria kujton Florijana Ismailin Futbollistja shqiptare Florijana Ismaili u gjet e vdekur të martën, pas kërkimit 4 ditorë në liqenin e Comos. Ajo kis
EMOCIONUESE/ Shoqet e skuadrës bëjnë tatuazhe në kujtim të Florijanës Bashkëlojtaret dhe miqtë e futbollistes së ndjerë, Florijana Ismaili, e kanë përkujtuar atë në një mënyrë të veçantë. Kj
Tatuazhet që mbajnë gjallë kujtimet e bukura (FOTO LAJM) Tatuazhet na tregojnë shumë rreth një personi sepse nuk është një akt i lehtë për ta mbajtur dhimbjen e gjilpërës. Aj
Dafina Zeqiri e "djeg" Spanjën, zbulon trupin plot tatuazhe (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri së fundi ka qëndruar në Ibiza të Spanjës për të shijuar bukuritë që ka ky ishull. Këngëtarja e njohur,
Në Panairin e Tatuazheve në Londër u bë nami (FOTO LAJM) Në Panairin e Tatuazheve në Londër shumë persona shfrytëzuan rastin për të pikturuar pjesët e ndryshme të barkut. Kës
Hysaj bën tatuazh të ri, ia kushton djalit të tij (FOTO & VIDEO) Mbrojtësi i kombëtares shqiptare, Elseid Hysaj, është shumë i apasionuar pas tatuazheve. Ai ka shumë prej tyre në kra
Trupin plot me tatuazhe, Piro Çako flet për të birin (FOTO LAJM) Djali i Pirro Çakos, Anthony, ka mbushur trupin plot me tatuazhe. Dhe pikërisht për këtë, këngëtari u pyet gjatë para
Kombinime perfekte të tatuazheve në çift (FOTO LAJM) Tatuazhet janë një nga trendet e momentit. Gjithnjë e më shumë po i shohim të përmasave dhe ngjyrave të ndryshme. Di
Tatuazhet më katastrofë (FOTO LAJM) Për të bërë një tatuazh për disa persona është vendimi më i vështirë për t’u marrë, për të tjerë jo vetëm që nuk e kanë
Pa mësuar kuptimin mos bëni tatuazhe, mund të burgoseni (FOTO LAJM) Tatuazhet janë shumë më tepër se sa vetëm një vizatim në trup, Për shumicën e njerëzve, tatuazhet kanë një kuptim të veç
DENONCIMI/ Djali me tatuazhe përdhunon dy vajza të mitura në Vlorë Ish-kryeministri Berisha ka postuar një denoncim të rendë të ardhur nga një vajzë e mitur nga Selenica e Vlorë, sipas të