999 rezultate për

tash

Brenda shtëpisë së Gentës dhe partnerit të saj turk, si erdhën festat (FOTO LAJM) Prej disa kohësh, këngëtarja Genta Ismajli po jeton përrallën e saj të dashurisë me partnerin turk, Usta. Ata s’bëjnë
Atmosferë festash, Nora Istrefi zbulon pamje nga shtëpia e saj moderne (FOTO LAJM) Këngëtarja Nora Istrefi i është bashkuar listës së personazheve “të paduruar”, të cilët e kanë nxjerrë më herët pemën e
Thiago Silva ambientohet te Chelsea, kërkon të vazhdojë kontratën Thiago Silva tashmë i ka dhënë dritën e gjelbër agjentit të tij për të negociuar mundësinë e vazhdimit të kontratës së t
Mozzik ngre dyshime me deklaratën e fundit: I mërzitur por buzëqesh (FOTO LAJM) Mozzik është reperi më i komentuar i momentit dhe emri i tij është më i lakuari në media e rrjete sociale. Përveç anë
Shifra të frikshme: Shkon në 1.4 milion numri i viktimave nga COVID-19, sa janë infetkuar Ka shkuar në 1.4 milion numri i viktimave nga koronavirusi, i cili tashmë ka infektuar botën prej një viti. Numri i r
KOSOVË/ Gjendet një person pa shenja jete Një person pa shenja jete është gjetur para pak minutash në veri të Mitrovicës. Trupi i pajetë i personit, identiteti
Personin më të shtrenjtë të jetës së saj, Ledina Çelo e ka tashmë kompozitor personal (VIDEO) Prej vitesh, këngëtarja e njohur Ledina Çelo po jeton në Gjermani me bashkëshortin dhe dy fëmijët e saj. Vazhdimisht
Të fiksuar pas "Golf 5", në Maqedoni tashmë behet rrugë vjedhja e kësaj makine (VIDEO) Vjedhja e makinave "Golf 5" në rajonin e komunës së Çairit po bëhet rrugë. Kështu të paktën tregojnë të dhënat e qyt
Gigi tashmë një modele mami, Dua Lipa nuk kursen komplimentat për kunatën (FOTO LAJM) Gigi Hadid është kthyer tashmë në një ikonë mode dhe këtë e dimë të gjithë. Edhe pas shtatzënisë ajo na la të kuptojm
Engel: Të hetohet çdokush që ka kryer krime lufte, jo vetëm shqiptarët Komiteti për Punë të Jashtme në Dhomën e Përfaqësuesve i SHBA-së, të cilin e kryeson kongresisti Eliot Engel, ka thënë s
Italia dyfishon shifrat ndaj Bosnjës (VIDEO) Italia ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Bosnje Hercegovinës dhe vendi i parë në grup tashmë është thuajse i kryer. G
E vetmja që mungonte! Këngëtarja e njohur shqiptare i bashkohet Instagram-it (FOTO LAJM) Rrjeti social Instagram është kthyer tashmë në një platformë thuajse “të domosdoshme” komunikimi, ku të gjithë ruajnë ko
Para dhe pas detyrës, përpara jush ushtaraket më tërheqëse në botë (FOTO LAJM) Ushtria dhe policia janë cilësuar deri vonë si “sporte” të rënda për gratë dhe kryesisht aktivizoheshin burrat. Por k
Tashmë single, Françeska fshin nga lista futbollistin 23 vjeçar dhe u rikthehet fotove pa të brendshme Ish-lojtarja e “Big Brother”, Françeska Jaçe, dhe futbollisti 23-vjeçar i Tiranës, Albi Doka, kanë hequr njëri-tjetrin n
Trump dërgon akuzën për vjedhje votash në gjykatën e gabuar Mediat në SHBA bëjnë me dije se avokatët e Presidentit në detyrë, Donald Trump e dërguan akuzën e tyre për vjedhje votas
Dinamo e madhe, blutë tashmë janë një realitet mes pretendentëve pas një dekade vujatjesh Dinamo e madhe rikthehet në Ballsh, shokon Bylisin në “Adush Muça”. Festa te Dinamo ka nisur që nga moment i golit t
Interi e ka gjetur tashmë zëvendësuesin e Handanovic, vjen nga Serie A Në Itali duken të sigurt; Juan Muso do të jetë pasardhësi i Samir Handanovic te ziklatrit. Drejtuesit e Interit janë
Juventus ka përgatitur 40 milionë euro për përforcimin e dimrit Andrea Pirlo tashmë është nën presion kërkoi nga drejtuesit që ta forcojnë ekipin në merkaton e dimrit. Mediat italia
Konfirmohet mungesa e radhës për Kombëtaren, Mihaj operohet në Romë Një tjetër mungesë për Shqipërinë në ndeshjet e nëntorit, pikërisht në vëllazëroren ndaj Kosovës dhe ndeshjet e Nations
Ditë për tu harruar për Sadikun, bomberi shqiptar ndëshkohet me karton të kuq brenda 7 minutash (VIDEO) Kjo fundjavë nuk kishte si të shkonte më keq për Armando Sadikun. Sulmuesi i përfaqësueses shqiptare fillimisht e pa