999 rezultate për

tash

Koeman-it i plotësohet dëshira, mbrojtësi pritet të nënshkruaj me katalanasit së shpejti Vetëm nënshkrimi mungon, pasi Sergino Dest tashmë është një lojtar i Barcelonës. Sipas asaj që raportohet nga Rac 1,
Bie akuza për grup kriminal, Arben Ndoka do të gjykohet vetëm për falsifikim dokumentash GJKKO ka shpallur mos-kompetencën për ish-deputetin Arben Ndoka, me këtë vendim çështja pritet të kalojë në gjykatën e L
Falsifikoi dokumenta, dërgon për gjykim çështja e gjyqtarit Luan Daci Gjykata e Posaçme vendoi që nga sot të nisë procesi i themelit për Luan Dacin. Ai do shkojë në gjyq për falsifikim dokum
Valteri flet nga Kuvendi: Shqiptarët kanë nevojë për hapje listash dhe jo për klounë politikë Deputeti Halit Valteri ka mbajtur fjalën e tij nw Kuvend ku theksoi se shqiptarët kanë nevojë për hapje listash dhe jo p
Barcelona gjen pasuesin e Suarez, vjen nga Holanda Barcelona ka arritur një marrëveshje me Ajax për të nënshkruar me talentin amerikan, Sergino Dest. Mbrojtësi në total
Aksesori i preferuar i Mbretëreshës do i bëjë ditët me shi më chic se kurrë (FOTO LAJM) Tashmë dihet se Londra karakterizohet nga një mot i zymtë e shumicën e kohës me reshje e shira. Por kjo nuk e ka pen
Reagojnë autoritetet italiane për skandalin e testimit të Suarezit në gjuhën italiane Më shumë detaje po dalin nga hetimi mbi provimin e gjuhës italiane të Luis Suarezit. Sulmuesi i Barcelonës fluturoi n
Armë, dëshmi e rremë e falsifikim dokumentash! Si ia hodhi burgut Fjolla Morina (FOTO LAJM) Këngëtarja Fjolla Morina ka marrë sërish lirinë pasi gjykata e Kukësit sot vendosi "arrest me burg" pavarësisht akuzave
Fiksoi Kujtim Gjuzin me "ballkonin" e saj, Silvana Bushati: Do të kandidoj për deputete! Silvana Bushati, ish-miss tashmë ka për qëllim të futet në Kuvendin e Shqipërisë si deputete. Ish-missi, Silvana Bu
Cikloni Mesdhetar godet pjesë të Italisë dhe niset drejt Greqisë: Dallgë mbi 6 metra! Një ciklon mesdhetar, i njohur gjithashtu si Medicane dhe i quajtur “Cassilda” po kalon Detin Jon dhe mund të ndikojë në
Meta dekreton Ministren e Re të Arsimit brenda pak minutash Evis Kushi është dekretuar nga Meta si Ministrja e Re e Arsimit. “Presidenti Meta dekreton brenda pak minutash Minist
Artan Lames nuk i "rrojnë" drejtorët: S'ka fund rrumpalla në Kadastrën e Vlorës Kadastra e Vlorës mesa duket nuk gjen qetësi. Prej kohësh, drejtuesit e saj, pak pasi marrin në dorë postin japin dorëhe
Vidal prish kontratën me Barcelonën, transferimi te "zikaltërit" çështje orësh Arturo Vidal tashmë mund të konsiderohet në të gjitha efektet një futbollist i Interit. Pas ditëve të tëra bisedimes
U ndërpre ndeshja prej dhunës, publikohen pamjet e sherrit në Turbina-Dinamo (VIDEO) Miqësorja e së shtunës mes Turbinës dhe Dinamos u ndërpre pas vetëm dhjetë minutash lojë për shkak të një sherri masiv m
Gazetari i afërt me Barcelonën e bën të kryer: Depay është transferuar Tashmë si duket sulmuesi i Lyonit, Memphis Depay është afër të firmos me klubin e Barcelonës këtë verë. Me ardhjen e
Napoli presion Hysajt, rinovim i kontratës ose largim në këtë merkato Elseid Hysaj vazhdon ta ketë në ajër të ardhmen e tij. Mbrojtësi shkodran ka edhe një vit kontratë, mirëpo tashmë ës
"Miss Shqipëria 2020", bukuroshja që rrëmbeu kurorën bën namin në rrjet (FOTO LAJM) Iljada Baci mabn tashmë titulin "Më e bukura e Shqipërisë" pasi rrëmbeu kurorën në "Miss Shqipëria 2020". Vështirë pë
Rrugorja me "dorë të hekurt": Pesë të arrestuar, gjoba e heqje patentash brenda pak orëve Policia Rrugore ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit janë pëzulluar 41 leje drejtimi, janë arrestuar 5 drejtues mjete
Formacionet e top 5 ekipeve të Serie A, ja si mund të luajnë të mëdhat në sezonin e ri (FOTO LAJM) Serie A do të startojë më 19 shtator teksa klubet duket se nuk do të shpenzojnë shumë në këtë verë. Më poshtë mund t’
Tare rrit ofertën, Muriqi më pranë Lazios Lazio rrit ofertën për Vedat Muriqin dhe lajmet që vinë nga Turqia për një mbyllje me sukses të operacionit janë shpresë