999 rezultate për

tapetin

Futbollisti nuk e mban dot, e bën në tapetin e "Maracana" (VIDEO) Nuk e ka mbajtur dot dhe me të zbritur në tapetin e "Marcana", për ndeshjen e Copa do Brasil kundër Fluminense, mesfusho
Bukuroshet e tennisit spektakël në tapetin e kuq (FOTO LAJM) Përpara se të ndeshet me raketë në fushat e tenisit, tenistet më të mira kanë dhuruar spektakël edhe në tapetin e kuq, n
Një përfaqësim dinjitoz nga Elhaida Dani (FOTO LAJM) Në çdo dalje ajo ka shkëlqyer, por edhe më sharmante është shfaqur në tapetin e kuq këngëtarja Elhaida Dani. Ajo ka
Kundër një “selfie”, Festivali i Kanës i ndalon Të gjithë aktorët të cilët janë të fiksuar pas realizimit të një selfie ose shumë të tilla, tashmë duhet ti japin lamtum
"Topi i Artë", bukuroshet që ndezën tapetin e kuq (FOTO LAJM) Ceremonia gala "Topi i Artë 2014" e zhvilluar mbrëmjen e djeshme në Zyrih dhe ku zgjodhi Cristiano Ronaldon si futbollis
Bleona pranon se ka turpëruar prindërit: Nuk dalin nga shtëpia Edhe vetë Bleona Qereti e ka pranuar faktin se i ka turpëruar prindërit, por nga ana tjetër ajo është shprehur se në fun
Rita Ora di si të tërheqë vëmëndjen (FOTO LAJM) Mundohet me çdo kusht që të marrë vëmëndjen e duhur dhe gjithmonë i'a arrin qëllimit mësë miri. I referohemi këngëtares
Bleona del lakuriq në tapetin e kuq, fansat e shajnë Nuk kishte si të ndodhte ndryshe, teksa Bleona Qereti ka dalë lakuriq në tapetin e kuq. Në tentativë qe me këtë “veshje”
Belen Rodriguez shkëlqen në festivalin e Venecias (FOTO LAJM) Ajo kohët e fundit është kthyer në çështje dite për shkak të fotove provokative që poston në Instagram dhe ofendimet e d
Bleona kalon në tapetin e kuq në Venecia, fansat e komplimentojnë (FOTO LAJM) Bleona Qereti është shfaqur në tapetin e kuq në Festivalin e Filmit në Venecia më glamour se kurrë. Ajo ka postuar disa
Rita Ora, një divë në tapetin e kuq (FOTO LAJM) Rita Ora gjithmonë është shquar për veshjet e saj mjaft të hapura, ku vihet re dekolteja. Ndërkaq, shumë persona janë sh
Pas aktrimit, Irina Shayk një divë në tapetin e kuq (FOTO LAJM) Bukuroshja ruse Irina Shayk është rikthyer në turin e promovimit të filmit “Hercules”, këtë herë në Berlin. 28 vjeçarja
Shokohen paparacët, Richard Gere i veshur sport për në tapetin e kuq Ndonëse është një ndër yjet e Hollivudit, Richard Gere nuk i ka kushtuar rëndësi veshjes së tij në tapetin e kuq. Ai ka
Mariza dhe Andos së bashku për pushime Këngëtari kosovar i rrymës rrok, Andos është parë teksa pushon në jug të vendit me këngëtaren Mariza Ikonomi. Ndonëse at
"Messi fito Botërorin, unë të shtroj tapetin e kuq" 7 gishta dhe kënga "Më thuaj Brazil si ndihesh". Eshtë Diego Armando Maradona që provokon sërish rivalët brazilianë, tek
Jessica Alba shkëlqen në tapetin e kuq (FOTO LAJM) Aktorja Jessica Alba është një emër që lakohet shpesh nga revistat rozë, për shkak të shijes së stilit të saj mjaft eleg
Cameron Diaz shkëlqen në tapetin e kuq (FOTO LAJM) Gjatë së mërkurës, aktorja Cameron Diaz ka pozuar në Barcelonë afër "Sex Tape". Ajo është duke luajtur në filmin e saj t
Shtohen veshjet e kopjuara, identiket kalojnë në tapetin e kuq Yjet e botës së show-bizit ndodh që të kopjojnë njëri-tjetrin në veshje deri në detaj. E njëjta situatë ka ndodhur sot,
Konkurrencë mes minifundeve, stil në tapetin e kuq E pranojnë ose jo, mes femrave në karrierë kalimi në tapetin e kuq është edhe një konkurrencë e hapur mes minifundeve të
Nicole Kidman, një yll në tapetin e kuq (FOTO LAJM) Nicole Kidman gjithmonë është shquar për elegancën dhe finesën që tregon në tapetin e kuq. Ashtu si çdo herë edhe ditën