999 rezultate për

taravari

Bejta "ngushëllon" nëpunësit e komunës: Pse be tigri qan, pse mërzitesh për babën (VIDEO) Pas katër viteve si i kreu i Gostivarit, erdhi koha që t’i lirojë zyrën Arben Taravarit. Tanimë ish kryetari i Gostiv
Taravari: Nuk kemi vendosur ende për dalje apo qëndrim në qeverinë Zaev Nuk kemi një qëndrim se a do të dalim apo jo nga qeveria, kjo do të vendoset pasi do të analizohen rezultatet e fundit z
Aleanca për Shqiptarët ende nuk ka qëndrim për dalje nga qeveria "Ende nuk kemi ndërtuar qëndrim për të mbetur apo jo në qeveri, kjo do të vendoset pasi të analizohen rezultatet e fundi
Pas humbjes, Nevzat Bejta largohet nga politika Nevzat Bejta sot ka deklaruar në një konferencë se tërhiqet përfundimisht nga politika pas humbjes në zgjedhjet vendore
Bejta pranon humbjen: Uroj Taravarin për fitoren Kandidati i BDI-së për kryetar të Komunës së Gostivarit, Nevzat Bejta ka pranuar humbjen dhe ka uruar kundërshtarin Arbe
Dita e parë si kryetar i Gostivarit, Taravari: Urime të gjithëve, fituesit jeni ju! Kandidati për kryetar të Gostivarit, Arben Taravari nga Aleanca për Shqiptarët ka shpallur fitoren ndaj Nevzat Bejtës të
Fitoi Gostivarin, sa vota mori Arben Taravari kundrejt Nevzat Bejtës Arben Taravari nga Aleanca për Shqiptarët ka fituar në garën për Gostivarin kundrejt Nevzat bejtes me një diferencë prej
Gara në Gostivar, ja nga sa vota kanë marrë Taravari dhe Bejta Vijon numërimi i votave në Gostivar ku kandidati i ASH-së, Arben Taravari vazhdon të kryesojë ndaj Nevzat Bejtës së BDI-
Taravari shpall fitoren: Gostivari u çlirua nga diktatori Bejta! Kandidati për kryetar të Gostivarit, Arben Taravari nga Aleanca për Shqiptarët ka shpallur fitoren ndaj Nevzat Bejtës të
Taravari vazhdon të kryesojë bindshëm në Gostivar Arben Taravari i Aleancës për Shqiptarët vazhdon të kryesojnë bindshëm ndaj Nevzat Bejtës i BDI-së në Gostivar. Albe
Bejta pranon humbjen në Gostivar, i uron fitoren Taravarit (VIDEO) Kandidati i BDI-së, Nevzat Bejta ka pranuar humbjen në komunën e Gostivarit. Bejta gjithashtu i ka uruar fitoren kun
Taravari kryeson bindshëm ndaj Bejtës në Gostivar Arben Taravari i Aleancës për Shqiptarët vazhdon të kryesojnë bindshëm ndaj Nevzat Bejtës i BDI-së. Albeu.com mëson
Gara për Gostivarin, kryeson Taravari Albeu.com mëson se deri më tani, në këtë komunë kryeson Arben Taravari me 1.888 vota kundrejt 1.491 votave të marra nga
Ndodh surpriza në Gostivar, sa vota morën Bejta dhe Taravari në kutitë e para Janë hapur kutitë e para edhe në Gostivar. Albeu.com mëson se deri më tani, Arben Taravari i ASH-së ka marrë 422 vota ku
Taravari: Ne do të bëjmë ndryshimin e Gostivarit, qyetetarët do frymojnë lirshëm Kandidati i Aleancës për Shqiptarë për komunen e Gostivarit Arben Taravari së bashku me bashkëshorten e tij ka kryer obl
Taravari i përgjigjet Zaevit për përkrahjen për Bejtën Kandidati i Aleancës për Shqiptarët në Gostivar, Arben Taravari i është përgjigjur kryeministrit Zoran Zaev, pas përkrah
Taravari do të kërkojë dorëheqjen e Selës Duke parë rezultatet e rrethit të parë të zgjedhjeve lokale të 15 tetorit, kandidati i LR-PDSH-së në Gostivar Arben Tara
Ziadin Sela takohet me Bilall Kasamin (FOTO) Ashtu sic edhe paralajmëroi kryetari i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami, së bashku me Zeqirja Ibrahimi, sot ka takuar kryeta
Ja çfarë thonë Taravari dhe Bejta për njëri për tjetrin Kandidati i Aleancës për Shqiptarët në Komunën e Gostivarit, Arben Taravari theksoi se në raundin e dytë do të fitojë zg
Kandidati i Lëvizjes BESA, Asaf Ademi bën thirrje për të mbështetur Arben Taravarin Kandidati i Lëvizjes BESA në Gostivar, Asaf Ademi  ka bërë të ditur se do ta mbështesë Arben Taravarin në rrethin e dytë