999 rezultate për

tash

Fitore bindëse ndaj Lazios, Pioli: Tani jemi duke menduar për Juventusin Trajneri i Milan, Pioli, është shprehur i kënaqur me fitoren e skuadrës së tij kundër Lazio. ‘Rosoneri’ triumfuan 0:3
"Pushimet e fundit çift", Olta Gixhari zbulon kur do të vij në jetë bebi (FOTO LAJM) Në muajin maj Olta Gixhari konfirmoi lajmin e bukur se do të bëhet nënë për herë të parë. Ajo po qëndron në Spanjë me
Byrzylyku mijëra eurosh i nxjerr zbuluar, me kë do të bashkëpunojë Ardian Bujupi (FOTO LAJM) Donin ta mbanin sekret por "dështuan". Këngëtari Ardian Bujupi paralajmëroi 2 ditë më parë këngën e re duke lënë ëngi
Çfarë po ndodh tek Infektivi? Katër të shtruar brenda 30 minutash Vijon të ketë shtrime të reja në spitalin Infektiv, tha ministria e Shëndetësisë sot, duke raportuar se aktualisht po ma
Carlotta Tadolini, tifozja e Milanit tashmë po kandidon si "mbretëresha" e verës (FOTO LAJM) Carlotta Tadolini, modelja italo-ruse, është duke brohoritur për Milanin dhe tashmë është një kandidate për të qenë "mbr
Tashmë lojtar i Juventusit, Arthur flet para shokëve të skuadrës së Barcelonës Ylli brazilian, Arthur, do të tansferohet te Juventus dhe zyrtarizimi për këtë pritet të bëhet sot. Arthur zyrtarizoh
Makina del nga rruga, dy aksidente brenda pak minutash në vendin tonë Dy paksidente automobilistike kanë ndodhur brenda pak minutash, por fatmirësisht pa dëme në njerëz. Njëri prej tyre k
Ndryshimi drastik i Lorit, nga fotot provokuese mbulohet me shami (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë e mbani mend ish-banoren shumë të komentuar të "Big Brother 7", Lori Hoxhallarin. Pas Big Brother, L
Barazoi ndaj Celta Vigos, Setien: Tani ngushtohet mundësia për gabime Barcelona ka luajtur baras 2:2 në udhëtimin kundër Celta Vigo, duke i dhënë mundësi Real Madridit që të dalë me 2 pikë p
Nuk ka qetësi te Barcelona, tension mes Arthur Melos dhe Setien (VIDEO) “Ai nuk është i pari që arrin në një klub me një entuziazëm të madh dhe nuk jep fryt. Kjo ndodh në shumë ekipe dhe me sh
Transporti publik nuk i bindet Ramës, ministrja: Dilni në punë! "E kemi thënë që një nga vendimet, të cilat janë marrë është njohja e 100%, nga 43% që ishte deri para pak ditësh, e shp
Njihuni me shqiptarin-hero, shpëtoi babë e bir në SHBA Kur në SHBA 'vlonin' protestat për vrasjen e George Floyd, një shqiptar me detyrë oficer policie është kthyer në hero du
Publikohen koeficientet e skuadrave favorite për të fituar Serie A Juventusi ka hyrë papritur në kolaps total, sepse humbja e finales së Kupës së Italisë ka bërë që jo vetëm tifozët të re
Dy aksidente brenda pak minutash në Tiranë, ka të lënduar Dy aksidente kanë ndodhur pak më parë në Tiranë,ku kanë mbetur të plagosur dy persona. Një makinë ka përplasur një kë
S'ka gjë ta ndali Pamela Anderson, 52-vjeçarja pozon sërish nudo (FOTO LAJM) Pamela Anderson ka pozuar krejtësisht e zhveshur për të reklamuar një linjë çantash. 52-vjeçarja pozoi mbi një çarçaf
Dy aksidente brenda pak minutash në Tiranë, policia jep detaje Dy aksidente kanë ndodhur pak më parë në Tiranë. Në një prej tyre, mjeti ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga. Fat
I vdiq burri, vjehrra dhe kunati nuk lejojnë nënën e dy fëmijëve të futet në shtëpinë e saj Programi “Historia ime”, në TV Klan solli ditën e sotme historinë e nënës së dy fëmijëve. Jeta ka qenë tepër e vështirë
Arrihet marrëveshja, Ragnick te Milani për 4 vite Ish-trajneri i Schalkes dhe RB Leipzigut, Ralf Ragnick, ka arritur marrëveshje me skuadrën e Milanit, raportoi të mërkur
Dy aksidente brenda pak minutash në Tiranë, lëndohen dy vajza Një aksident automobilistik ka ndodhur mëngjesin e sotëm tek sheshi “Karl Topia” në Tiranë. Një mjet ende i paidetifi
Setien nuk përmbahet për Messin, "lum" lëvdatash Trajneri i Barcelonës, Quique Setien, ka shpërthyer në lëvdata për yllin argjentinas të skuadrës së tij, ndoshta edhe me