999 rezultate për

tapetin

Një tjetër skandal për Anxhela Martinin (FOTO-LAJM) Anxhela Martini ka regjistruar një tjetër incident gjatë një evenimenti në Shtetet e Bashkuara, ku ajo është shfaqur me
Dubai Film Festival, yjet në tapetin e kuq (FOTO-LAJM) Yje të botës së të filmit dhe spektaklit kanë zbritur në tapetin e kuq në Dubai Film Festival. Midis shumë personazheve
Salma Hayek shkëlqen në tapetin e kuq në Acapulco (FOTO-LAJM) Ajo është konsideruar si një një nga femrat më tërheqëse në botë. Aktorja Salma Hayek ka shkëlqyer në tapetin e kuq në F
Premiera e "Breaking Dawn", aktorët në tapetin e kuq (FOTO-LAJM) ‘Breaking Dawn, Part 2’, kapitulli i fundit i sagës romantike-vampireske e ‘Twilight’ tashmë i është zbuluar publikut. K
Messi i "shtron" tapetin e kuq Neymar Është përfolur shumë javët e fundit për një para-akord mes Barcelonës dhe yllit brazilian të Santos, Neymar. Sipas shtyp
Johnny Deep i dehur në tapetin e kuq! Pasi është filmuar në Hollywood pas një nate aktorësh, kapiteni Jack Sparrow ka bërë një tjetër figurë të keqe. Këtë her
Clooney në tapetin e kuq zyrtarisht me të dashurën e re George Clooney dhe në Stacy Keibler shfaqen çift në tapetin e kuq. Clooney ecte me krenari në tapetin e kuq në premierën
Rrëzimi i Adrianne-s në tapetin e kuq (FOTO LAJM) Yje që pengohen mbi tapetin e kuq, ndoshta për shkak të takave të larta janë të shumtë. Por është e rrallë, që në një ce
Qeveria organizon "Tapetin e kuq për qytetarët" Qeveria e Maqedonisë sot organizon "Tapetin e kuq për qytetarët", manifestim përmes së cilit mundëson vizitën dhe njofti