999 rezultate për

tash

Dy aksidente brenda pak minutash në Tiranë, lëndohen dy vajza Një aksident automobilistik ka ndodhur mëngjesin e sotëm tek sheshi “Karl Topia” në Tiranë. Një mjet ende i paidetifi
Setien nuk përmbahet për Messin, "lum" lëvdatash Trajneri i Barcelonës, Quique Setien, ka shpërthyer në lëvdata për yllin argjentinas të skuadrës së tij, ndoshta edhe me
Sulmuesi serb rrezikon burgun, një tjetër shkelje nga karantina Probleme të reja për sulmuesin serb, Aleksandër Prijovic, i cili pak muaj më parë u dënua me arrest shtëpie, pasi kishte
Ajax publikon uniformat e reja, janë të veçanta Ajaxi ka zbuluar fanellat e dyta për sezonin e ardhshëm cilat zakonisht përdorën jashtë fushe. Pas anulimit të sezoni
Çlirohen te Bylisi, ylli i skuadrës del negativ edhe në tamponin e tretë "Po e nisim ditën me një Superlajm! Eridon Qardaku ka kryer edhe tamponin e tretë, duke u konfirmuar negativ, e tashm
Nga shahiste në revistat e "Playboy", tashmë bukuroshja gati për t'ju futur politikës (FOTO LAJM) Jeta është e bukur, sepse shpeshherë është edhe e çmendur dhe plot të papritura. Një shembull i mirë është ai i Ania
"Thirri mendjes, ti je i sëmurë nga koka", zbardhet debati i ashpër mes Enverit dhe Koço Tashkos Publikohet një dokument i panjohur, nxjerrë nga fondi i ish-Komitetit Qëndror të PPSH-së që bën fjalë mbi bisedën e sekr
ZYRTARE: Ighalo nënshkruan me Man United Mancheste United ka zyrtarizuar nënshkrimin me Odion Ighalo. Pasi i skadoi huazimi i parë, nigeriani 30-vjeçar do të
Shkatërrohet grupi që mbushte Milanon me të "bardhë", shqiptari ishte koka e bandës Një grup i trafikut të lëndëve narkotike është shkatërruar në Itali nga Policia italiane. Sipas mediave fqinje, në pr
"Jam përballur me Messin kur ishte 16 vjeç, kërkova zëvendësim pas 15 minutash lojë" Ish-qendërmbrojtësi i Milanit, Alessandro Costacurta, kujtoi ditën kur u ndesh me Lionel Messi e ri në një ndeshje kundë
Futbolli po rikthehet, ja 10 kampionatet e tjera evropiane që nisin së shpejti Liga të tjera të futbollit në Evropë do të bëjnë rikthim të kujdesshëm pas ndërprerjes për shkak të koronavirusit. Të
Ja si e nisën amerikanët Millosheviçin për në Hagë (VIDEO Serbia para dy dekadave udhëhiqej nga Sllobodan Millosheviçin Ai që njihej si "Kasapi i Ballkanit" ishte arrestuar në
Big Mama tashmë me një biznes të vetin, për çfarë bëhet fjalë (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Big Mama, ka vendosur t’i futet botës së biznesit. Krahas karrierës në televizion, këtë javë ajo do
Policia bën apelin e rëndësishëm për çiklistët e pabindur (VIDEO) Policia e Shtetit ka bërë një njpftim për të gjithë ata të cilët përdorin biçikletat, në mënyrë që të shmangen aksidente
Sensacioni i Premier League, objektivi kryesor i Liverpoolit ‘Reds’ lidheshin me disa emra gjatë kësaj kohe, përfshirë Milot Rashicën, Kai Havertz e Timo Werner. Megjithatë, rapo
"Lum" ofertash, Verona zbulon çmimin e Kumbullës Mbrojtësi shqiptar, Marash Kumbulla, është një ndër më të kërkuarit në merkaton e verës. Shtatlarti ka bërë mirë me Hell
Tashmë e konfirmuar nga vetë skuadra: Gotze largohet në fund të sezonit Drejtori sportiv i Borussia Dortmund ka konfirmuar se Mario Gotze do të largohet në fund të sezonit. Zorc këtë e ka k
Ingrit Gjoni zbulon pasionin e ri, të cilin ka në plan ta kthejë në profesion (FOTO LAJM) Me kalimin e kohës, fitimin e eksperiencave të ndryshme duket se këngëtarja e njohur e ‘showbiz-it’ shqiptar, Ingrit Gjo
Leverkusen ka tashmë një çmim për Havertz, Premier League destinacioni më i mundshëm Kai Havertz është një nga emrat më të përfolur në prag të merkatos së verës, pasi për gjermanin interesohen shumë klube.
Përfundon në psikiatri, çfarë po ndodh me Princ Harryn? (FOTO LAJM) Mesa duket Princ Harry po përjeton një periudhë të vështirë në jetën e tij. Sipas revistës “Globe”, ai është pranuar në