999 rezultate për

tash

Formacionet e top 5 ekipeve të Serie A, ja si mund të luajnë të mëdhat në sezonin e ri (FOTO LAJM) Serie A do të startojë më 19 shtator teksa klubet duket se nuk do të shpenzojnë shumë në këtë verë. Më poshtë mund t’
Tare rrit ofertën, Muriqi më pranë Lazios Lazio rrit ofertën për Vedat Muriqin dhe lajmet që vinë nga Turqia për një mbyllje me sukses të operacionit janë shpresë
Ky pritet të jetë formacioni i Barcelonës pa Messin (FOTO LAJM) Barcelona është duke u përballur me një kaos të vërtetë në skuadër para edicionit 2020/21, pasi mund të mbeten pa Lionel
"Champions off", Eva Murati me bikini "tërbon" Instagramin (FOTO LAJM) Eva Murati është një nga vajzat më të dashura të ekranit shqiptar. Moderatorja e famshme ka zgjedhur të kalojë disa ditë
Luis Suarez drejt rivalëve të Barcelonës? Ardhja e Ronald Koeman në krye të Barcelonës ka bërë që shumë yje të skuadrës të mendojnë një zgjidhje tjetër. Holand
Tre ditë mes flakëve, kërkohet ndërhyrja nga ajri në Patos Për të tretën ditë radhazi, zjarri në Drenie në Patos vazhdon me intensitet të lartë, duke djegur sipërfaqe të mëdha me
Tashmë 15 vjeçe, njihuni me vajzën super yll të Monica Bellucci-t (FOTO LAJM) Thonë që vajzat ngjajnë nga babai, por vajza e Monica bellucci-t dhe Vincent Cassel, ia ka bërë me hile babit kur ka mar
E BUJSHME/ Vjen lajmi nga Franca: Ronaldo dhe Messi në një ekip Tashmë nuk është më një ëndërr. Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi mund të jenë së bashku në një ekip dhe këtë mund ta b
Para dhe pas detyrës, përpara jush ushtaraket më tërheqëse në botë (FOTO LAJM) Ushtria dhe policia janë cilësuar deri vonë si “sporte” të rënda për gratë dhe kryesisht aktivizoheshin burrat. Por k
Tashmë në krye të "FBI"-së shqiptare, kush e zëvendëson Aida Hajnajn Ndryshime dhe emërime në Policinë e Shtetit pas ikjes së zv/Drejtoreshës së Përgjithshme të Policisë së Shtetit Aida Haj
"Fiksimi" i Contes, Interi hidhet sërish në sulm për Vidal Emri i tij ka qenë i lidhur me atë të Interit disa herë në të kaluarën, por tani, më në fund, mund të krijohen kushtet d
Ju duk rruga si pistë avioni, rrugorja bën "namin" me goba e heqje patentash (VIDEO) Policia Rrugore ka njoftuar se radarët e dronët në akset rugorë Durrës-Rrogozhinë dhe Elbasan-Peqin kanë kapur shkelje t
Të famshmit miliarderë që nuk do t'ja lënë pasurinë fëmijëve të tyre (FOTO LAJM) Ka personazhe të famshëm që kanë miliona, madje disa janë me pasuri me vlerë miliarda dollarë, të cilët kanë marrë një v
E keni tepruar me alkoolin? Tashmë mund ta shihni edhe në smartphonin tuaj Të gjithëve na nodh që të konsumojmë alkool dhe shpesh herë mund ta teprojmë në ndonjë festë apo party. Tashmë është
Njihuni me familjen që jeton në shtëpinë 900 vjeçare prej 29 gjeneratash (FOTO LAJM) “Madresfield Court” është një shtëpi që nuk i ngjan aspak banesës së një familje të zakonshme. Prona, e vendosur në f
Rrugorja me "dorë të hekurt": Dhjetra të arrestuar, gjoba e heqje patentash në Durrës Policia Rrugore në Durrës, ka vijuar kontrollet në të gjitha akset rrugore jo vetëm për menaxhimin e trafikut por dhe pë
"Tradhton" vëllezërit Veshaj, Bora do të drejtojë programin e njohur në Top Chanel (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Bora Zemani, në këtë sezon të ri televiziv do të shfaqet nën logon e “Top Channel”. Fotoja që vetë
Daja zbulon premtimin e presidentit Demi: Skënderbeu im, asnjë ndeshje të trukuar Ilir Daja ka nisur një cikël të ri si trajner. Nëse i referohemi kryeqytetit, tashmë mund ta konsiderojë të plotësuar ci
E BUJSHME/ Messi ka njoftuar klubin se do të largohet Një lajm i bujshëm është duke qarkulluar së fundmi. Bëhet fjalë për të ardhmen e Lionel Mesit. Humbja 8 me 2 ndaj Ba
Manchester United prek gjysmëfinalen pas 120 minutash lojë, mposht minimalisht Copenhagen(VIDEO) Manchester United ka arritur të kualfikohet në gjysmëfinale të Europa Lague pasi mposhti me shumë vështirësi Copenhagen.