999 rezultate për

tarraca

Merr fund ankthi, 37-vjeçarja që kërcënoi se do të vetëhidhej zbret nga tarraca Ka marrë fund ankthi i një gruaje 37-vjeçare e cila ditën e sotme tentoi të hidhej nga një kompleksh ndërtesash në ndërt
Del për të parë depozitën e ujit, bie dhe humb jetën 62-vjeçari në Gjirokastër Ka humbur jetën një 62 vjeçar në Gjirokastër pasi ka rënë nga tarraca e një pallati. Mësohet se ngjarja ka ndodhur pa
DURRËS/ Rrëzohet nga tarraca e pallatit, 75 vjeçari gjen vdekjen Një person ka gjetur vdekjen, pasi ka rënë aksidentalisht nga pallati ku jetonte. Ngjarja është shënuar sot rreth or
Shembet tarraca, humbin jetën katër studentë Katër studentë kanë humbur jetën si pasojë e një aksidenti, ku tarraca e katit të tretë e një ndërtese në qytetin france
Prindërit donin ta fotografonin, 2 vjeçarja bie nga tarraca e lokalit Një dy vjeçare ka rënë nga tarraca e një lokali prej rreth 3 metrash lartësi, ndërsa prindërit e saj donin ta fotografon
Shqiptari hidhet nga tarraca pasi e hoqi shoqja nga Facebook-u Paralajmëroi vdekjen përmes një fotoje në Instagram, e ndërsa shkaku i këtij akti tragjik pretendohet se është fshirja n
Këshilltarja e Veliajt në konkurencë me Jolezën, ja gafa që të lë pa frymë Pas fenomenit Jolezë, ushtria e cila i mban ison e gafave vijon me radhë. Nga PS duket se nuk janë kohëra të arta, ndërs
15-vjeçarja tenton të hidhet nga pallati Policia e Korçës ka parandaluar vetëvrasjen e një 15-vjeçarje në këtë qytet, e cila ka tentuar të hidhet nga tarraca e n
31 vjeçarja në Pogradec i jep fund jetës duke u hedhur nga tarraca e pallatit Një 31 vjeçare në Pogradec i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga tarraca e pallatit ku jetonte. Mësohet se ajo vuante
Mihajloviç, goditje magjike nga tarraca e pallatit (VIDEO) Goditjet e dënimit të Sinisa Mihajloviç ka qënë përherë shumë të sakta dhe të suksesshme. Sot serbi është trajner i Samp
Zbret nga tarraca, i riu do të flasë në "Opinion" Update- Pas kërcënimeve të vazhdueshme se do të hidhej nga tarraca e pallatit dhe një telefonate të ardhur nga B
11 persona kërcënojnë të hidhen nga pallati në Tiranë Mosmarrëveshjet me ndërtuesin për ti dhënë apartamente në pallat, ka detyruar 11 persona që të kërcënojnë se do të hidhe
Bie nga kati i tretë i banesës, vdes 17-vjeçari, dyshohet vetëvrasja Një ngjare e rëndë ka ndodhur sonte në qytetin e Durrësit, ku një 17-vjeçare ka rënë nga kati i tretë i një ndërtese dhe
Rrëzohet nga kati i tretë, gjen vdekjen një person Një person ka humbur jetën ditën e sotme, pasi ka rënë nga kati i tretë i banesës ku jetonte. Viktima i identifikuar si
Humb ekuilibrin, këngëtarja serbe thyen të dyja krahët pasi bie nga tarraca Pushimet e saj nuk kanë shkuar aspak mirë, ndërsa ka përfunduar me të dyja krahët e thyera. Bëhet fjalë për një këngëtar
Gjakovë: Rrënohet “tarraca” e restorant “Rogner” Drejtoria e Inspeksionit të Prishtinës vazhdon shembjen e ndërtimeve pa leje. Inspektorët kanë zbatuar vendimin për liri
Vetëhidhet nga tarraca e pallatit, vdes 64-vjeçari Një 64-vjeçar nga kryeqyteti i ka dhënë fund jetës, duke u hedhur nga tarraca e një pallati. Ngjarja e rëndë ndodhi mesd
Problemet e pronësisë, 39-vjeçarja tenton të hidhet nga pallati Një grua 39-vjeçare nga qyteti i Tiranës ka tentuar të hidhet nga tarraca e një pallati pas nje padrejtesie sipas saj të
Kavaje, nena me vajzen 2 vjecare hidhet nga tarraca Një ngjarje e rëndë ka tronditur mëngjesin e sotëm qytetin e Kavajës. Nënë e bij