999 rezultate për

taravari

Mesazhi i parë i Taravarit në rolin e ministrit Sekretari i përgjithshëm i LR-PDSH-së, Arben Taravari, pas shpalljes së qeverisë së re, është emëruar si ministri i ri i
Milloshoski mbështet Arben Taravarin: Ka biografi të pasur profesionale Deputeti i VMRO-së, Antonio Milloshoski, duke folur sot për propozim-programin e qeverisë dhe ekipin qeverisës të Zoran
Taravari në krye të shëndetësisë, ja ndryshimet që do bëjë në sistem Aleanca për Shqiptarët ka propozuar Arben Taravarin si ministër i Shëndetësisë në qeverinë e re. Gjatë një intervist
Tregon Taravari: Ja kushtet e Aleancës për qeverinë e re (VIDEO) Sekretari i përgjithshëm i LR-PDSH, Arben Taravari, ka treguar kushtet e kësaj partie për formimin e qeverisë së re të k
Taravari: Kriminelët e VMRO-së së shpejti do të burgosen! Sekretari i LR PDSH, Arben Taravari i cili po qëndron në SHBA në një vizitë zyrtare në Uashington, pas shumë takimeve të
Gjendja e Ziadin Selës, do shkojë jashtë për kontroll të specializuar Sekretari i përgjithshëm i LR-PDSH-së, Arben Taravari, përmes një postimi në Facebook, ka shkruar se kreu i kësaj partie
Paralajmëron Taravari: Jemi në ditët e fundit të këtij regjimi LR-PDSH-ja i bën apel qytetarëve të Maqedonisë që të ruajnë unitetin që i duhet në këto ditë të vështira për vendin.
Taravari: Regjimit po i vjen fundi, prandaj të jemi bashkë për fëmijët tanë! Arben Taravari, ka deklaruar se LR-PDSH apelon që të gjithë qytetarët që të ruajnë unitetin që deri tani i ka karakteriz
Taravari: 12 ditë nga sulmi në Kuvend, asnjë në burg Sot janë bërë plot 12 ditë që nga sulmi i 27 prillit në Kuvendin e Maqedonisë, dhe asnjë nga organizatorët dhe atyre që
Taravari: I dimë emrat e sulmuesve të Zijadin Selës Sekretari i përgjithshëm i LR-PDSH-së, Arben Taravari, ka deklaruar se i kanë emrat e sulmuesve të kryetarit të kësaj pa
Taravari: Mjaft gjak shqiptari është derdhur! Pas sulmit të 27 prillit shqiptarët u vunë në provë zjarri. Ata ishin pre e një provokimi të hapur, dhe provokimi kishte
Taravari: Grupi terrorist të dutet në burg (FOTO LAJM) Sekretari i LR-PDSH-së, me anë të një postimi në Facebook, ka thënë se ende nuk ka asnjë të arrestuar për sulmin në Kuve
Taravari: A duhej që të vritej Sela që të shpëtonte pushteti? Lëvizja Për Reforma – PDSH ka mbajtur një konferencë për shtyp ku ka sqaruar gjithçka që ka ndodhur ditën e mbrëmshme dh
Taravari: Sela është duke u dërguar në spital Sekretari i LR-PDSH-së, Arben Taravari ka thënë se Ziadin Sela është në gjendje të mirë dhe është nisur për në klinikat
Kim Mehmeti-Taravarit: Nuk bashkëpunoj me ata që gënjejnë popullin (FOTO LAJM) Publicisti Kim Mehmeti i është kundërpërgjigjur sekretarit të përgjithshëm të LR-PDSH-së, Arben Taravarit i cili rrëfeu
Taravari tregon për herë të parë për Lëvizjen Besa, e quan Ivanovin "dru kauçuku" (VIDEO) Sekretari i LR-PDSH-së, Arben Taravari, i cili ishte i ftuar në "Fol Tash" në "Tv Koha", duke folur për aktualitetin po
Zgjedhja e kryeparlamentarit në Maqedoni, ja çfarë thotë Taravari Sekretari i përgjithshëm i LR-PDSh-së, Arben Taravari, ka treguar preferencat e partisë së tij se kush mund të jetë shqi
Taravari: LSDM-ja të mbajë seancën për zgjedhjen e kreut të Kuvendit Sekretar i përgjithshëm i Lëvizjes për Reforma, Arben Taravari, në një intervistë për "Radion Evropa e Lirë", ka thënë s
Sela dhe Taravari, takim me përfaqësuesit e SHBA-ve Sot, kryetari i LR PDSH-së z. Ziadin Sela dhe sekretari gjeneral z. Arben Taravari, zhvilluan takim të rëndësishëm me pë
Taravari: Pa BDI-në nuk mund të ketë qeveri të qëndrueshme Çdo parti politike që do ta përkrahte qeverinë e ardhshme refomuese, duhet të mbajë edhe përgjegjësi dhe direkt të marrë